1. 1.
    inci sözlükte rekor kıran yazar. efsane olmuştur. binleri ekrana kitledi.
    3 -4 ... waterr
  2. 2.
    türk sözlük tarihinde bana göre bir başlıga en fazla entryi 2 günde toplayarak sözlük tarihine geçmiş kişiliktir. şu an entry sayısı 5 bin civarı galiba. açtıgı başlıkta pembe dizi tadında kurmaca mı gerçek mi belli olmayan bir hikaye anlatmaktadır. hayatında dogru düzgün bir sayfa metin bile okumamış, kompozisyon özürlü koskoca inci sözlük yazarlarını bile sayfalarca entry okutmuş userdır. helal olsun ne diyelim.
    10 -4 ... rabbim yaz dedi
  3. 3.
    inci sözlüğün baş tacı bir rekortmen üyesidir.
    3 ... akrepe
  4. 4.
    gözlerimin faltaşı gibi açılmasına neden olmuştur. kendisini hiç okumadım. üstelik bu kelimeyi nerden duyduğumu da bilmiyorum. ama ben birine sinirlenince angutyus diyorum bir kaç zamandır?!
    içimde bir inci s..er edası oluştu.
    (bkz: hayırdır inşallah)
    5 ... beyazatlinick
  5. 5.
    incinin roman yazarlığından bozma efsane yazarı. adam bütün sözlüklere edebiyat ve yaşam dersi verdi. tüm hikayesini word e attım ve 38 sayfa tuttu ve tek seferde hiç sıkılmadan okudum tam filme çekilmelik. tüm hikayeyi isteyen varsa bana ulaşabilir.
    2 ... maden suyu
  6. 6.
    efsane troll. kitledi inci sözlüğü.
    3 -1 ... the root of all evil
  7. 7.
    ccc bilen bilir ccc
    --spoiler--
    insan değildim artık, hamza abi de insan değildi.
    --spoiler--
    inci sözlükte yaşamını hikaye tadında anlatan, eski ekşi yazarı. *
    6 -2 ... secret1907
  8. 8.
    fenomen.
    1 ... takoz recep
  9. 9.
    --spoiler--
    severim siken adamı, siken adamdan zarar gelmez.
    --spoiler--
    ccc bilen bilir ccc
    3 ... waterr
  10. 10.
    aga adama bi takıldım gidiş o gidiş... anlattığı bi bok da değil ama hayatın anlatıyor ya çekiyor insanı. eh tabi birde herkes yaşadıklarını kelimelere dökemiyor deryelemiyor ya. aferin adama. burdan tebrik ediyorum.
    2 ... vezir tonyukuk