bugün

"angelica", "one last goodbye" ve son olarak bir kez daha "untouchable" dinlemekteyim.

iyi değilim sözlük...
bir zamanların ergen ayırgacı. şimdilerde unililer bile bilmez.
Lost control,intihardır..
"Gece gece şuraya bi entry gireyim de, yazarlar görüp dinlesin moralleri bozulsun, benim bozuk çünkü."

Tanım: bir grup, hiç bir zaman dinlemekten bıkılmayacak türden.
aşk hayatınız yerinde gitmiyorsa en son ihtiyacınız olan şeylerden birisi de bu grubu dinlemek olsa gerek.

are you there le yerden yere vurur, fragile dreams le süründür, lost conrol le üstünüzden geçer.
Çekinmeden "karışık çal " butonunu kullandığım nadir gruplardan.
the optimist adlı albümünü çıkarmaya hazırlanan, yine gümbür gümbür gelen, yine depresyona sokacak grup.
yeni albümün ilk şarkısını yayınlamıştır.
(bkz: springfield)

https://youtu.be/8y1ROzCUpbU
insanı durduk yere depresyona sokacak grup.
notalara duygu yükleyebilmeyi en iyi şekilde başaran grup.

hüzün bombasına dönüştürür sizi, hatta saatlerce ağlatır bile. angelica'da mesela; depresif bir hale getirir fakat bir yandan da sanki bu dünyaya hiç uğramamışcasına huzurlu hissedersiniz. şarkı sözleri zaten aşmıştır.
Flying şarkısını 27372826382 kez dinlesem de doyamadığım grup. Fragile dreams ile tanıyıp lost control ile devam etmiş empty ile harmanlamış angelicayla parçalanmıştım. Bütün şarkıları birbirinden güzel olsa da şuan nedense flying daha bi güzel geliyor kulağıma. Hayatımda yeri sarsılmayacak müstesna gruplardan.
Damar metalci grup. Hem damar hem metal seven bünyelerin istekleri bir grupta toplanmış. Lisede bir şarkısını kağıda yazıp duvarıma asmışlığım var. Hangi şarkı olduğunu söylemem çünkü bazı şarkılar sanki bana özel. I still feel your love bebeğim.
One Last Goodbye şarkısı aşmış gruptur.
içkiye ne gerek var bir kadeh anathema almaz mıydınız?
(bkz: transacoustic) dunyadaki tum akustik akimlarini yikar gecer.
En bi sevdığim yılladır hiç değişmeyenim benim..

https://youtu.be/-55ZYpTwu1g

Sonrasi one last goodbye,

Arkasidan en iyi giden bi
Parisienne
Parisienne- moonlight.

Son olarak a dying wish

Akabin

Redgret'le tamamlarım.

Bu böyle devam eder en sevdiklerimden.
Karın ağrısı, Boktan ve tırt piyasa grubu.

Zorlama melankoli/aşk şarkıları mı desem, sahnedeki garip garip tripleri mi desem, 1 saat seviyorum yanıyorum ölüyorum bitiyorum tatavası yapıp konser çıkışı otel odalarında eskortlarla sikişen grup üyelerinin samimiyetsizliğini mi desem böyle cinnetlik. dinleyen insanın kafasını duvarlara vura vura parçalama isteği uyandırıyor bende. Bir bunların kemik tayfası, iki koray avcı müptelaları.

hadi hatırası vardır belki, ilk seks deneyimleridir, ilk öpücüklerdir, daral sabahlarda açıp dinlemişsindir anlarım da Müzikalini hele hele riff fukarası enstrümantallerini kaliteli bulmak, lise düzeyindeki liriğinden etkilenmek benim lügatımda zevksizliktir.

Önce ekmeğini yedikleri konsepte saygıları olsun sonra varsın çöplük kassınlar. Açar Dinleriz.
bilmem kaçıncı kez geliyorlarmış ama hoş gelsinler hep gelsinler.

16 aralık izmir 17 si istanbul 18 i ankaraymış.
eskiden bir aralar one last goodbye adlı şarkısını çok dinliyordum,ingilterede liverpool da kurulmuş takip edilmesi gereken bir müzik grubu.
one Last goodbye, Angelica, Judgement, lost control şarkılarının eski versiyonlarının dinlenilmesini şiddetle tavsiye ettiğim grup.
bu grup başka grup. dinleyin dinletin.
Aralıkta izmir'de.

Aralık olması biraz kötü oldu ama bakalım.
Konseri var yakında. Uygun kişiyle gidilir *
(bkz: Doom metal)
dark progressive'inde dark progressive'inde şarkılara imza atan pesimist pejmürde müzik grubu. nalet gelsin bu ruh emici alkolik zombilere.
Geceye en iyi uyan şeylerden biridir.