Milliyetçiyim ayaklari yapan yazarımsı.

Nikine bakınca insanın kahkaha atası geliyor.

Ne milliyetçi emaa. Boş varlığımsı.
Uludağ'a trollemeye geliyormuş shshs. Sanki bana ekşi’de stratejik planlama dahisi amk.
Defol git bu sözlükten!

görsel
sözlüğe geldiğimden beri yok sözlük eskiden şöyleydi yok böyleydi, yok kalite vardı, yok ah nerede o eski yazarlar safsatasıyla entryler girip durdunuz. eski entryleri de okuyorum ama şu andan tek farkı daha fazla yazar olması. sizin özlediğiniz kaliteden öte etkileşimin çokluğu, muhabbetin dönmesi ve o zamanlar sözlüğün ekşi kadar olmasa da ses getirmesi. yoksa gerçekler bu yazarın bu halinden hallice o kadar. yazarın bu entryi ona şahsına ithaf edilen bir konuymuş gibi algılamamasını dilemekle birlikte alın işte o yıllardan bir yazar, bir troll gelmiş. tepe tepe okuyun...
--spoiler--
alman ve türk milliyetçisi olan yazar. esasen mustafa kemal atatürk ve adolf hitler'in ilkesini benimsemiş, yılların ekşi yazarı olup, uludağ sözlüğe trollemeye gelen bir yazardır. 2013 - 2016 yılları arasında uludağ sözlükte aktif olarak takılmıştır.
--spoiler--
ee yazdım oraya gg lik entri diye.
Yepyeni bir troll. Bir sen eksiktin cidden.
annesine komünizm geri geldi demek isteyen insan serzlenişi olabilir.
Galiba çoklu kişilik bozukluğu yaşıyor. Entrylerinden anlayabilirsiniz.
adamsa bize yaramaz. zaten yeterince yokmuş gibi bir de habire sap geliyor.

zall boyun posun devrilsin.
Tam bir akılsız yobaz yazardır. Entrylerine bakarsanız ne yapmaya çalıştığı belli değildir.
Cahilin önde gideni çomar bir yazardır. Gördüğünüz yerde kaçın.
Boş bir yazar. Akıl fakiri.
bacısı benimdir.
görsel
Karaktersiz bir trollden fazlası değil. Milleti tahrik edip küfür yemek hoşuna gidiyor olsa gerek.
(bkz: 12 nci nesil donuz)
cezaevine girer veya girmez silik olur veya olmaz kimseyi alakadar etmeyen yazar. o değil de bu ve bunun gibi durumlarda kemalistlerin organize biçimde saldırı yapmasına alıştık artık vurun abalıya..