1. 1.
  bir şarkı dinlerken aklınıza gelebilecek her türlü informasyonu veren yazılım. mesela, ajdardan çikita muz dinliyorum diyelim hemen music sekmesine tıklıyorum sonra en üstte tracks played: 82 yazıor mesela, çikita muzu 82 defa dinlediğimi gösteriyor, daha başka çikita muz un hangi albümde olduğunu ve o albümde hangi şarkıların olduğunu gösteriyor, onun altında da ajdarın hangi şarkılarını en çok sevdiğimi hite göre değerlendiriyor.. üstten hemen lyrics sekmesine tıklıorum ve çikita muz un sözlerini internettten 2 sn de bulup önüme seriyor yanındaki artist butonuna tıkladığımda da wikipediadan ajdar başlığını yine 2 sn içerisinde getirip bilgilendiriyor da..

  pek bi sevimli, pek bi şeker. linux kullanmak için başlı başına bir sebep.
  5 ... slasher
 2. 2.
  niyeyse tersten okununca küfürmüş gibi geldi *
  5 -1 ... havaciva
 3. 3.
  betik yoneticisini kullanarak muzik dinlemeyi daha da zevkli bir hale getiren, en kullanisli ve yapmasi gerekeni yapan medya oynaticisi.
  1 ... olur be
 4. 4.
  ikidebir coken, abarti bir guzelligi olmayan medya oynaticisi..
  ... hitman
 5. 5.
  logosu "dolunayın içindeki kurt başı" olan müzik şeysi.
  1 ... ofkeli kalabalik
 6. 6.
  bir de tab eklenirse amarok'a, dünyadaki en güzel müzik çalıcı olur.. öyle yani.. amarok aşktır
  1 ... ahmetanonim
 7. 7.
  dinlediginiz sarkilarin sozlerini* gosteren, ingilizcenize dolayli yoldan katkida bulunan media player.
  1 ... levine
 8. 8.
  şu anda mevcut en iyi müzik oynatıcısı. başlarda biraz alışmak zaman alsa da alıştıktan sonra kullandığınız diğer programlar eziyet gibi geliyor.

  resmi olarak desteklenmesede windows için olan sürümü de mevcut. ama en güzeli tabi linux ile birlikte kullanmak.
  1 ... eurasia
 9. 9.
  sabit bir sürümünü tutturduğunuzda tadından yenmez bir medya oynatıcısıdır. şu an kullandığım 4.3.2 kde altında çalışan 2.2.0 sürümünde çöküş yaşamadığımı belirtmekten mutluluk duyarım.
  1 ... esmerinho
 10. 10.
  Pardus içerisinde mükemmel bir şekilde kullandığım harika bir müzik çalar. Yeni özellikleriyle (şarkıcının biyografisini gösterme, şarkının sözlerini gösterme) çok kitle sahibi oldu.
  1 ... rserit