bugün

yazmayacaktım, bana ne diyordum .ama ayşe arman ile yaptığı son röportajı biz kadınların bile kanına dokunacak cinsten özellikle de empatsan .

hatalı anladığı vefa sosuyla , sahte mütevazılıkla işlenmiş bir koca röportaj. içinde sinsice gizlenmiş zamanında baş tacım, çocukluk aşkım dediği sarı fırtınam diye sözde büyük aşk yaşadığı kadına yapılan büyük saygısızlık ya da hala canını acıtma çabası.
ne demek Aslıhan ile on sene önce tanıştık peşinden koştum yüz vermedi sonra çok yakın arkadaş olduk .demek ki sinem ile ilişkinde ayrık ot gibi hep bitmiş bu kadın . diyelim ki sinem 'den önce peşinden koştu peşinden koştuğu sırada yeterli gelecek vaat etmiyormuşsun ki reddetmiş olacak . ya da onore etmek için söylenmiş bir yalan diyelim ama eski aşka koca bir vefasızlık örneği. ama yanıldığın şeyler var Aslıhan beni seviyor eminim diyorsun işte burada da kendine yalan söylüyorsun seven kadın iyi kadın zor duruma bir düştüğündeki duruşundan belli olur. otuza merdiven dayamışken, sıfırdan kendi elleriyle inşa ettiği kariyerini senin için bitirme noktasına getirmişken türkiyenin en iyi futbolcusu olan sevgilisi çevresinin gazıyla , şımarıklığıyla kendisini sürekli aldattığında, evlilik rüyalarından vazgeçecek kadar gidebiliyorsa o kadın onurludur iyidir ve gerçekten sevmiştir .sen arkadaşını aileni araya sokacak kadar barışmak istediğin dönemlerde , başarını hikayeni ilmek ilmek örenin aslında bu kadının sevgiyle sana verdiği desteği olduğunu fark ettiğini düşünüyorum ki o yüzden kitabına koymak istedin demek ki içten içe biliyorsun onun özel olduğunu . Aslıhan hanım 'a gelince Kosiflerle , Boynerlerle, sabancılarla anılan bir kıza kendini Barcelonalarda kanıtlamışsın ki kız seni sevmiş içten sevmiştir eminim ardacığım . ailesinin ihtiyaçlarını karşıladığı bu tatlı, mesleğini henüz çözemediğim zengin kızını mutlu et bari . dik duran bir kadının artık canını acıtmadan yalnız . bırak mutlu olsun sineminki mantık ilişkisi görüyorum çabalıyor gözlerinden okunuyor. o masum olduğunu iyi olduğunu düşündüğü uğruna çok şey feda ettiği gençlik aşkını tercih ederdi eminim onla eskisi kadar içten gülebilmek isterdi bazı şeyleri masum ve temiz bıraksaydın . size baktığım dönemde tatlı bir aşk derdim ama senin egonun ve hatalı vefa anlayışının zarar vereceğini hissederdim .sırtlanlara vefa gösterme arda hak edene göster yeter gene överler senin mütevazılığını merak etme güçlü adamsın yağlı kapısın çoğuna göre çünkü.bu arada empat olan bir özünde iyi biri olduğunu düşünen birinin tavsiyesi; bir gün derdi yüz kilometre öteden anlaşılan , çakal ifadeli pohpohçu sahte çevreni tanırsın inşallah
reklamlarıyla kendinden soğutan oyuncu. her sitede, her kanalda karşımıza çıkıyor. bu kadar reklamda oynayacağına biraz daha antrenman kassa ilk 11 oyuncusu olur barcelona'da. galatasaray'da oynarken bile bu kadar çok maruz kalmıyorduk kendisine.

uzun süre reklamda oynamasa keşke. akp'li olduğu için saygım var o kadar.
star wars'tan daha fazla reklamı yapılan futbolcu.
golünü atan yıldız. türklüğün gururu.
Son krampon atıcı .
Galatasaray'dan yetişmiş dünya çapında futbolcu olmuş kişilerden biri.
Arda turan Barcelona'nin fasulyesidir. Takıma hiçbir katkısı olmamakla beraber sadece gezinir sahada.
Sponsorların desteğiyle müthiş bi gol atmış oyuncudur. Şu sponsorlar bize de bi el atsa be.
Adam gibi işini yapan sempatik futbolcu.
barcelona formasıyla geçen hafta ilk golünü atıp üzerinde ki baskıyı atınca bu hafta röveşeta ile gol atmış gururumuz.
Attığı güzel golden sonra ışık hızında secdeye giden milli gururumuz daha da açılacak.
adam ilk çıktığında da bu hareketi yapardı , şimdi de yapıyor.

https://giant.gfycat.com/ViciousCourageousKakapo.mp4

büyük ihtimalle manisaspor'da bek oynaması ona çok yaramış.
görsel
ekşi sözlükte okuduğum bir entry vardı.

ülkece, arda turan'ın barcelonada attığı gol rövaşata mı değil mi diye tartışıyoruz, lükse bak amk..tarzı birşeydi , gerçekten çok hoşuma gitti.
ister sevin, ister sevmeyin ama adam gibi adamdır.

adam şu anda dünyanın zirvesindeki bir takımda futbol oynuyor,

messi, neymar, suarez gibi adamlarla kanki oldu,

başkası olsa g.tü tavanda dolanırdı ortalıklarda,

ama arda hala bildiğimiz o "adam gibi adam" olan arda.

hala duyarlı,

hala düşünceli,

hala ülkesini düşünüyor ve seviyor.

helal olsun sana sipsi.
en az futbolculuktan kazandığı para kadar reklamlardan da para kıran sevimsiz insan.

http://onedio.com/haber/a...gi-10-reklam-filmi-540512

nike
clear
türkiye finans
turkcell
simit sarayı
defacto
opet

ilk aklıma gelenler.
adam gibi adamdır. ulan adam niye popüleristlik yapsın. buna ihtiyacı mı var sanki. içinden gelenleri söylemiş. hem ünlü kişiler duyarsız kalmasın dersiniz duyarlı olunca da şov yapıyor dersiniz. ya bir gidin allah aşkına.
ben hala neden sinem kobal ile ayrıldıklarını düşünüyorum. açık ve net.
yakında barcelona'dan kovarlar. açık ve net.
son açıklamasını beğendiğim futbolcu.
kim ne derse desin ben senin delikanlı biri olduğuna temiz kalpli biri olduğuna inanıyorum.
yaptığı son açıklamalardan sonra ne hali varsa görsün dediğim oyuncu.
umarım emre gibi gidersin fenerede doya doya söveriz sana da.
galatasaray ın yaptığı teklif komiktir olabilir ama senin bunu dile getirip yetiştiğin takımı aşağılaman hiç hoş değildir.
barcelona maçlarını artık hatalarını bulmak için izleyeceğim oyuncudur.
Basit takımlara karşı forma giyerken, ciddi ve zor maçlarda yedekte kalan, medya tarafından fazla şişirilen Barcelona kariyeri pekte iyi gitmeyen, oyunundan çok reklamlarla ilgilenen futbolcu.
görmemişin biri futbolcu olmuş hikayesi işte .ben geldiğim yeri unutmadım pozisyonunda ama hareketleri bu davranışlarıyla örtüşmüyor. tam bir ne oldum delisi. hiçte samimi bulmuyorum. cara delevingne lezbiyen olmasa ona yavşardı da şimdilik sinemi aslıhan la kıskandırma peşinde. neyse ya fıss diye sönmesi yakındır.
Adamın barcelona kariyeri iyi gitmiyor diyen adama sorar laaaa olum bu adam sevilla nin maestrosu olan ivan rakitic ile dönüşümlü oynuyor.

Biz değil ıspanya başını el turco diyor, barcelona find of new iniesta şeklinde manşet atiyor.

Yani reklamını samimi bulmuyorum lassa da dahil olmak uzere sıktı artık. A.madrid de neysen öyle ol öyle kal amk. Kici kırık simit reklamında oynuyordun şimdi opet gitmiş hikayeli reklam yapmış bunun üzerine abi. Sen izlerken demiyor musun bu ses bu tip bu hareketler ne diye...