bugün

burayı sevenlerin net asosyal oldugunu düşünüyorum.
karizması olan şehirdir.

ayrıca şurası neresi bilen varsa yeşillendirsin.

http://www.uludagsozluk.com/r/ankara-454006/
gün itibariyle apayrı bir soğuğu olan şehir. yarın bu soğuğu 1 seneliğine görmeyeceğiz.
yarım gün uzakta olan bir şehir.
Ruhu yok sanıyordum eminim çoğu kişi öyle sanıyor ama var . Yeni anladım bunu umarım sizlerde anlarsınız . Ruhu olan ve okuduğum şehir.
Daha tanımadığım hatta tanımaya bile baslayamadigim şehir. Bu yüzden çok üzgünüm çünkü ankaradan hic nefret ederek gelmedim. Sorun ankara değil ankara da veteriner hekimlik okumak sanırım. Haftada 1 karanfilden başka bi yere gidemeyerek hic bi şey keşfedemiyorsun iste.
Gözümü kapayıp açtıgım şehir, sabahın kuru sogugunda yurttan alelacele aldıgım karton bardaktaki cayı titremekten ellerime döküp yandığımı hissetmedigim , ayazında okul için yollara koyulduğum sehir. Bir nisan sabah uyanıp yerlerin bembeyaz örtüyle kaplandıgını görebilirsiniz, pusetindeki bebegine cee yapan anne gibidir ankara, şaşırtıcı sekilde esprili bir sehir.
özellikle kışi aylarında kasvetli bir şehir.
Belediye başkanın dinozorlarla şehir sakinlerine işkence ettiği yer...
Bugunku kasveti sisten mi yoksa pazar olmasindan mi kaynaklaniyor anlayamadigim sehir. En bayik pazarlarindan birini yasatti - yasatiyor.
yine karlar altında kalmış şehirdir.
Malum bir ilçesine 12 yıldır metro yapılan şehir.
Üzerine sis çökmüş , soğuğu içe işleyen şehir.
Daha kötüsünü yazınca angaralılar eksiliyor.
Deniz insanı sevemez burayı.denizi bırakıp da klorlu suyu tercih edecek varsa zaten yaşasın hiç ayrılmasın buradan.
Tek kelime ile ayaz.
Başka yerini bilmem de Yenimahallesi çok boktan. Dün biraz daha merkezi yerlerine gittim. Dönüşte taksici bile zorlandı. Nasıl bi yerse!
Bir gece vakti sessizliğinin şehri..
Çocukluğum olarak tanımlayabilirim, ayazını bile çok özledim be. Temas grubununda bir şarkısında yer verdiği söz gibi "aklım orda, var bi şey Ankara'da"
pavyon kültürü olmasa güzel şehir.
Sebepsiz yere sevilen şehrim.
Apartmanlarinin arasindan gectigi iddia edilen teleferige binmek icin gitmek istenen sehir.
Gece 22:00 dan sonra bir yerden bir yere gitmenin işkence olduğu şehir.
burada yaşamanın en güzel tarafı yaşamıyor olmak. ehueheu.
neyse tanım yapalım.

ırmak suyuna en fazla para bayılan über başkent.
başkent.merkez.odak.kilit nokta.beyin.kalp.güç.atom.
nerde küresel ısınma! gelsin ankaraya kurtarsın bizi.
Aşkların en güzel yaşandığı , sıcaklığını her zaman hissettiğim, sıcak hsjsndlflf svasylamdqoeudbsşwc......
Şaka şaka , sik gibi şehir sürgünde şafak sayıyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar