1. 1.
  toplamda 6 sezon yayınlacak olup, 2010 yılına kadar devam edeceği açıklanan lost dizisinin final bölümünde olabilecek senaryolardır.

  muhtemelen bu tiplerin kaybolduğu adanın arka tarafında survivor aslanlar - kanaryalar yapılıyor olacak ve dalların arasından acun ılıcalı çıkarak lost oyuncularının da yarışan bir grup olmasını isteyecektir. bu sırada kadıköy - beşiktaş vapurunu ele geçirerek "çarşı lost'a karşı" düşüncesiyle adaya gitmeyi kafasına koyan beşiktaş taraftarı da yarışmaya katılarak eğlenceyi arttıracaktır. başka türlü sonu gelmez o dizinin. hem bunu yaparlarsa türkiye'nin de sempatisini kazanırlar..
  9 -2 ... salca
 2. 2.
  scofield sona dan sonra buraya da bi el atar, gözlerini kısıp adaya bir baktıktan sonra 3 bölüm içinde hepsi los angeles ta olmazsa bende hiç birşey bilmiyorum. *
  6 ... t bag
 3. 3.
  lost'un en sonunda şöyle oluyormuş:

  aslında karakterler, herkese farklı görünüyormuş. Herkes kendinde olmasını istediği özellikleri bu kahramanlara yüklüyormuş. Toplamda karizmatik ve her değeri kusursuzca barındıran insanlar oluşuyormuş. izleyiciler, gündelik sorunlarından arınmak için bu diziye bağımlı oluyormuş. Bu diziyi izlerken aslında mutlu olduklarını sanıyorlarmış. böylelikle yapıtı, herkese tavsiye edip, yüceltiyorlarmış. Esasında, bastırılmışlıkları pekiştiriyormuş bu dizi. insanların kafalarındaki standartları yükseltiyormuş aşamalı olarak. Mükkemmel vücutlu, bebek yüzlü insanlara bakıp standartların onlar olduğunu anlayamayacak seviyeye getiriyormuş bazı kesmi. Böylelikle mutsuzluğa sebep oluyormuş bilinçaltında. Çocukluk yıllarında gerçeklerle rol icabı yapılan şeyleri ayırt edemezdik ya. Şimdi de çocukluğa yaklaştırılıyormuşuz meğerse. Televizyon toplumu olup daha kolay dizginlenebilmek için, kendi kararlarımızı veremeyecek hale gelip milletlerin ağzının içine bakmamızı sağlıyormuş. Oturmamış temeller üzerine alışılmamış yaşam tarzları inşa ediyormuş. Onları yaşamaya teşvik ediyormuş biz arada kalmışları. Yıkımlarını önceden göremememiz için de beynimizi yıkıyormuş... Son bölüm gelmiş çatmış ve ağzımızda salyalarla donuk donuk ekrana bakıyormuşuz. Final çok başarılı olmuş. Senarist çok güzel bağlamış.
  -3 ... insaneti
 4. 4.
  her ne olursa olsun biri lock'u dağa kaldırsın.
  ... pulp fiction
 5. 5.
  --spoiler--
  jacob ile locke, the others ile de jack'in tayfa birleşecek ve aralarında bir savaş olacak.
  --spoiler--

  (bkz: sen kahin misin)
  ... spaltula
 6. 6.
  (bkz: rüyadır o rüya)
  ... tweener
 7. 7.
  yaşadıkları ada mu ya da atlantis gibi denize gömülsün.
  ... bonkor banker
 8. 8.
  hepsi birden türkiyeye gelsinler. boğaz köprüsünden atlasınlar. tanıtımımız olur hem.
  4 -1 ... odun
 9. 9.
  hiro nakamura'nın hepsini alıp Los Angeles'a ışınlanmasıyla bitebilir. Yoksa bunların kurtulacağı yok adadan.
  3 ... black and white
 10. 10.
  bence nathan uçarak adaya gelir. kate jack ve sawyerı yanına alıp uçarak oradan uzaklaşırlar. ve heroesta oynamaya başlarlar. sonra sawyerın da bir gücü olduğu ortaya çıkar hatta kateinde bir gücü olduğu anlaşılır. kate uçaktan kurtulmuştur. çünkü clarienin bir akrabasıdır. yani onunda hücre yenileme özelliği vardır. sawyerda aslında syler ın amcasının oğludur. hatta jackde micah ın annesinin teyzesinin oğludur. * **
  1 ... bonusssimo