1. 0.
    öşek, yinge.
    4 -1 ... mumbarsever01
  2. 1.
    Donuzlayıverin gitsin ben öyle yaptım.
    1 -1 ... haylaz sirin
  3. 2.
    Öldü mü?

Issız acun kaldı mı? 
    Ödlek öcün aldı mı? 
    imdi yürek yırtılır?
    ... goster oglum amcalara pipini
  4. 4.
    Kısacası yobaz, bir şeye tabii olduğunu mu zannediyor, ki anlatmaya çalışmış.

(#39510071)
    1 -4 ... tapmadiyentanri
  5. 5.
    Görünce istemsizce nikimi taklit ettiğini düşündüğüm yazar. Alakası olmayabilir bu benim entrym ve benim düşüncem. Siz yine de taklitlerimden sakının.
    1 -1 ... alp er tunga
  6. 6.
    Türklerin kökeni avrupadır yazmış. Şöyle bir profiline göz atayım dedim, almanya sevdalısı, adolf hitler özentisi, beyaz ırkçılığı yapan geri zekalı bir tip çıktı. Bir dönem de nereden öğrendiyse her cümle başına "esenola" yazmış.

Allah akıl fikir versin ağır bir ergenlik geçiriyor.
    14 -1 ... kah ve otesi
  7. 7.
    Alman özentisi bir tip.
    Kendi çapında Türkçülük falan yapıyor, arada güldürüyordu da artık kantarın Topuzu kaçtı. Islak rüyalarında hayali bir tarih anlayışı da var bu elemanın.

Kendisine alt ırk diyen nazilere sempati beslemesi de ayrı komedi.

(bkz: donuz)
    7 -1 ... odysseus
  8. 8.
    Çok gereksiz, aşırı.

Slavlara nefret duyan, varlıklarını inkar eden aynı zamanda karşısındaki insanı dinlemeyen, tarih yoksunu ve insanlara yalancı diyebilecek kadar da hayalperest kişi.

Kendisi somut kanıt kabul etmiyor ırklar hakkında, hiç emek edip yanlış olan girdilerini düzeltmeye çalışmayın Sonra yalancı oluyorsunuz.

T: Bir yazar.
    6 ... hayata kifayetsiz
  9. 9.
    troll desen değil, adam desen değil.

doğal seleksiyondan milyonda bir şans ile kurtulmuş bir varlık.
    6 ... modern zaman filozofu
  10. 10.
    herkesi donuzlayan yazar .sözlükde herkesi donuzladıkdan sonra tek başına kalacak.
    ... cenabet rahibe