bugün

pek yakında kendisine kavuşacağım günü iple çektiğim müstakbel bilgisayarım. 13.3 inch widescreen parlak ekran monitörü, intel core duo 1.83 ve 2.00 GHz islemci secenekleri ile ibooklara oranla 5 kat hizi, built-in camera, bluetooth gibi ekstra ozellikleri ve bunca guzelligine ragmen oldukca uygun fiyatiyla simdiden kalbimi kazanmistir kendileri.
apple'in internet sayfasinda 2gblik ram update isleminin gb basina 300 avro olmak üzere, 600 avroya patlayacagi belirtilen, lakin markasiz olarak tanesi 80 avrodan iki tane aldigim 1'er gblik ram ile canavar gibi calisan, görenlerin agzinin suyunu akitan makinedir.
intel core 2 duo i$lemciler ile birlikte sisteme 2gb ram takviyesi ve 17" ekran ile yaldir yaldir performans kullanan programlarda bana misin bile demeyen cihaz. ya ben lan neyse bir sey demiyorum.
bu hayvan, calisirken "sifir" ses cikariyor. bakin "sifir" diyorum. "sifira yakin", "hemen hemen sifir gibi" degil. bildigin "sifir", "hic".

(bkz: oha)
Aldıktan 23 saat sonra ani kapanma problemiyle karsılastıgım su anda kutusuyla bursadan istanbul'a gonderilmeyi bekleyen beyaz askım.*
(bkz: macbook pro)
Servisten sonra umarım duzelir dedirten laptoptur.Tamam belli basli sorunlari vardi ama bekledik o kadar peki ne oldu kazık attı bize daha birgun gecirmeden benden ayrılıyor şimdi kimbilir onsuz kacgun gecirecegim bu windows hıyarıyla.
Smc update il rss problemi cozulebilen minik hızlı laptop.ilk defa bir maddeye asık olmamın nedenidir.Ulan cok tatlı be beyaz beyaz...
kullanılması kolay mis gibi alet. sağ tuş yok zaten. kamerası da ufacık tam ekranın üstünde daha ne olsun?

(bkz: ne de güzel olmuşsundur beyazlar içinde sen)
oyun oynayamazsın.grafik ve masaüstü yayıncılıkta üstüne yoktur.*
gelinimdir benim.
Catur cutur callof duty oynatan macintosh.
şahane ötesi bir icat benim olması için gece gündüz çalıştığım ama yeterince para biriktiremediğim için uzaktan izlemeyle yetindğim macintosh. daha fazla bilgi içim.
http://www.apple.com
Yenilenen bir seriye sahip apple dizustu. Yeni seride 2.16 secimi ve daha guclu macbook secenegi vardır.
990 eu fiyati olan muhtesem cihaz.
mükemmel ürün.
elime aldığım ilk günden beri aşığım kendisine zaten.
kesinlikle türkiye'den alıp çatır çatır kazık yemenin manası olmayan güzide dizüstü bilgisayar. amerika ile türkiye fiyatları arasında %50 fark var neredeyse. ben klavye uyumsuzluğunu nasıl çözerim derseniz f klavyeye dönüştürme işlemini 200 ytl civarına yaptırabileceğiniz yerler olduğunu unutmayın.
artık santa rosalı kendisi. ekran kartı da biraz iyileştirilmiş.
yeni aşkım.. 13' 2.4ghz core 2 duo, 2gb ddr2 ram, 160 gb harddisk, dvd rw superdrive.. fuckin' rules.
şu an ağlayabilirim. makyajlamanı sikeyim steve, olacak iş mi? ne yaptın sen. bunu diğerlerinden ayıran sadeliğiydi. oyuncaklığıydı. ne yaptın steve. hesap ver. allahsız.
apple'ın diz üstü bilgisayarı'dır.

kullanması ayrı bir zevk verir nedense. heralde macbook pro ya 6 bin 500 ytl vermekten ötürüdür. verilse mi verilmese mi üstünde çok düşünülmelidir.
onceki jenerasyonlarda siyah renkli olanlar serinin en yuksek ozellikli modeli oldugunu belirtirdi. yeniler aluminyum oldugu icin bu ayrim soz konusu degil.
Kullanılması ayrı bir zevktir. Genellikle normal pc'den macbook'a geçiş aşamasında çok düşünülür ve zorlanılır ama bir kere adapte olduktan sonra normal bilgisayarlara elinizi sürmek gelmez içinizden. Candır...Canandır...
sahibiyle arasında bir gönül bağı oluşturur bu alet.sevgilini sevmek gibi birşeydir macbook unu sevmek.
beyaz olanları için geçerli olmak koşuluyla ; yurt dışından Türkiye fiyatının yarı fiyatına alınır , kapağı sertçe bastırılarak low case kırılır ve serviste hiçbir ücret ödemeden türkçe klavye ile değiştirilir. garantisinin yada faturasının olup olmaması hiç önemli değildir.
çalıştırdıktan sadece yarım saat sonra üstünde yumurta pişirilesidir.bacaklarda oluşan yanığın sebebidir.he herşeye rağmen vazgeçilirmi?kesinlikle hayır.