bugün

1 eylul basladi ve geldi sonbahar.
Valla izmir fırın gibi yanıyor. Yarın konak meydanında 1 saat durun neler olacak görün. Yaz burda Ekim'de biter öteki yerleri bilemem tabi.
Bitti ama nasıl bitti, tam bir kabus. Geldiiik en sevdiğim ikinci mevsime, birincisi kış.

Sonbahar aşık olduğun insanlaysan birinci güzel mevsim olur. Değilse hüzün mevsimidir. Doğduğum mevsimdir.

Hoş gelsin efendim.
Çok şükür bitti dedirtir. içim içime sığmıyor sözlük. Sonunda eylül geldi ve o iğrenç yaz aylarından kurtulduk. Kışçılık kazanacak.
Depresyon hırkası olan göndersin.
hava 82 derece adamlar sonbahar romantizmi yapıyor.
Geceleri çok soğuk olur bizim buralarda zaten biz yorganla yatarız yazın bile. Şehirde yaşamak iğrenç bir şey demiştim galiba.
Ay olabilir mi böyle bişey lütfen olsun çünkü.*

Kale hocama katılıyorum burası ekimde kasımda bile kavuruyor mübarek.
Ve bu yazar kış uykusuna hazırlığa başlar. Yaz ve ilk bahar harici mevsimler beni mahvediyor. Deliriyorum sıkıntıdan bunaltıdan. Gereksiz depresif bir havaya giriyorum, her şey aşırı büyük bir dertmiş gibi geliyor ki hiç bir şeyi iplemeyen bir yapım vardır normalde... bu durum kendimi bildim bileli böyle ve hayatımdaki hiç bir değişim bunu değiştiremedi. Umalım da bir kaç değişiklik olsun. Belki yavaştan almaya başladığım kışlık kamp ve trekking ürünleri tamamlamanın vakti gelmiştir artık...
yazın bitmesi ekim sonudur. artık mevsimler değişti.
Ve şimdi Başka bir yaz başlıyor.
güncel Önemli Başlıklar