bugün

entry'ler (298)

toplu mesajlardaki samimiyetsizlik

toplu olduğu belli olmayan ertesi gün laf arasında "aaa sana da mı onu atmış? aynısı ya aynısı." replikleriyle samimiyetsizliğin tavan olduğu mesajlar da mevcut.

twitter da ünlülerle konuşma çabası

bir ünlünün yazmış olduğu "kedi uzanamadığı nasıldı o:)" tweetine "mundar dermiiiiiiiiiiiş!" diye atlayan insanın içinde bulunduğu durum. nerden baksan akıllara zarar.

doktorlardan nefret etme sebepleri

diş etlerim kanıyor diye neredeyse 3 aylık ömrün var diyecekti bir diş eti kanaması bu kadar mı önemlidir arkadaşım?
sonuç olarak ukalalıklarından olsa gerek bazıları durumunuzu abartarak ölmeden mezara sokarlar, gel de nefret etme!

sözlük yazarlarının itirafları

yanlış insanlardan güzel şeyler duymak istiyorum.

en tahammül edilemeyen kız modeli

doğuştan öğretim görevlisi gibi doğanlardır. 20 yaşında 40 yaşında teyze gibi davranıp, konuşup, normalin de o olduğunu sananlardır.

gaziosmanpaşa şanzelize cafe

önünden geçip kapısındaki tipleri görüp içini delicesine merak ettiğim mekan. neyse ki klibini çekmişler de merakımı giderdim.

bazen ihtiyacın olan tek şey

ayakların denize değerken sevdiğinin omzuna yaslanıp mfö dinlemektir.

sevgiliye yalnız kalmaya ihtiyacım var demek

sevgili, hayatımızdaki artı olmaktan çok eksi olmaya başlayınca bi yalnız kalıp yokluğunun değerini biçmek için kullanılan cümle.

bazı omuzlara kafamı koymak istiyorum. öyle.. saatlerce..

bakirelerin sevgililerini aldatmaması

duygusal aldatmadan bi haber olan insanın yaptığı yersiz tespittir.

yaran cep telefonu mesajları

-napıyosun?
-sıçıyom
-iğrençsin
-nee yalan mı söyliyim?

sözlük yazarlarının korkuları

tek başına fünikülere binmek.

ben bu yazıyı kendime yazdım

kendimi sürekli bu başlıkta buluyorum, neden olduğunu anlamadım.
aslında bi sorun var gibi ama sorunu anlamıyorum böyle başkasına anlatmaya kalkınca herşey çok saçma geliyo. yok lan ne abartmışım ben de yuh diyorum.herşey iyi güzel de peki ben neden bu kadar düşünceliyim? ne düşündüğümü de hiç bilmiyorum.
beklentim neden bu kadar fazla? yoksa ben mutluluğu yadırgayıp sorun mu arıyorum? muhtemelen..
derdim ne benim?
gerçekten derdim ne?!

sevgilinin izlenesi halleri

eline bi oyun ya da oyuncak verilince gözlerindeki o çocuksu mutluluğun seyrine doyum olmuyor. oyuncağını kurcalarken ya da oyun oynarken izlerken insanın içi eriyor. al sok onu içine öyle bişey!

uyanınca düşünülen ilk şey

eve gelir gelmez uyucam!

aklımdan geçenler akıllara zarar. sesli düşünmeye korkuyorum en büyük itirafım bu şimdilik.

gerçek aşkı bulduğunu anlamak

yaşanılan her aşkta düşünülen durum.

sevmek

insana sürekli rakı masasında gibi efkarlı efkarlı "seviyorum uleynn!" deme isteği uyandıran eylem.

insana çok şey katar, çok şey öğretir; sabretmeyi, hayatı iki kişilik yaşamayı, fedakarlığı, hayatta her şeyin kontrol altına alınamayacağını, kaybetme korkusunun da en şiddetlisini yaşamayı.

aşk

karşılıklı olduğunda tadından yenmeyen duygu.

onu düşünerek yattığın geceye yine onu düşünerek uyanmak, günaydın mesajını görmeden güne başlayamamak, yaptığın herşeyde onu düşünmek, her saniye iç sızlatan bi şekilde özlemek, ona sarılmak için vakitli vakitsiz yollara düşmek, sadece onu konuşarak arkadaşlarının beynini mikmeyi göze almak, vw hastalığı yüzünden yolda sadece vw'leri görmek.. evet aşk bu sanırım.

samimiyetsiz muhabbetler

+ canım çok yakışmıssınız yaaaa. yo yo senden kısa olduğu hiç belli değil, göze batmıyor yani.