bugün

pc performansı olarak uzun yıllar kullanabileceğiniz bir araçtır. güncellemelerini alamama sürecinden sonra bile uygulamalara ulaşım zor olsa da ; alternatif piyasa da işinizi görecek uygulamaları edinmeniz kaçınılmazdır. her şeyin son versiyonunu isteme gibi bir derdiniz yoksa keyifle kullanabilirsiniz. hele ki bir şeyin son modelini kullanmak yerine eskisini(retro ) kullanmak zannımca daha değerlidir.
Apple 2020 MacBook Air Laptop: amazon prime day hatrına 25.799 liraya düşmüş. bence kaçırılmaması gereken bir fırsat. laptop fiyatları almış başını giderken elinde bir apple olması, hem de bu fiyata çok iyi.
M1 işlemciyle efsane olmuş ancak coğrafya hem kader hem keder.
görsel
Yatakta kullanması pek güzeldir.

görsel
Bir dahaki doğum gününde eşime almayı düşündüğüm bilgisayar.
satışları 2020 yılında 15,5 milyona ulaşmış dizüstü bilgisayar.
görsel

Hayran oldum.
2013 model late bir pro sahibiyim. bilgisayar canavar gibi akıyor. nazar değecek diye korkuyorum. ekranını ve bataryasını yeni değiştirdim. toplam maliyeti bana bilgisayarın 2500 türk lirası oldu bu mart ayında. ölürüm türkiyem, alın aldırın.
Gereksiz bir cihaz. Özenip almayın, fiyat performans olarak dünyanın en gereksiz şeyi.
beyaz kasada klavye kenarında görülen sararmalar kırılmalar garantili yada garantisiz hemen ücretsiz değiştirilmekte olan sevgilim.
2-3 senede cortlayan muadillerine gore omru 4.5 sene olan cihaz. iyi mi bence super.
apple'ın tüm ürünleri gibi gereksiz pahalı ve piyasadaki fiyat anlamındaki rakiplerinin gerisinde olan zımbırtı.

almayın oğlum şunu. paranıza yazık.

not: grafik ve müzik kurgusu için zaten bu kadar sikindirik makine kullanılmaz. kaldı ki kurgu için kullanacağınız cihazların da apple olmasına gerek yok çünkü orada olay yazılımda ki bunlar da pc'de de var. üstüne üstlük pc'de ücretli-ücretsiz, profesyonel-amatör her seviyede bu yazılımları bulmak mümkün.
Bir kuruş para vermeyeceğim cihazdır. Ekranı çok ufak ve takılıp duruyor.
Ya grafik ile ya da müzik ile ilgileniyorsanız zaten almış olacağınız ürün. yoksa çok pahalı lem aq der geçersiniz.

Asus chromebook xz 866gh-1 sizi bekliyor teknosa’da.
Güzel makina. Fakat pahalılığı göz önünde bulundurulduğu zaman cebe hitap etmiyor.
10 cm mesafeden yere düşmesi ile ekranının tuz buz olduğu air mqd32 versiyonunu barındıran bir bilgisayar çeşidi.

Çiçek gibi bakmayacaksanız almayın.
Eylül ayında almayı hedeflediğim cihaz. 900 gram lan.
Kesinlikle çok kaliteli ama kesinlikle ederinin çok üstünde satılan alet. Diğer apple ürünleri gibi.... Ama gel gör ki özellikle ekran kalitesinden dolayı fotoğrafla uğraşanlar için alternatifi yok (((((
son dönemin en çok konuşulan laptopunu üretti.
kaby lake işlemcisi ile skylake tabanlı işlemecilere nazaran %5-15 arası daha fazla performans veriyor.

görsel
parçalarının çok pahalı olduğu marka.

ulan 279 tl'ye şarj aleti yapmışsınız. peki ben n'aptım ? -gittim 30 tl'ye 18.5v 85W şarj aleti aldım, magsafe ucu lehimledim yepyeni şarj aleti oldu. fakiriz ama salak değiliz.
Bek pahalı bu kodumun elması be.
CollegeHumor un şarj girişleri hakkında komik bir parodi yaptığı laptop.

http://www.youtube.com/watch?v=jyTA33HQZLA
parçalarının yıl yıl ve boyut olarak sınıflandırıldığı ve pahalı olduğu bilgisayar markası. pupa'da en dandik thunderbolt 69,00 tl.
vatan bilgisayar'da 2700 lere düşmüştür. ama hafif kalın modeli. zaten bize her şeyin kalını denk geliyor amk.