bugün

apple'dan ne çıkarsa çıksın yeni gelin gibi atlamayı ve öve öve bitirememeyi meslek edinmiş mal.

(bkz: ipad)
(bkz: iphone)
(bkz: ipod)

işin trajikomik yanı bunlara bir de devrim derler.
tr. apple manyağı
apple'ın her şeyini almaya and içmiş tayfa.
böyle "cool" olduklarını düşünüyorlar galiba..
apple'in aletlerine koydugu iki üc efekte kanmis tayfa. ben de kandim ve bir iphone aldim, ama simdi o aküsü 1 hafta dayanan, yere düsünce sapa saglam kalan, ihtiyacim olan bütün programlari (hesap makinasi, ajanda, snake) icinde bulunduran tuslu nokia cep telefonumu özlüyorum.
apple oğlum boru mu? götünü satsan alamazsın! babam arıyor sanırım, bakayım bi şu apple'ıma.
adamın parası vardır canı almak ister ve alır züğürdün çenesini yormasına gerek yoktur.
"samsung dokunmatiği çok kötü yea, iphone en iyisi" diyen ama apple ın dokunmatik ekran sağlayıcısının samsung olduğunu bilmeyen ve sallayan insana denir
yiyosa tum maclerl alsindir.
özentileri çoktur. apple tişörtü çantası falan taşırlar. bir boktan haberleri yok tabi. adamlar bilgisayar dünyasının dönüm noktalarını oluşturdular eskiden. ama bu yeniyetmeler "ayy apple mı o ayfon falan işte stiv cabs" diye geziyorlar. apple'ın hikayesini ve arkasındaki dehayı, tarihi ve devrimleri bilmeyip sadece ay'lı şeylere odaklanmış vaziyetteler. tek umursadıkları da ayfon'un sonundaki numaranın bir artması.
çevremde karşılaştığım modellerdir.
öyle ki durmadan her yerde ısrarla artı yönlerini savunmakla meşgul olurlar.
kabak tadı vermektedir.
lütfen o cihazları siz üretmiyor.
üstüne üstlük fazla paralar vererek sahip oluyorsunuz.
hoş bende sapına kadar apple kullanıcısıyım fakat fanboyluğa gerek yok.
Senin Apple ürünlerini sevdiğini bildiği halde sana Apple ürünlerini Köpek gibi öven insanlardır. iphone u seviyorum diye onu en iyi ilan etmek zorunda mıyım amk. Sevmek yetmez tapacaksın diyor resmen amk. Hayal dünyasında yüzüyorlar bunlar. Sırf Windows kullanıcısı olduğun için bu göterin hakaretine uğrayabilirsiniz mesela. Zira bu mallara göre tek bilgisayar üreticisi Apple, tek işletim sistemi mac os x, tek akıllı telefon iphone, tek tablet ipaddir. Ve bu molozlara göre Apple storeda satılan hiç bir aksesuar pahalı değildir. Çünkü Apple üretmiştir. Apple kullanıcısını düşünür ve asla kalitesiz üretmez. Kaç para verirsen halediyordur bu yüzden.
Amk ben de seviyorum Apple ürünlerini ama en başta pahalı. Bence gereksiz o kadar para harcamak. Ne övüp duruyosun amk. Hayır sanırsın ki elindeki iphonela evreni ele geçirecek sanki.
Hayır bir de Apple üretimi olmayan herşeye bok atmaları yok mu. Asıl adamı deli eden de bu amk.
ülkemizdeki varyasyonları heralde en sinir bozucu olanlarıdır. 38 taksitle ayfon alırda daha millete "ihihih siz fikir ildiginiz için ilimiyirsiniz iziklir" der yarrağamın başı.
edit: 38 rakamının ironi olduğunu anlamadın heralde kardeş. ayy bide ayar veriyorlar olmayan beyinlerince, yazzığk...
"Çöp kutum bile apple" olsun tribinde olan teknoloji dünyasında gereksiz fanboylar.
apple hater'ları kadar goygoy yapmayan apple fanatiği şahıstır. benim o.
iPhone 6S in tanıtılacak olması benim gibileri üzer.

(bkz: kullanılan telefonun üst modelinin çıkması)
Hayalperest ama sempatik.
(#35932337)
benim kurduğum fanboy grubu dur. bununla ilgili bir site dahi açmayı planlıyorum.
liderliğini çektiğim bu grubun neferi olmam beni gururlandırıyor.
Hayatım da aldığım en güzel hediye teşekkür ederim.

görsel
görsel
Bana yol göründü. Sözlüğe bir daha uğrayamam. Çoook uzak da görev verildi. Zaten belli idi.
Hadi selametle.
Kullanıyorum.
Teşekkürler hediye için.
official apple fanboy olmak için aylık 100$ ödemek gerekiyormuş artık. 12 ay fanboy olana pantolon içine sokulmuş siyah kazak hediye ediyorlarmış.
görsel
bizim sevdicek. bana da bulaştırdı amq. dün fellik fellik apple store mağazası arıyorduk koca şehirde.
eski elit ve zeki yazarlardan. şimdi kim bilir nerelerde neler yapıyordur. Öldüyse tanrı günahlarını bağışlasın.