herkese merhabalar,
ben de ekşi sözlükten aranıza katıldım. duyumlarıma göre, aranıza yeni katılanları misafirperverliğiniz ile selamlıyormuşsunuz. takıldığım yerlerde bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

t: ortama yeni giren birinin söylemi
Hoş geldin kardeş. Ama bi süre sonra insan gitmeyi bekliyor. En azından bana öyle oldu, kolay gelsin.
yok. hepiniz hoşgeldiniz. siz bunlara bakmayın. bunlar birbirlerini de kovuyor zaten. sözlüğün atasporu bir nevi. biz alıştık, siz de alışın.
Bırak da ona biz karar verelim.
hemen arkadaşla ilgilenin amlı götlü başlıklar açıp altında şakalaşın. ne bok olduğumuzu belli edelim.

geçmiş olsun buradaki en normal insan benim.
bana da hiç iyi şeyler demiyorlar.
bilgin olsun.
Masaaajını aldım beton baris kardeşim güüüjlü bir ulu sözlük için sendee varrr mısın true gardaaaşım.
(bkz: ismail alpen) in twitter daki değerli yorumlarını dinledikten sonra, Uludağ sözlüğe geldim. rakip bir sözlük olmasına karşın o kadar yapıcı ve güzel yorumlar yapmıştı ki, şu an bu tavırlarınızı görünce üzüldüm açıkçası. ekşi sözlük, arasına katılan herkesi kabullenip, fikir ve görüşlerini değerlendiren bir platformdur. aynı saygı ve bilgililiği buradan da bekliyorum.
beni eksileyebilirsiniz. hepinize saygı duyuyorum ancak kin ve öfkenizi tanımadığınız insanlara değil, sizi bu hale düşürenlere kusmanızı öneririm.
teşekkür ederim.
Ne kibar yav, alışık değiliz hoş geldin.
görsel
Her gelen merhaba ben geldim diyecekse işimiz var.
Aramıza hoş geldin.

görsel
görsel
Eksisözlük çöplüğünden kovulan ilk emekli cümlesi.
hoş geldin cello calan fil yavrusu. bu agresiflik sana değil, ekşiden gelip gövde gösterisi yapan ve sadece siktirip gitmek varken ulu hakkında gereksiz kötü yorum yapanlara. normal birine benziyorsun alınma sen.
ispanyol bir şarkıcı var bayağı ünlü, bir gün yine atıştıktık bununla facebook ta, buna sağlam bir cümle koydum, o günde doğum günümmüş bir allahın kulu mesaj atmamış, bana şu çıkartmayı gönderdi, happy birthday to me, şimdi bu başlık onu hatırlattı bana.
Ne hikmetse gelenlerin çoğu kadın ekşinin kapanmasını fırsat bilip fake hesapla dönen trol yazarlar da olabilirler işin içinde bir kahpelik olabilir.

Niyeti halis olan yazarlara hoşgeldiniz diyorum.
Iyyyy bi bunlar eksikti...

Yazamayınca Sözlük manyağına dönen zavallılar...

Hayattaki tek amaçları sözlüklerde yazmak galiba. Allah akıl fikir versin...
herkese selam, özgür ve huzurlu günler yaşamamız dileğiyle. hoş geldim, hoş buldum.
buyur buyurr.
Hoş geldin...
Ekşi sözlükte bile hissedemeyeceğin kadar özgür hisset kendini !

Buraya bok atsalar da bu yönü yukarıda allah var doğru. Bokunu çıkarmadıkça ifadelerinin, ekşiden çok çok daha özgür bir sòzlükltür burası!
Merhabalar..bende araniza yeni katıldım. Sarılabilirmiyiz.
Hoş gelmiş de hoş bulmuş mu merak edilen yazar başlığıdır. (bkz: ben de hoş geldim)
Arkaşlar bırakın aramızda kalsın. Hehehehe
(bkz: tost)
(bkz: kaşar)
Hoş geldin diyoruz...
(bkz: bak şurdan) ..
Misafir misafiri sevmez, ev sahibi hiçbirini sevmez.
Misafir misafiri sevmez, ev sahibi hiçbirini sevmez.