bugün

(bkz: bipolar bozukluk)
ikizler burcuna mensup şahıslardır.
babamdır;

- hayvan herif, ne zaman adam olacan mına koyim sen?
+ ...
- bana bak satalım diyorum şu ayvalık'daki yazlığı?
+ ..
devamlı flash backler ile yaşayan insandır. her an nasıl davranacağını kestirmek güçtür. her an her hareketi yapabilir. bazılarına göre deli, bazılarına göre dengesizdir. ama eğer sempatiyle birleştirmeyi başarırsa** gayet çekilebilir.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
oscar'lık insandır.
korkutandır, korkulandır.
çok çalışmaktan kafayı yemiş insandır.
(bkz: ben oluyorum bu kişi)
müzikdinleyen insandır
bipolar rahatsızlığı olan insandır ve riyakardır.
(bkz: manik depresif)
bipolar'dan ziyade manik depresif olma olasılığı daha yüksek insandır.
zira duygusal dalgalanmaları arasında keskin ve ani geçişler olmaktadır.
kesin ikizler burcundandır a.q.
ikizler burcu olma ihtimali çok yüksektir. kendimden biliyorum. kahkahalar atıyorken, neşeliyken aniden üzgün halime dönüyorum. ya da çok üzgünken bir anda neşelenebiliyorum. kimilerin günü gününe tutmazken; benim saniyem saniyeme tutmaz. genel olarak dengesizimdir. kötü müyüm iyi miyim, çirkin miyim güzel miyim, yetenekli miyim işe yaramazın teki miyim? her an değişir fikrim. yok lan psikolojim falan bozuk değil. içimde tek kişilik harem yaşıyor.birini sustursam diğeri başlıyor avaz avaz bağırmaya.
ikizler burcunun bir bireyidir.
manik depresif olabilitesi yüksektir.
(bkz: borderline kişilik bozukluğu)
fakat bunu isteyerek yapabilen insan yoktur. sadece yapmış gibi görünebilir.
pisikoz şüphesi su götürmez bir gerçektir.
aşıksa neden olmasın. kah ağlar kah güler.
şairlerdir.
beni mi anlatıyor dediğim başlıktır. hani öyle saniyenin onda biri kadar hızla değişir salya sümük depresifken bir şeye gülüp sonra aaa dur ben ağlamamı bitirmemiştim daha diyebilmek kadar olağan(!) bir durumdur.
sağı solu belli olmayan insan. belki de en iyi bu ifade açıklar bu kişiyi. renkli bir kişilik mi yoksa zor bir kişilik mi, başla tartışmaya.
(bkz: sağı solu belli olmamak)
burçlara inanmam ama oğlak burcudur. belki de şairdir. çünkü:
'şair, kolunda geri kalmış bir saatle yaşayandır
bu yüzden yetişemeyip zamana hep mazide kalandır.'
acının , sevginin, ve ya diğer duygulardan herhangi birinin doyum noktasına ulaşmıs insandır değişmesi olağandır çünkü doymustur .
müzik dinleyen insandır. müzik türü nasılsa otomatik olarak ruh halide o müziğe göre değişen insandır. * *
hamiledir.