bugün

entry'ler (322)

11880 reklamlarından iğrenmek

Türkiye burası. Bir şeyin suyunu çıkarmadan rahat bırakırlarsa, bitarafları eksilir...

terk eden sevgiliye hiçbir şey dememek

Sussuşla;

anlayana, binlerce kelime yollamaktır.

Anlamayana ise, sana bir kelimeyi bile layık görmüyorum mesajını yollamaktır.

fakir sevgilisine her gün burger yapalım diyen kız

çok kilo alıyorsun hayatım, biraz daha seyrek gidelim diyerek hafiften reddilmesi gerekir. şartlar buna rağmen uymaz, ömrü kısa bir ilişki olur...

çok güzelsin diyen kıza verilecek cevap

o senin yansıman...

31 çekerken hangi sayıda olduğunu unutmak

31 i geçip hala boşalamacağını düşünürek kendini kandırıp, aa kaçtıya diye başa dönen erkek türüdür.

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

sevgilisini düşünen; ona yük olmamak,onun durumunu bile bile onun gururu kırmamak adına ona saygıyla davranan düşenceli kızdır.
ha bunu erkek anlar da kıymetini bilirse, onu parayla doyurmak yerine, sevgisiyle, dürüstlüğüyle doyurmaya geçerse ilişki boyutu değişir.
Ama hödüğün tekiyse, nasıl olsa bu kız benle, ne dersem yapıyor, masrafı da yok, yanımda gezdiriyorum işte diyorsa, o zaman kızın boyut değiştirmesi gerekir.

sevgilisine msn ve facebook şifresini veren erkek

öyle kızları ekleyip ekleyip onlarla geyik muhabbetine girmeyen, harbi, dürüst, saygılı, efendi ve kendine son derece güvenen erkek modelidir.

topluma mesaj verme hastalığı

şuan 70 milyon bizi izliyor, lütfen efendim lütfen biraz daha saygı çerçevesinde konuşalım(!)

mini etek giyen türbanlı

türbanı, saç tellerini örtmekten ibaret zanneden zihniyet eylemidir.

yabancı dili anlayabilmek ama konuşamamak

film, müzik, ordan burdan öğrenilmiş dili konuşamamak bir yana, bir de dil öğrenmeye 4 yılını verip üniversite mezunu olanlar da, konuşmada büyük sıkıntılar çekmektedir. bu durum, türkiye'deki eğitim sisteminden kaynaklanmaktadır. genelde çocukları, pratik yapımına çok az zaman ayırıp,yazılı sisteme göre çalıştırılıyorlar. oysa kişi, 1 aylığına bile yurt dışına gitse sular seller gibi konuşarak gelir.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-Hangi üniversiteden mezunsun?
-...
-Aaa öyle mii, ben de orayı çok istiyorum. Eee anlat biraz..
-( ıvır zıvır geçiştirmelik bikaç cümle atılır.)
-Aaaa çok iyi yaaa. Peki ulaşımı nası, kalma olanakları nası, eğitimi güzel miii.
-...
-E peki kaç puan aldın sen bu okula girmek için?
-...
-O puanı almak için kaç net yaptın?
-Tam olarak hatırlamıyorum zaten yıllara göre değişir..
-Aaa olur mu hiç öyle sen say sayısal, sözel, dil diye tüm netlerini söyle bana. Ay yoksa benden mi sakınıyorsun, mezun olmuşsun zaten ne var sanki söyliversennnn..
-...

hakan yutkun

mekanı cennet olsun. ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.

acaba kaç ailenin daha canı yanması gerekiyor teröre son verilmesi için.yazık...

kızların fransız erkeklerine bayılması

Ses tonlarının etkileyici olması bunun başlıca nedenidir.

28 yaşında 7842 kadınla birlikte olmuş insan

hava ego tatmin mi kokuyor azizim? rüyalar da gerçektir, biliriz biliriz. bir gün gerçek olur hayaller. 7842 değil 100.000 dişi bu erkeğe doğru koşar yakında... (bkz: ermiş efenim ermiş)

seviştikten sonra kız arkadaşı dövmek

hani bunun gideri?suyum beleşe mi gitti şimdi diyen (insansı)erkek modelidir.

otu boku sevişmeyle halleden insan

savaşmayalım, sevişelim taktiğidir.

angutyus

inci sözlüğün baş tacı bir rekortmen üyesidir.

bir kadın için yapılabilecek en büyük fedakarlık

özel bir şey yapmak gerekmez. sevgiliye sevgisini belli etmek bile yapılabilecek en güzel şeydir.

okul kantininde satılan tostlar

içindeki malzemeleri görebilmek için gözlük takmak gerekir. ucuz yiyeceklerle, gıdım gıdım koyarak, pahalı satışlar yapan kantinciler, okula başlamış yeni yetmeleri kazıklayarak kazanç sağlarlar. okulda senelik olanlar ise, akıllanmış çantasında yiyeceğini taşıyan ya da okula girmeden markete uğrayan kişilerdir.

esine sadece evde giysin diye mini etek alan kari

eşine sadece evde giy(dir)sin diye mini etek alan kadın türüdür. eşi sadece evde giyeceksin diye bir şart koşuyorsa, kadın da aldığım miniyi bana giydiriceksin diye şart koşması sonucu oluşabilecek önermedir.