bugün

kovulması yakındır. hem taraftar, hem kulüp kendisinden rahatsız. perfomansı çok düşük. hiç koşmuyor. açık ve net.
1-2 maç performansı düştü diye leş kargaları üşüşmüş hemen..

bu adam atletico madrid'de la liga şampiyonu olmuş ve şampiyonlar ligi finali oynamıştır. barcelonada oynamayı da sapına kadar hak etmiştir. şimdi siktirin gidin. türkün türkten başka düşmanı yok zaten.
Fasfanatik Galatasaraylıyım çok şükür.

Arda turan futbolcu değil çok iyi bi halkla ilişkiler uzmanıdır. Eskilerin şeytan tüyü dediği, şimdilerde pozitif enerji menerji denilen zımbırtısı yüksek bi elemanıdır.

Tek numarası kolay ikili ilişki kurabilmesidir. Bu sayede bulunduğu ortamda sivrilir.

Futbolculuğu beş para etmez. Ne yaratıcılık anlamında ne fiziksel anlamda bi numarası yoktur.

Topla hızlı değildir. Topsuz hızlı değildir. Kafa şutu yoktur. Ayak şutu yoktur. Çok iyi iki üç kişi arasına girer, şansı yaver giderse, çıkar, onun dışında adam da eksiltemez.

Atletico da sadece ikili mücadele yönünü bir miktar geliştirmiştir hepsi bu.

Bı adam iyi futbolcuysa gaitan nedir! Adam sana maç alsın, giden maçı döndürsün. Lan bu arda denen adam hangi üst düzey maça ne kadar etki etmiş. Hangi maçı döndürmüş.

Benim gözümde kerim frei, volkan Şen bı heriften 3 gömlek iyi futbolcudur.

Balic gitti real e yazık oynayamadı. On kat iyi futbolcuydu misal.

Arda yı koy her yere oynasın. Ama hiçbir yerde vasatı aşamasın.

6-1 lik maçlarda 5 nci golü falan atsın.

Dua etsin o şirinliklerine. Bazı insan vardır 100 de 98 ini yapar, onu sorgularlar "niye yüzde 2 yi yapamadın" diye..

Bazısı vardır yüzde 30 yapar "oooooo süpeeeer" derler ya. Delirirsin. işte bu adam bu ikinci gruptan.

Önce kendini sevdiriyor. Sonra ne kadar vasatlık yaparsa yapsın idare ediliyor.
Daha fazla şişirilirse patlayacak olan futbolcu.
Tamam bir yerlere geldi ama bu başarıda sponsorların etkisi büyük.
Beko,lassa bunlar zaten Türk sponsor, her reklamda arda oynuyor.
oPET reklamı arda, lassa arda, beko arda, ulan televizyon reklamı neymar oturmuş arda'yı izliyor koskaca neymar.
Zaten ispanyol basını yeterince eleştiriyor, yakında çine gider.
BEKO SAyesinde fenerbahçe ye sponsor olan topçu.
O formayı giyip, barcelonaya kadar yükseldi. Ülkemizin adını duyurdu. Daha fazla laf yapmaya gerek yok. Emeklerine sağlık Arda.
Adam barcaya gitti şimdi de formsuz diye usustuler hahah siktirin gidin bence.
şu sıralar tüm katalanların üstüne gittiği, messi'nin trip attığı futbolcu. aşırı hantal. antremanlara çıkmıyor sanki. açık ve net.
Abi yok insanları anlamak çok güç. Burda olumsuz yorum yazanlar hayatında allahını seven defansa koşsun sözüyle haftada 1 defa halı saha maçına çıkıp 10 dakka koşunca beyler ben bittim kaleye geçeyim de dinlencem diyen insanlar. Ama gel gör ki Arda dünyanın en büyük kulubünde top koşturuyor yapılan yorumlar da insanı çileden çıkarmaya yetiyor. Yok sponsorlar sayesinde gitmiş yok ikili ilişkileri güçlüymüş bilmem ne geçin bu ayakları adam kaliteli topçu.
Koca kafa.
bu medya, reklam, röportaj ve selfie işlerini bırakmazsa yarım sezon oynamış olarak şutlanacaktır.
Barca gibi takımlarda özellikle doğu Avrupa ve asyalı oyuncular çok büyük bir yetenek değilse her daim harcanır. Arda büyük yetenek özellikle Türkiye için. Rüştü de öyleydi valdes e verilen şansın çeyreği kendisine verilseydi 4-5 yıl barca da oynardı. Lan bunlarda baia diye bir kaleci vardı rüştü bundan 3 gömlek üstün kalecidir ona bile daha fazla şans verdiler bizimkini 2 günde harcadılar.

Neyse arda iyi topçudur.
dedik...

bu adam en fazla 6 ay barca forması giyer dedik...

hadi geçmişler olsun.

west ham da seneye iyi işler yapabilir.
kovulacak ve bir başka avrupa takımına gidecek orada da bir süre oynadıktan sonra türkiye ye dönecek olan dişlek kişi.
Sosyal medyada yerilmekten bıkılmayandır. Ulan adam için tam olarak 41 milyon euro ödenmiştir. Hayatında halı sahada gol atamayan adamlar eleştirin ama bokunu çıkarmayın. Son dönemlerde arda bana da itici geldi ama her gün millet burada sövünce adama sempati duydum yemin ediyorum.
Başarısını çekemeyenlerin oldukça fazla olduğu kişidir kendisi, Barcelona'da oynuyor adam, yedek olduğu maçalra oluyor ancak oynuyor dakika alıyor yahu, dünyanın en fantastik ve en iyi takımlarından bir tanesinden bahsediyoruz, hatta ve hatta Türkiye'de maçlarını ücret ödeyerek izlediğin bir takımdan bahsediyoruz öyle büyük bir klup, tartışmaya gerek bile yok.
bu adam atleticoya gittiginde ustun futbol bilgisine sahip kisilerin yaptiklari yorumlari acip okuyabilirsiniz burada ekside ve diger sosyal medya sitelerinde. adam barcelonaya transfer oldu sponsor sayesinde oluyor. zaten barcelona kucuk bir koy takimi 41 milyon euroda ne ki dimi. cok net soyluyorum tiksindirici bir asagilik kompleksine sahipsiniz. ulan su basliga her girdigimde aklima turkler cehennemde fikrasi geliyor.
barcelonadan çok yakında kelepir fiyatına satılır..
(bkz: ispanyol televizyonunun arda turan ile alay etmesi)
sene sonu Liverpool'a transfer olacaktır.
o kadar pompalamasalardı keşke sonunda kötü patlayacak olan futbolcudur.
O bir marka ama Türk.
diego simeone'nin golü onda soğuk duş etkisi yaratmıştır zannımca.
kendi kendini bitirmiştir. insanın kendini bilmesi lazımdır. daha atleticoda takımın vazgeçilmez ası olamamışken, para hırsından, 6 ay yatacağı barcelonaya gidip, rezil olmuştur. şuan katalanlar da nefret ediyor, atletikolularda. ispanya defteri sezon sonu kapanır. tıpış tıpış sıradan bir orta seviye takımına gider.
Dünkü maçta yaptığı artislikler hakeme itirazları sarı kart görmesi falan...

Yahu rakibin senin eski takımın.
Düne kadar ekmek paranı kazandığın yer.

Bu ne hırs?
Bu ne düşmanlık.

Atletico da kalsan belki efsane olurdun. Ama barça ya giderek gazoz olmayı seçtin.

Bir de ben buna karşı hep nötrdüm. O opet reklamından sonra artık sevmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar