1. 1.
  beraber takıldığımız zamanlarda muhabbetin dibine vurduğumuz,gülmekten karnımıza kramp * girdiğinden evin yolunu zor bulduğumuz ender,nadide,en bi aşk kelebeği insan ve aramıza yeni katılan 3.nesil çaylaktır.

  bob marley hastası ve fahri düzcelidir.*

  hoşgelmiştir.sefalar getirmiştir.
  -1 ... cultureshock
 2. 2.
  o artık bir 3.nesil yazar kişisi.*
  ... cultureshock
 3. 3.
  kRank TAyfAsının daimi Rehin Alınan Üyesidir.
  3.nesil yazardır.candır saygımız wardır.
  2 ... kurabiye_monster
 4. 4.
  muhabbetine doyum olunmuyasıca şahsına münhasır kişilik. 3. nesil yazar. winning eleven da nickini aldığı oyuncunun takımını almayıp milanı alan ve bizi dumurlara uğratan enteresan insan. kanka adam baba adam. *
  1 ... spec
 5. 5.
  irc ttnet net tr uludag sozluk ortamındaki muhabbetlerden dolayı birbirimize tehditler savurduğumuz, muhabbetine doyum olmayan, birbirimize farklı $ekillerde hitap ettiğimiz 3. nesil forvet.
  1 ... hadiii
 6. 6.
  sözlükte küfürün yasak olduğundan bi haber ulu orta küfür ederek, çaylak olmuş kişi...
  2 -1 ... karga
 7. 7.
  an itibariyle çaylak olmuştur ancak moderasyon tarafından herhangi bir msg almamıştır.bahsi geçen entryde herkes tarafından bilinen ve espri anlayışı olanlara hitab eden bir bkz vermiştir.ha birileri üstüne alınmış mıdır bilinmez.üstüne alınan kişi de moderasyona nekadar yakındır o da bilinmez ama en yakın zamanda tekrar yazar olarak burda olacağına yürekten inanılır.

  birçoğumuzdan daha gelişmiş bir beyne, espri anlayışına ve bilgiye sahiptir çünkü. *
  ... cultureshock
 8. 8.
  özel insan, (bkz: Bob marley)
  ... kirmizi_pazen
 9. 9.
  çok olmadı tanıyalı.. ya da aslında çok olmuştu da az olan sadece rakamdı..lakin yıllardır tanıyomuş hissinin başka açıklaması olamaz heralde. ayrı bi yeri var bende.. sanki her başım sıkıştığında yakınımda bulabilecekmişim gibi..
  neyse hani "dolu adam" derler ya bazılarına, bu şahıs da ondan biri. sohbeti pek sarar.. ilginç tespitleri, farklı bakış açıları, hayata karşı bi duruşu vardır..öyledir..tavsiye edilir....
  2 ... even in death
 10. 10.
  (bkz: adriano padilha nascimento)
  ... fowler