bugün

suratındaki sırıtık ifadeden çok rahatsız olduğum vasat oyuncu.
Arda Turan 30 Ocak 1987 Bayrampaşa istanbul dogumludur. FC Barcelona ve Türkiye Milli Takımı forması giymektedir.
bir kaç içinde avrupanin dandik bir.takımına transfer olacak top tepici.

ulan ibrahimovic, ronaldinho bile bu takımdan sutlanmis sen kimsin amk..

not:cimbomu karı kiz uğruna satıp atletico ya gittiği gün benim için arda bitmişti..
Yazık. Tek kelimeyle yazık.
Barcelona gibi bir takıma müthiş bir şans ile transfer olması, kendisi için muhteşem bir reklam olmuştur. Takımların transfer hedefi olması çok kolay olacak. Eee nede olsa Barcelona da forma giydi. Ne kadar forma giydiği, istatisliğin önemi hiç yok. Gelecek 8 yıl için ha oldu, ha olacak diye transfer edilmesi çok kolay olacak. Ama sonuç çok hüsrandır. Benim için avrupada nam salmış tek oyuncumuz var o da ;

(bkz: Tugay kerimoğlu)
zannederim yeni bir rüştü reçber vakası.
Barça ya gitti şimdi de atleticoyu bıraktı diye giydiriyorlar. Seni durdurmak isteyen, seni elesyiren, seni çekemeyen Türk medyası, cahil taraftarlar her zaman olacaktır koca kafa, hayalinin takımında yoluna devam et, olmazsa her zaman açık bir kapı var..
Linç kampanyasına başlanan yıldız oyuncu. Allah aşkına, kaç kişi barcelona gibi bi takımdan gelen teklifi reddedebilir ki? Siz sanki atletico da kalırdınız öyle bir durumda. Simeone dediğinde haklı olabilir ama oyuncunun kendi tercihinde bu kadar linç etmek hiçte haklı bir hareket değil.
Zor dönemler geçirmektedir.
Barcelona nın selfie işleri sorumlusu. Gördü mü affetmiyor.

Ama tabi ki de gurur duyuyoruz. Barça da sonuçta adam.
yahu tamam be adam denemeden başarısız olacağına denemeyi seçti. avrupa'nın en büyük klüplerinden birinde bizi temsil etti. gayet de başarılı olduğu maçlar da var. e ne sikime eziyorsunuz adamı? sanki aşını ekmeğini veriyorsunuz lan. yavşaklara bak!
Barcelona'da hiçbir futbolcunun ilk senesine itibar edilmemelidir. Bousqets de yedekti. Messi de istikrarlı görünmüyordu. ibra da oynayamadı. iniesta da istikrarlı değildi. Waldes'e de göz yumuldu.

Nedir bu arda üzerinden yapılan eziklik. ikinci senesine bakacaksınız. Adam yarı sezonda oynamaya başladı. Tüm sezon değil.
rayo vallecanoya yakışan topçu.
Oldum olası sevmedim ben bu adamı abartılmış bir futbolcu Barcelonaya yakışmıyor ayrıca.
Barcelona için ikinci rüştü Reçber vakası olmuştur.
Spor hayatı bir yana... Özel hayatında mumkunse şu kulaklık sevdanı bırakması gereken futbolcu ergenler gibi heryerde kulaklık çok itici.
Şu sıralar gereksiz derecede elestiri alan Türk futbolunun gururu kişi.
bunu da memleket meselesine çevirdiniz ya amk helal olsun.

Arda iyi futbolcudur. Ama Barcelonaya giderek yanlış yapmıştır. Çünkü o kadar da iyi futbolcu değildir. Barcelona çok başka seviye abi. Ya bir kere sen kendi mevkiinde oynamayacağını bile bile nasıl böyle bir takıma gidiyorsun. Türkiye Süper ligi mi orası her mevkide oynayabilesin amk.

Çok güzel bir fırsat vardı önünde, koskoca atletico madrid tarihine adını efsane diye yazdırmak gibi. Bu fırsatı Kullanmayan beynini silkeyim.
sosyal medyada gülben ergen in çocuklar gülsün diye projesi kapsamında yaptırdığı 33. okulu tebrik eden fotoğraf paylaşması sonrası kendisine "git antrenman yap, yoksa artık maçlara ancak biletle girersin" diyen atarlı takipçisine "sezon başı kombine aldım rahat ol" diyerek yarmış olan aslan parçası.

fc barcelona gibi bir takım tarafından transfer edilme isteğine tabii ki olumlu yanıt vermesi gereken, 6 ay oynayamadığı için şu an tökezlemesi anormal olmayan ve yeteneğini önümüzdeki sezon daha fazla göstereceğine inandığım yıldızdır. bu takımdaki yerini haketmektedir, fazla heyecana gerek yok. sizin gibi mahallede 2 gol atınca kral olanlardan değil bu adam nihayetinde değil mi?
reklam filmlerinde oynamaması gerek futbolcu. yok arkadaş oyunculuk yeteneğin zorlama. evet.
Türkiye futbolunun belki de gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcusudur ama hiç mütevazi değildir ki bu kendini beğenmişlik yüzünden kariyeri 1 seneye kalmaz düşüşe geçecek.
Bu da Galatasaray'ın büyük takımlarla oynamayı, yenilmesine rağmen, başarı saymasına benziyor. Barcelona'ya transfer olmak başarı değil barcelona'da başarılı olmak başarıdır.
yakında tekmeyi vururlar. harbi kalitesiz.
Tutunamamıştır. Demekki barcelona da top oynamak, beko ya da lassa reklamlarında oynamaya benzemiyormuş.
türkiye'de iş yapabilir hatta arsenal, paris, dortmund gibi takımlarda da iş yapabilir ama göz var nizam var barcelona orası. o seviyenin oyuncusu değil arda turan. keşke barça'ya gidip de kendini bitirmeseydi dediğim olmuyor değil. önemli bir değerdi, üzdü.