1. 1.
  2005-2006 süper ligini şampiyon tamamlayan galatasaray ın teknik direktörü. 1954 doğumlu, doğum yeri rekem dir. galatasaray a wolsburg dan gelmiştir.
  2 ... worldlike
 2. 2.
  gs in basarili teknik direktörü.
  1 -1 ... hexagram
 3. 3.
  galatasaraya ilk geldiğinde gençlere şans veriyor denilerek sevinmeme yol açan fakat sezon içerisinde gençlere fazla şans tanımayarak hayallerimi yıkan teknik adam.
  1 ... darkwhisper
 4. 4.
  kendisi iyi bir futbolcuymuş aynı zamanda, pek çok kez milli formayı giymiş.
  futbol bilgisine, tecrübelerine ve takım içinde yaratmayı çok iyi bildiği o sıcak aile ortamına güvenerek kendisinden şampiyonlar liginde çeyrek final bekliyoruz.
  2 ... yasakani
 5. 5.
  galatasaray'ı şampiyon yapmasının üstünden 2 hafta geçmesine rağmen hala şutlanmayan teknik direktör. yönetim uyuyor heralde.

  (bkz: mircea lucescu)
  2 ... arjen robben
 6. 6.
  aslan lakaplı belçikalı teknik direktör.
  2 -1 ... oumar
 7. 7.
  sen bu işi biliyormuşsun dedirten adam..

  (bkz: helal olsun)
  1 -1 ... selmagezinir
 8. 8.
  kır saçlarıyla chuck norris,
  boyalı saçlarıyla nuri alço ya benzeyen,
  değerli futbol adamı..

  oynattığı 2-3-5 taktiğiyle rakipleri şaşırtıp,
  4 atıp 3 yeme olasılığı yüksek maçların adamı

  2005-2006 Türkiye Süper Lig şampiyonu Galatasaray'ın
  başındaki başarılı teknik adam..
  2 ... jesus
 9. 9.
  bu sene başarısız olacagını ve seneye galatasaray'ın başında olamayacagını düşündügüm belçikalı ,eskiden sakallı teknik adam.**
  1 -1 ... hayrola genc
 10. 10.
  bir maç içinde 2 topu direkten dönen, 2 de penaltı kaçıran bir takımın hemen facia senaryolarına dahil edildiği ülkemizde gereksiz yere tartışma konusu edilen teknik direktör. galatasaray yedek takımıyla bile bu ligde en kötü 2. olur. bunun tartışılacak bir yanı yoktur. daha önce takımı şampiyon yapan mircea lucescu' yu göndermenin faturasını ağır ödeyen galatasaray' ın aynı hataya tekrar düşmeyeceği açıktır. kimsenin ağzı sulanmasın. çarşamba günkü ön eleme maçı öncesi ortalığı bulandırmaya çalışanların yaptığı da vatan hainliğinden başka bir şey değildir. çarşamba günü hocamızı tribüne çağıracağızdır.
  2 ... fth