bugün

lanet bir ırk.
cahiliye döneminden sonra diğer müslüman olan ve dinler yaygınlaşmaya başlayınca diğer milletler gibi müslüman olmamış, kölecilik ve cehalete devam etmiş olan topluluk ve halen daha da tam anlamıyla müslümanlaşamamış toplum.
12.yy a kadar askeri,sosyal,sanatsal,bilim açısından çağ açmış medeni bir topluluktu bak sevmeyebilirsin ama durum böyle islamiyet öncesinde tam birlik dahi sağlayamamışken sadece birkaç arap aşiretinin konfederasyonu bölgenin en güçlü devletlerinden birisi olan sasanileri yenmistir abbasilerin son dönemlerine doğru islam dünyasının koruması irani kavimler ardından türk boylarına geçince araplar da zenginleşip şişince miskinleştiler

Hala da kurtulamadılar.
Bazı vatandaşların, siyah köpeklere verdiği isim.
Siyah köpeklere arap denilmesinin sebebi aşağılamak. Yani köpeği değil "arap"ları aşağılamak. Bence ikiside çok yanlış. Hele köpek sanki aşağı bir varlıkmış gibi bunu yapmak çok çok kötü.
abi konumuzun Rihanna ile ne alakası var.
Para yazısının aynadaki görüntüsü.
fazla içmemesi gereken ırk.
Aslında LAR sözcüğü yanlış olabilir, zira tanıdığım arapların çoğu ciddi anlamda çok temizler.
Yani arap var arap var
türk var türk var
alman var alman var
genelleme yapılamaz.
aslında arap soyu bedevilerdir. sudi arabistan, birleşik arap emirlikleri, katar, kuweyt, bahreyn aynı ırkdan gelen hakiki araptır. ancak ürdün, mısır, tunus, cezayir, fas ve aklıma gelmeyen diğer devletler sonradan araplaşmış sami ırklardır. haçlı seferlerinden önce bayağı bir ilerilerde bilim, sanat, tıp gibi konularda ama haçlı seferlerinden sonra avrupa araplardan bunları alıp şimdiki seviyesine gelmiş ve araplar da cahilleşleşmeye başlamıştır.
göbekli bir adam yanında da kapkara gölgeleri ve bir sürü bağrışan velet.
Irkçılar toplanmış yine ...arkadaşlar insanı insan olarak birey bazında değerlendirin hiç bir ırk iyi yada kötü değildir iyilik kötülük insanın içindedir...saçma sapan konuşup kendinizi aptal yerine koymayın ...iyisi de kötüsü de olan kadim bir ırk,tıpkı tüm ırklar gibi
fazla içmemesi gereken kavim

Hayatımızı kurtaran doktorun da milleti ayrıca.
içicen şarabı sikicen arabı.
aralara çok az serpiştirilince iyi bazıları iyi olabiliyordur. misal bizim sınıfta 52 kişiyik 4ü erkek 5 arap var. yemenlisi var Suriyelisi var. başta bunların hepisinden nefret ediyorudum lakin tanıdıkça 2 tanesinden nefret etmemeye başladım. eylenceli dürzüler yav. diğerleri yine çöp. dilleri de düşman başına 4-5 suri yan yana gelince vara vara diye bağırmaları çok rahatsız edici oluyor. ses ayarı yok amına koduklarımın.
en azgın toplumdur ki Din bunlara gelmiştir.

Her olayda olduğu gibi dini bile tahrif etmiştirler. Hadis diye ortaya çıkmış Bid'at ları din edinmişler.
Emin olun kürtlerden daha kötü değildir.
bir sigara kağıdı ve sabun çeşididir.
bokunu çıkardığından dolayı içmemesi gereken ırktır. (bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
ha bir de yağı bol bulunca farklı kullanım alanları yaratmaktaymışlar.
Tersten okunuşu para dır. Çok severler.

Açık ve net evet.
18 yıldır araplar ile ticaret yapıyorum henüz dürüst olanına denk gelmedim desem yeridir.

belki inanmayacaksınız ama hani o bizim sevmediğimiz lanetlediğimiz israilli yahudiler var ya? heh işe onlar bile bunlardan daha dürüstler.
Anadolu'da köpeklere verilen bir isimdir.

Çok entresandır ki, arap ülkelerinde ise kopeklere Türk adı verenler oluyormuş.

Empati yapınca nasıl kötü bir şey olduğunu anladım.
fotoğraf filmi negatifidir--dijital icad olup mertlik bozulmadan önce.
Bir milliyet, diğer tüm milliyetler gibi hükümdarların vurduğu damgalardan ibarettir, mallar karışmasın misali.
bir başka arap ülkesine abd ingiltere fransa saldırdı diye sevinen sürü.

alemlere rahmet peygamberin adam edemediği genetik ruhu kanserli et et torbaları.

zamanında ıraka saldırdı diye arabistan çok sevinmişti.

hatta israil ırakta bombalama yapmak için arabsitandan geçmişti.

böyle kanser zarar ziyan hasta bir sürü.
güncel Önemli Başlıklar