bugün

Kapri ile gezdiğim havası sıcacık şehir. Bi saniye doktor bey geliyorum.
Ankara, hayaletlere aşık insanların cehennemidir.

http://mbsadam.tumblr.com...eksika-a%C3%A7mazi-ankara
Çok soğuk şehir. Ben buraya ne zaman gelsem aynı terâne. Soğuk amk soğuk. Sevmiyorum lan soğuğu. Bir gün kaldım, yeter. Sen sağ, ben selâmet.

Edit: harf hatası.
burasi sanki terkedilmis gibi. sokaklar caddeler cok sakin, trafik az, ulasim rahat. ankara bir istanbul degilsede istanbul da bir ankara degil. malatya forever o ayri.
görsel
Hava kirliliğiyle savaşmayan gri isminin hakkını veren şehir.
sağda solda sürekli yeni bir bina yükselen, dev bir şantiyeye dönmüş şehir. anıtkabir de olmasa bir numarası yok.
Kızları güzeldir.
Guzelsiniz kızlar.
her şeyi güzel de soğuğu göt dondurur. bu arada bitki örtüsü travesti kartvizitidir.
evim.. özlendin..
Gurbetdeyseniz acayip özlediğiniz yerdir.
Kızılay dışında heryeri güzeldir, lakin kızılay nefret ettirir.
Gardaş kelimesi beni benden alır. Çok sıcakkanlıdır angaranın bebeleri. Çok sever ve sayarım kendilerini.
ulan şu sözlükteki ilgiyi bir ankaralı olarak ankarada herhangi bir platformda görseydim gözlerim yaşarırdı resmen.

memleketim.
-3 dereceden selamlar.

Bir şehir canım şehir.
severim. özledim. ümitköyden pursaklara kadar özlediğim şehir.
Bir klasik buraya bakarlar...
ankara ankara ankara merkez donuyor herkes.
Soguk çok soğuk. Donuyoruz.
başka güzel şehirler dururken neden geliştiğini anlayamadığım şehirdir.
anadolu'dan göçler edilir. güzel anadolu kardeşlerimiz üniversite okumak için mis gibi şehirlerinden ayrılıp bu kalabalık iç karartıcı şehre gelir.
Beğenmeyenlerin bir an önce ziktir olup gitmesi gereken şehir. Ankara tüm duyguların ortak yaşandığı bir evdir. Tüm ankaralılar ise bu evde yaşayan bir bireydir. Her insanı birbirine cok bağlı ve çok iyi anlayan durumdadır.

Tek varlığımsın ankara.
Allahım al beni surdan gönder doğunun kuş ucmayan kervan geçmeyen köyüne razıyım.
Şu soğukta yatakta mutluluk sebebi olan şehir. Yorgana sarılıp uyumanin güzelliğini yaşıyorum su an .
hasreti nazlı olan şehirdir. özlenir.
dört şeritlik şehirlerarası bir yolda, yol çalışması nedeniyle üç şeridin kapatıldığı yegane ilimiz.
hayatımın anlamıdır çok seviyorum efenım ankarayı öğrenciliğim kuzılayda kafelerde ders çalışmayla geçiyor.