1. 1.
    pek yakında kendisine kavuşacağım günü iple çektiğim müstakbel bilgisayarım. 13.3 inch widescreen parlak ekran monitörü, intel core duo 1.83 ve 2.00 GHz islemci secenekleri ile ibooklara oranla 5 kat hizi, built-in camera, bluetooth gibi ekstra ozellikleri ve bunca guzelligine ragmen oldukca uygun fiyatiyla simdiden kalbimi kazanmistir kendileri.
    1 -1 ... dscsbz
  2. 2.
    apple'in internet sayfasinda 2gblik ram update isleminin gb basina 300 avro olmak üzere, 600 avroya patlayacagi belirtilen, lakin markasiz olarak tanesi 80 avrodan iki tane aldigim 1'er gblik ram ile canavar gibi calisan, görenlerin agzinin suyunu akitan makinedir.
    1 ... klaymen
  3. 3.
    intel core 2 duo i$lemciler ile birlikte sisteme 2gb ram takviyesi ve 17" ekran ile yaldir yaldir performans kullanan programlarda bana misin bile demeyen cihaz. ya ben lan neyse bir sey demiyorum.
    ... antistar
  4. 4.
    bu hayvan, calisirken "sifir" ses cikariyor. bakin "sifir" diyorum. "sifira yakin", "hemen hemen sifir gibi" degil. bildigin "sifir", "hic".

(bkz: oha)
    5 ... soyle-boyle
  5. 5.
    Aldıktan 23 saat sonra ani kapanma problemiyle karsılastıgım su anda kutusuyla bursadan istanbul'a gonderilmeyi bekleyen beyaz askım.*
    1 ... soulmate
  6. 6.
    (bkz: macbook pro)
    ... hendrix
  7. 7.
    Servisten sonra umarım duzelir dedirten laptoptur.Tamam belli basli sorunlari vardi ama bekledik o kadar peki ne oldu kazık attı bize daha birgun gecirmeden benden ayrılıyor şimdi kimbilir onsuz kacgun gecirecegim bu windows hıyarıyla.
    ... soulmate
  8. 8.
    Smc update il rss problemi cozulebilen minik hızlı laptop.ilk defa bir maddeye asık olmamın nedenidir.Ulan cok tatlı be beyaz beyaz...
    ... soulmate
  9. 9.
    kullanılması kolay mis gibi alet. sağ tuş yok zaten. kamerası da ufacık tam ekranın üstünde daha ne olsun?

(bkz: ne de güzel olmuşsundur beyazlar içinde sen)
    ... uieat
  10. 10.
    oyun oynayamazsın.grafik ve masaüstü yayıncılıkta üstüne yoktur.*
    ... ulubilgekisi