bugün

Türkiye'nin en dandik, en rezil ve iş yapmaz kargo firması. Zorunda kalmadıkça kullanmamak gerekir.

Yurtiçi kargo allahtır. Ups kargo ise allahların allahıdır.
Sözlükten birine 1 forma hediye gönderdim..

2 hafta sonra forma bana geri geldi..

Arkadaşa gitmemişler bile..
Birde formayı alabilnek için 70 tl bir forma parası versim adamlara...
dağıtımı en kötü kargo şirketi. dağıtıma çıkmayan kargoyu kendi sistemlerinde sözde her gün dağıtıma çıkarıp, alıcının da her gün kargoyu kabul etmediğini yazmaktadır. çözümü şubeye gidip kendin alacaksın. ya da aras kargo ile anlaşmalı internet sitelerinden alışveriş yapmayacaksın.

hayır ben internetten sipariş verdiğim bir şeyi niye kabul etmeyeyim? bunu müşteri temsilcisine de anlatamıyorsun.

çoğu firmayı da düşük taşıma ücretiyle kendine çekiyor.

kitapyurdu gibi kendi istediğin kargoyu kendin seçeceğin sitelerin çoğalması dileğiyle...
Yurtiçi kargodan iyidir. Mngden kötüdür.
Bugüne kadar bir kez olsun beni mağdur bırakmayan firma ( istanbul ve Antalya’daki şubeleri )

Senin ilçendeki problemi tamamiyle genellemek ??
re za let.
üniversitede pazarlama derslerinde devamlı olarak 'önem taşır' sloganı örnek verilen kargo firmasıdır. ince yapmış adamlar. tebrikler.
evde yoktunuz not bıraktık telefonunuz kapalıydı. iyi düşün yoktun evde.
telefonu ifşa etmeyeydin iyiydi. şimdi o numaraya mesaj atıp buraya yazdıklarını anlatacağım.
battığı yönünde haberler çıkan kargo şirketi.
ben daha leş bir kargo firması görmedim demek isterdim ama var mng kargo.
çok saçma bir firma. niye olduğunu bilmiyorum.
Yalancı firma.

"Sizin hastaneye teslimat yapamadık, karantina varmış bizi güvenlik içeri almadı, gelip şubeden alın kargonuzu. Hem yurtiçi ve sürat kargo da girememiş" diye yalan söyleyen firma.

1. Hastanemizde karantina yok.
2. Güvenliklerle konuştum gelen ve içeri alınmayan kargo firması yok.
3. Yarım saat önce Yurtiçi kargo kargomu teslim etti.

Bu gerçekleri yüzlerine vurduğumda, aaa bugün değil dün yaşanmıştı bu olaylar diye tekrar yalan söylemeleri...
Dün de kargolar geliyordu, yalan söylemeyi bırakın, kargomu hiç çıkarmadınız bile şubeden di mi dediğimde, evet haklısınız çıkarmadık diye kabullenmeleri...
E o zaman çıkarın getirin dediğimde, başhekimlikten yazı aldık içeri giremiyoruz demeleri...
Gönderin yazıyı bakayım dediğimde, daha yazı gelmedi ama gelecekmiş demeleri...

En son biz hastaneye girmeye korkuyoruz, genel merkezimiz de hastanelere kargo götürmeyin dedi diye itiraf etmeleri...

Hastanenin içine girmeden bahçe kapısında teslim aldık en son. Tatlıya bağlandı. (!)

Yalancı firma. Yazdım seni.
Ben de evimde dursam kargom gelecekse evime gelir ama nöbetli ve yoğun çalışıyorum kusura bakma.
Ben de şu salgın günlerinde alışveriş yapmak istemem ama önlük ve maske sipariş etmem gerekiyor kusura bakma.
Şubeye gelemem kusura bakma. Yine seni düşünüyorum çünkü. Bir sağlıkçı olarak sürekli hastanede olmam sebebiyle virüs kapma olasılığım çok yüksek ve ben çalışma saatlerimin dışında sadece evde duruyorum ki bende varsa bulaştırmayayım sana da.

Özetle yalancı firma.
evinde oturanlar can sıkıntısından hayvan gibi internet alışverişi yaptıklarından tüm kargo ve lojistik firmaları patlamış durumda.

he canım, evde kal türkiyaaa ama internetten aldığım vibratörümde kapıma gelsin...
görsel
iki gündür kıçı kırık bir kargoyu şubelerinden zahmet edipde çıkaramayan kargo şirketi. Her tarafınız şirket olsa ne yazar sorumsuz insanlar topluluğu. Adam akıllı yapın şu işinizi.
Hizmetinden en memnun kaldığım kargo firmasından bir tanesidir. Bazı müşteriler Aras kargodan şikayetçi fakat bunun nedeni şubeden şubeye göre hizmet kalitesinin değişken olması sanırım.
iyi kargo şirketi diye bir şey yoktur. kargo firmaları bayilik sistemi ile çalıştığı için her firmanın illa ki boktan bir bayisi ve çalışanı çıkar.
Rezil bi çalışma tarzı olan kargo firması.
Çalışanlarının çoğunun da aklı beş karış havada.

Daha üç hafta önce başıma gelrn olayı anlatayım. Kargom başka birine telsim edilmiş.
Gayet güzel bi uslupla böyle şeylerin olabileceğini, insanlık hali olduğunu, sadece kargomu kime ve nereye teslim ettiklerini tespit etmekerini istedim.
Amacım kimseyi yormadan yanlış olan bir şeyi kendi imknalarımla düzeltmek ve parasını ödediğim ürünü sag salim teslim almak.
Ama kim bu kadar saygı ve hoş görüyü hakediyor ki?
işin rengi ben kargonun peşine düşünce açığa çıkıyor tabi.

Benim kargomu kimlik kontrolü bile yapmadan yan binadaki kadına veriyor, bu mal kadında bu benim değil deme zahmetinde bulunmadağı gibi kargomu alıp üstüne birde kullanıyor.
Neden? bulanık suyun balık avcısı çünkü. Kimse 200 lira para verdiği kargonun peşine düşmeyecek sanki...

Sonuç olarak önce elamanın sonra kargomu alıp kullanan kadının ağzına sıçtım. Hem de öyle böyle değil. Eşi olacak adam karısının saçlarını tek tek parmaklarımdan ayırdı. Şimdi beni görünce kafasını çeviriyor. Çevirsinde zaten, hala kızgınlığım geçmiş değil şıllığa.
işciye emekciye saygımız sonsuz, ama işini özensiz yapan adama ve hırsıza! babam olsa saygı duyasım gelmiyor.
aras kargo gibi rezil bir şirket yok. pazar günü gsstore dan forma siparişi verdim pazartesi kargoya verildi ve hala gelmedi. Eskişehir'den yürüyerek istanbul'a alıp gelsem daha hızlı olurdu muhtemelen. müşteri hizmetleri numarasıda çalışmıyor ayrıca.
2 hafta önce sipariş ettiğim ayakkabıyı başkasına teslim eden kargo şirketi.

okuduğum şehirden aile evine sadece botumla geldim, sonra işler sarpa sardı. e mevsim değişti şimdi, bir terliğim var koptu kopacak diye ayakkabı alayım dedim. adamlar gitmiş başkasına teslim etmişler. ulan ben sizin yapacağınız işi öpeyim. kıt kanaat geçinip bir şeylere para arttırıp alıyoruz getirilmiyor bile.

sabah olunca ejderhaya dönüşüp müşteri hizmetleriyle kavga edeceğim.
canım sıkıldı ya.
Her türlü küfürü hakeden kargo şirketidir.
Zorla küfür ettiren kargo şirketi.
Kargoyu dağıtımda görünce sahadaki elemanın numarasını alıp aradık evin yerini tarif ettik tamam geliyorum dedi saatler geçti herif ortada yok. Tekrar aradık tamam yarım saate geliyorum dedi 2 saat geçti aradık telefonu kapatmış. Ertesi gün oldu öğle saatlerinde tekrar aradık abi tamam geliyorum falan filan yine akşamı getirdi sonra yine aradık bu sefer o tarafa geliyorum aşağı in dedi. Aşağı in! Ne alaka yahu yukarı çıkarman lazım ben niye iniyorum dedim? Tamam geliyorum dedi. 1 saat daha geçti tekrar aradım herif dedi ki senin paketi yan binanın altındaki bakkala bıraktım ordan al. Şimdi ben bu adama ne diyeyim hadi siz söyleyin bakalım.
Gönderilen kargoyla ilgili takip kodu girip, kargonuzun nerde olduğunu öğrenmek istediğinizde -"kargonun kabul edilmemesi nedeniyle teslim edilmemiştir." gibi ibare koyup kurgu yazan ruh hastası çalışanlara sahip firma. Halbuki ortada kargoyu kabul etmeyen yok, bırakın onu kargo dağıtıma bile çıkmamış, bunu da müşteri hizmetlerinden öğreniyorsunuz. Pandemi nedeniyle olabilir falan diyorsunuz,ancak bununla da alakası yok. Aynı işi yapan mng kargo aynı dönemde(haftada) verdigim siparişi sorunsuz teslim etti.Aras kargo tek kelimeyle rezilliktir,kepazeliktir.
görsel
senelerdir beni evde bulamayan

bu aras denen şeye

(farkındaysanız kargo diyemedim

daha rezili için bkz : sürat)

avusturyalılar

nasıl ulaşmış olabilirler

acaba ?

insan merak ediyor ????????