birçok erkekten daha yakışıklı ve birçok erkekten daha başarılı bayan tenisçi.
o kadar kas bende olsa ben de şampiyon olurdum dedirten bağyan tenisçi.
maçlarını izlerken nedense hep karşısındaki tuttuğum, son şampiyonluğunu yarı final ve final maçlarındaki rakiplerinin sakatlanmasıyla kazanmış fransız tenisçi.
1998 yılında australian open da yaptığı çıkışla geniş kitleler tanıdı onu. çünkü yarı finale kadar çıkmış ve üstelik yarı finalde lindsay davenport gibi bir oyuncuyu yenip finalde martina hingise rakip olmuştu. finalde yenilmesine rağmen sert oyunu ve tirübünlerden ona destek olan kız arkadaşıyla akıllarda kaldı. navrotilovadan sonra kortların ikinci lezbiyen oyuncusu oldu. bu nedenle davenport ve hingis maçlardan sonra erkek gibi oynuyor gibi beyanatlar verdikleri için kendisinden özür dilemişler. trt spikerinin yalancısıyım.
at suratlı olmak deyimin tenis dünyasındaki uygulamasıdır kendisi.bide fransızdır.
guzel vucuduyla dikkat ceken 1979 dogumlu fransiz tenisci.
http://www.ameliemauresmo.fr/
120 beygir gücüyle raketi sallayan fransız aygıresi.
fransa acik tenis turnuvasinda, nicole vaidisova ya elenerek yine hayal kirikligi yasatan erkeksi tenisci.
(#317667)
maria sharapova yi eleyerek wimbledon 2006 finalinde Justin Henin Hardenne ile karsilasacak olan bayan tenisci.
wimbledon 2006 şampiyonu fransız tenisçi, 1-0 geri düştüğü halde güzel oyun çıkararak kupayı hakeden güçlü kuvvetli tenisçi. aynı zamanda kendisinin ikinci grand slam şampiyonluğudur.
us open 2006 da son 8 e kalan bayan tenisci.ceyrek finaldeki rakibi rus safina
gucludur, kuvvetlidir, at suratlidir ama aynı kategorideki williams kardeslerle kiyaslaninca gene de guzeldir be yaw. gerci steffi graf'in o estetik, kibar ve bi o kadar da mukemmel oyunlarini gordukten sonra kim gelse kar etmez! (bkz: steffi graf)
WTA Antwerp finalinde Kim Clijsters'ı yenerek, bir milyon euro değerindeki elmaslarla süslü raketi kazanan ilk tenisçi.
son şampiyon olarak geldiği Wimbledon'Daki 4. tur mücadelesinde, turnuvanın 14 numaralı seribaşı raketi Çek Nicole Vaidisova'ya 7-6, 4-6 ve 6-1'lik setlerle 2-1 yenilerek turnuvaya erken veda eden fransız tenisçi.
maria sharapova gibi tribünlere oynamaz, çığlık atmaz, şirinlik yapmaz, sadece çıkar ve onun gibileri kortlardan süpürür...
ayni kisiye bir yilda ucuncu kez yenilerek sinir kat sayilarimizi arttiran, sevdigimiz tenisci.
iki grand slam şampiyonluğu bulunan fransız tenisçidir. özellikle wimbledon şampiyonu olduğu maçta attığı inanılmaz servisler hafızalara kazınmıştır. zira çok güçlü bir oyuncudur. 2007 sonlarına doğru üstüste gelen mağlubiyetler sonucunda psikolojik travma geçirmiş ve amerika açık'da dahil olmak üzere sezon sonuna kadar olan tüm turnuvalardan çekildiğini açıklamıştır. hedef olarak 2008 başındaki avustralya açık'ı seçen mauresmo bu turnuvaya hazırlık amaçlı katıldığı gold coast isimli turnuvanın çeyrek finalinde bugün patty schnyder'e yenilerek tekrar soru işaretleri yakmıştır otoritelerin kafasında.
hem fransız hem de çirkin raket sahibi. * *
senelerce kesin erkek bu, dönmüş dediğim, ancak kaybettiği bir maçtan sonra havluyu yüzüne kapatıp ağladığını görünce kadın olduğuna inandığım tenisçi.
çocukluğumun korkulu rüyası olan bayan tenisçi.

ulan öyle bir heriftim ki, kahvaltıda falan eurozoport açıp tenis maçları izlerdim. ne hikmetse her gün mauresmo maçı vardı. bakar bakar, pipimi yeni keşfettiğim günlerde bu hatunun cinsiyetini, ismini cismini açıklamaya çalışırdım kendi kafamda. çok pis çakıyordu ama, etkilendiydim vuruşlarından.
tenisi bıraktığını açıklayan 2 kez grand slam şampiyonu fransız tenisçi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25027598/
emekli olan tenişçi.
isviçre nin cenevre kentinde yaşar.
tenis oynadığı dönemde** hep bu arkadaşı tuttum ben. bu kızda(biyolojik olarak) öyle bir çene vardı ki içinden 3 tane gökhan zan çıkardı. servisleriyle topu 8 tane şarapova'nın içinden geçirirdi demir surat. ayrıca vücudu harbiden güzeldir, benimkinden de iyi hatta birçok erkekten bile iyidir. bir dakka lan?
http://i2.pinger.pl/pgr321/fb5c269b002b33f54995738a

rakipleri şenay düdek ve caster semenya'dır. tümevarım yolunu izlediğimizde ise andrej pejic ve justin bieber'ı örnek gösterebiliriz.
bartolinin mentoru olmus eski tenisci. ozledik panpa.