bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  her hafta penguen dergisinde yazan yazar.
  4 ... elma
 2. 2.
  yazılarını ve kitaplarını severek takip ettiğim değerli insan.
  yasakmeyve hayvan ve penguen'de yazıyor.4 şiir kitabı "beni yanlış öptüler" de ayrıca biraraya getirildi.
  http://www.altayoktem.com
  2 -1 ... schizophrenia
 3. 3.
  "bundan niye yalnızca bir tane var?" dediğim insanlardan.
  5 -1 ... bahdeniz
 4. 4.
  fotoğrafçı arkadaşı * thomas dumas'ın fotoğrafları aşağıdaki deviant sayfasında bulunuyor...
  http://gazlibez.deviantart.com/
  1 ... beauty
 5. 5.
  Altay Öktem, 1964 yılında istanbul'da doğdu. Bir askeri okul (Kuleli) ve bir tıp fakültesi (Trakya Üniversitesi) bitirdi. Kendini şiire vererek; kimsenin elinden tutmadan zirveye doğru düşmenin yolunu yöntemini buldu. Eski Bir Çocuk, Sukuşu, Beni Yanlış Öptüler Aslında, Çamur Şiir ve Herşey: Oda Kırbaç Ayna adlı şiir kitaplarının ardından fanzinler, fotokopi afişler ve demoları incelediği Şeytan Aletleri adlı kitabı yazdı. Bütün kerimlerin hayatını Filler Çapraz Gider adıyla romanlaştırdı. Şubat 2002'de Kargart'da açtığı fanzin sergisinin ardından Genel Kültürden Kenar Kültüre: 101 Fanzin adlı seçkiyi, Şehrin Kötü Çocukları adlı fanzin şiir antolojisini, Hayat Bazen Çentiklidir adlı kitabında topladığı denemeleri ve Aslında Saçları Siyahtı adlı öykü kitabını ithaki Yayınları'ndan çıkardı. Bu kitaplarının ardından Sokaklar Tekin Değil adlı şiir kitabı ve Tanrı Acıkınca adlı romanı yayımlandı. 2004 yılında, içimde Bir Boşluk Var adlı deneme kitabını Sel yayınlarından çıkardıktan sonra, 2005'te Yasakmeyve'den Parça Tesirli adlı şiir kitabını yayınladı. Son romanı Bu Kitaptan Kimse Sağ Çıkamayacak ise Everest yayınları tarafından basıldı. Halen düzenli olarak Yasakmeyve, Hayvan ve Penguen dergilerinde yazıyor. iç organlara yakın bir mesleği (Doktor), bir eşi (Deniz) ve bir oğlu (Berkay) var.

  http://www.altayoktem.com/index.htm
  1 ... manson
 6. 6.
  bu haftanın penguen dergisini okuyan ve taharet bezi başlıklı yazısını okuyan tüm başörtüsü savunucularına tarihin en güzel ayarını vermiş kimsedir.

  ellerinden öpüyorum kendisinin. vazgeçilemeyenin baş örtüsü değil baş örtüsünün geçmişten bugüne taşıdığı ideolojik saçmalıklar ve gerilik olduğunu ve bu baş örtüsünün aslında örttüğü tek şeyin çağdaşlaşmış dünya olduğunu gösteren yazısı bugüne kadar okuduğum en güzel yazılardan biriydi.
  1 -4 ... ucuncayir666
 7. 7.
  underground yazar/şair.. deniz durukan'ın eşi, küçük iskender'in yakın arkadaşı..
  -1 ... janis joplin
 8. 8.
  resmi forumu ve sitesi burdadır. ayak fetişizmiyle ilgili bir roman çıkarma isteği olan yazar.

  http://www.altayoktem.net/
  -1 ... ucuncayir666
 9. 9.
  içindeki boşluğu doldurabilsin diye kitaplar yazan yazar/şair
  -1 ... zerre
 10. 10.
  (bkz: yaram yanlis yerde)
  -1 ... little girl in bloom
kapat