Argoda kara adamlara verilen isim.
ben bu yaşıma kadar ırkçı bir insan değildim "yaşasın insanlar! çünkü sadece insanlar" diye dolaşıyordum pespembe gözlüklerimle. taaa ki ne zaman otelde çalışmaya başladım, değişik milletlerin insanlarını yakından -fazla yakından- tanıma fırsatı buldum işte o zaman insanlığa bakış açım yerle bir oldu. işte başlıkta adı geçen millet de, görüp görebileceğiniz en insanlık dışı millet umarım sadece duyduklarınızla kalırsınız ya da istisna bile olsa iyilerine denk gelirsiniz, devam.
insan olabilmeleri için binlerce peygamberler gönderilmiş leş topluluğu. alkol içip sarhoş olarak namaz kılmaya çalıştıkları için alkolün yasaklandığı topluluk. islamiyette alkol, bu pezevenkler yüzünden yasaklanmıştır.
bu dünyadaki en pis en hasiyetsiz en cahil en şerefsiz millettir.
Bu afedersiniz ar*p denen sürü kabilesi, doğan kız evlatlarını, borçları karşılığında tefeciler ellerinden alıp cariye yapmasın diye gömerlerdi. Kız evlat evlat yerine, hatta insan yerine konmazdı. O yüzden isim değil numara verilirdi.

vahide: birinci 
saniye: ikinci 
salise: üçüncü 
rabia: dördüncü

Sizin o çok kutsal sandığınız Rabia dördüncü demek. El işareti de 4 parmak.

Rabbim bu mahlukata yüce peygamberimizi insan olsunlar diye yollamış ama aradan geçen bunca yıldan sonra yine özlerine dönmüşler. Her türlü pisliğin, ahlaksızlığın, soysuzluğun başrol oyuncusu olmuşlar. Prensler lüks yatlarda manken s.kerken kendi ülkelerinde kadının tek başına, izin almaksızın ameliyat olması yasak.

Bunlar böyle iğrenç insanlar. Türk milletinin sırtındaki 10 bıçaktan 8'i ar*plara aittir.
Hızlı okuyunca para oluyor..

Ara para para para..

Bence bu isde bu iş var..
çölde yaşayan bir ırk. geçimlerini petrolden sağlarlar.
Farklı bir kavim. Son 15-20 senede biraz menfaatler örtüştü, biraz siyasal dayatma, biraz da rastlantı oldu diye bu değişmiyor maalesef.

Arap da türk’ü sevmez zaten, ben de arab’ı sevmem. Çinli’yi de sevmem mesela. Hiç de mecbur değilim sevmeye.

Kuteybe bin müslim denen şerefsiz mezbelelik gibi kesmiş atalarımızı, nesini seveyim ya ben arab’ın?

Bu konular açıldığında illa talas savaşı da konuşulur.

Şimdi bize taraf değiştirtmeselerdi de maoist olsaydık, onu da mı benimseyecektik?

Bunlar boş laflar.

Milyon dolarlık villalar, arabalar, yatlar, katlar istemiyorum, istemiyoruz.

Bizim türklüğümüzle uğraşmayın. Bizi mutlu yaşatan şey bu.

Az ötede yapın arap milliyetçiliğinizi.
vahabi köpekleri aşağılıklar.
Dünyanın en rezil ırkı.
deve sidiği içen bunlar, 9 yaşında kız siken bunlar, 4 karıyla her gün grup yapan bunlar; barbar olan biz.
Sami dili konuşan göçebe kabilelerin çatı ismi.
sözlük karşılığı: "medeniyetsiz, gelişmemiş, saldırgan, cazgır, toplum huzurunu bozan, görgüsüz, kavgacı"olan kelimedir.
pis.
kavgacı,
medeniyetsiz.
aciz.
başkasının arkasına saklanan.
kaba.
görgüsüz.
sahtekar.
açgözlü.

demektir.
yaratılmışların en iğrenci.
ırkçılık yapmamak gerek. kendileri seçebilselerdi arap olmayı isterler miydi?
Müslüman düşmanı köpekler üşüşmüş.
Esad'da arap,ona niye sövmüyorsunuz?
Türkçede orul evladı ile eş anlamlı olan bir kelime.
Ben uzak allaha yakin olsundur.

Hatta hic olmasindir bunlar.

Dunyanin organik atiklari.
görsel
"..her arap şef olmak ister. Hiçbiri bir başkasının karşısında, babası, kardeşi ya da ailesinin büyüğü de olsa, silinmek, gölgede kalmak istemez.Böyle bir şeye nadiren razı olur, çünkü bu yüzden onu ayıplayacaklardır. Onun için onlarda bir sürü şef, bir sürü prens vardır ve sıradan kişiler birçok şefe itaat etmek durumundadırlar..işte uygarlık böyle geriler ve kaybolur." ibn-i haldun (1332-1406)
kardeşmiş! hicbir arap benim kardesim degil! ben metehan'in, alparslan'in, fatih'in, yavuz'un, kanuni'nin, ataturk'un torunuyum. vatanım misak-i milli ile sinirlari çizilmiş ve ugruna dedelerimin sehit dustugu, her bir karisini kanla suladigi anadolu'dur. benim tarihim kahramanliklarla, destanlarla doludur. yuzyillarca benim dedelerimin himayesinde huzurla yasamis, eline firsat gecince sırtından bicaklamakta bir sakinca gormemis buna ragmen bugun bile her baslari sıkıştığında yuzunu bana çevirip eman dileyen araplar benim asla kardesim degildir!
bugun filistin'de olanlar insani boyutta asla kabul edilemez. bunu kınıyor ve tepki gösteriyor olusumda araplari kardes olarak gordugumden degildir. onlar sadece turk'un himayesinde olabilirler masasinda ortagi değil ve yineliyorum kardesi hic değil!

edit: eksileyenler Turkiye'ye siginan arap soyundan degilse bende birsey bilmiyorum. gercekleri duyunca birde aliniyorlar ki sorma gitsin!
(bkz: düşman)

Arabistan'da yaşayan sami dili konuşan bedevi kabilelerin genel adıdır.
Yahudilerle akraba olan kavim.
hem dilleri, hem alfabeleri, hem fenotipleri birbirine benziyor. düz mantık.
görsel