bugün

aras kargo

Yalancı firma.

"Sizin hastaneye teslimat yapamadık, karantina varmış bizi güvenlik içeri almadı, gelip şubeden alın kargonuzu. Hem yurtiçi ve sürat kargo da girememiş" diye yalan söyleyen firma.

1. Hastanemizde karantina yok.
2. Güvenliklerle konuştum gelen ve içeri alınmayan kargo firması yok.
3. Yarım saat önce Yurtiçi kargo kargomu teslim etti.

Bu gerçekleri yüzlerine vurduğumda, aaa bugün değil dün yaşanmıştı bu olaylar diye tekrar yalan söylemeleri...
Dün de kargolar geliyordu, yalan söylemeyi bırakın, kargomu hiç çıkarmadınız bile şubeden di mi dediğimde, evet haklısınız çıkarmadık diye kabullenmeleri...
E o zaman çıkarın getirin dediğimde, başhekimlikten yazı aldık içeri giremiyoruz demeleri...
Gönderin yazıyı bakayım dediğimde, daha yazı gelmedi ama gelecekmiş demeleri...

En son biz hastaneye girmeye korkuyoruz, genel merkezimiz de hastanelere kargo götürmeyin dedi diye itiraf etmeleri...

Hastanenin içine girmeden bahçe kapısında teslim aldık en son. Tatlıya bağlandı. (!)

Yalancı firma. Yazdım seni.
Ben de evimde dursam kargom gelecekse evime gelir ama nöbetli ve yoğun çalışıyorum kusura bakma.
Ben de şu salgın günlerinde alışveriş yapmak istemem ama önlük ve maske sipariş etmem gerekiyor kusura bakma.
Şubeye gelemem kusura bakma. Yine seni düşünüyorum çünkü. Bir sağlıkçı olarak sürekli hastanede olmam sebebiyle virüs kapma olasılığım çok yüksek ve ben çalışma saatlerimin dışında sadece evde duruyorum ki bende varsa bulaştırmayayım sana da.

Özetle yalancı firma.
güncel Önemli Başlıklar