bugün

entry'ler (132)

sözlük kızlarının fotoğrafları

Bir kamera ile sözlüğe fotoğraf ekleyen kızlara bir tripod bedava.

itibardan tasarruf eden siyasetçi

eğer ki çıkmazsa kefen parası, Örtüp garibin üstünü kaldırandır cenazeyi.

gelecek partisi

Elimden aldılar ve parti yaptılar partisi.

cumhur ittifakına oy vermiyorum çünkü

Kim kime dum duma. Reis-i cumhur. ittifakın cumhuru. oy verme. 1 oy 1 oydur. Oy ver. 1 oy 1 oydur. 19 mayıs 1919. 19 sene. Refah partisi. 19 başak tanesi. 11 mart 2023. 20. Sene. Başsız büst. Oy vermiyorsan Ampüle bak geç veya oy veriyorsan ampüle bas geç. Ee kolay değil sonuçta kayaların oğlu olmak.

cumhur ittifakı

soldan sağa, sağdan sola salla atatürk'ü düşman üstünecilere karşı sağdan sola, soldan sağa salla atatürk'ü düşman üstüneci ittifak. ee kolay değil sonuçta kayaların oğlu olmak.

millet ittifakı

Sağdan sola, soldan sağa salla atatürk'ü düşman üstünecilere karşı soldan sağa, sağdan sola salla atatürk'ü düşman üstüneci ittifak. Ee kolay değil sonuçta kayaların oğlu olmak.

pilavın üstüne ketçap sıkıp yiyen kişi

Ketçap kutusuna makarna sokan kişinin kayınçosudur.

18 mart çanakkale zaferi

Aynalı çarşı, düşmana karşı. Vesselam.

psikolojinizi nasıl destekliyorsunuz

Arada bir saykolojik delilik.

ak partinin gümbür gümbür geliyor olması

Gelen gelir giden gider. Arkamdaki der ki bu giden, önümdeki der ki bu gelen. Davul zurna ile gelin olmuş gidersin diyen demek ki yolcu edendir. Önüm, arkam, sağım, solum sobe. Altı üstü de sobe artık. Merkezkaç kuvveti ise kütleye, açısal hıza ve merkeze olan uzaklığa bağli. Şimdi cevap nedir? Gümbür gümbür mü? Geliyor mu? Olmalı mı? Olmamalı mı? Yoksa hiç değişmemeli mi? Ee kolay değil kayaların oğlu olmak.

umudun rengi olsaydı

Toprak ile suyun bir araya gelerek oluşturduğu renk.

dersimli kemalin seçim vaatleri

Dersime iyi çalışmamazlık yapınca ama çevresi kötü ve zekiyim ile türk milleti zekidir, türk milleti çalişkandır ve ne mutlu türküm diyene demeyi ama demedi ki ne mutlu türk olana diyerek açıklayanların destekleyeceği vaatler. Neyse o vaatler. Kimeyse? Seni beni bizi biz yapan nedir ki? Zülfiyare dokundu mu? Tam yerine rast geldi mi? Manzara koydu mu? Vaat işte. Uçan arabalar gelecekti hani? Geleceğe mi dönüşelim, geçmişe mi dönüşelim? Ee sonuçta kolay değil kayaların oğlu olmak.

kk nın hdp nin ayağına gitmesi

Ayaklar baş olmuşken 100 yillık ulu çınar çevresindeki dığer çınarları farketmemişken son gidişler son gelişler. Millet alışverişte görsüncüler. Oyalama dolaylama ve çok fazla doyamamacılık. Ee sonuçta kolay değil kayaların oğlu olmak.

muharrem ince kazanır korkusu

Muharrem ince 1924 mustafa kemalinin son temsiliyetinin sivrilen ismi olarak yüzde 3 ile çöküşü sürdürürken korkutmakta mıdır denilesi inception. Ee sonuçta kolay değil kayaların oğlu olmak.

kemal gelince ülkeye gelecek olan kaos açık kriz

Sen mustafa ben mustafa senin bundan sonra adın olsun mu mustafa kemal hikayesinin bitişi yeni bir kemal ile olur ya da defteri başkası dürmüştür de haberiniz yoktur. Ee sonuçta kolay değil kayaların oğlu olmak.

sözlük kızlarının marifetleri

Körpelik.

sizce ben salak mıyım

Bu soruya cevap veren bizlerden daha akıllisın.

metin akpınar ın yakında öleceği gerçeği

Atomaltı parçacıkların engellenemez gerçeğiyle paralel bir gerçeklik.

kılıçdar 35 ince 33 erdoğan 32

Toplamı 100 eder.

google yokken ne vardı

Ansiklopedi yazınca düşüyor mu diye sordurtan soru.