bugün

"domuz" kelimesinin eskiden söylenişi.
domuz kelimesinin doğru yazılışı. herkes yanılıyor en doğrusunu ben bilirim.
donuzlar köyleri basar.

http://www.youtube.com/watch?v=s9ohljIfrvs
ekşi sözlük' te bulunan bir uygulamadır. entrylerini görmek istemediğiniz yazarları listenize eklediğinizde bu yazarlar sizin sol frame'inizde gözükmemekte. trollerden bıkmış yazarlar rahat etmekte böylelikle.
bir grup donun ağzı olsa söyleyebilme ihtimali olan hededir.
ekşi sözlükte bunu kullandığını açıklayanların tüm entrylerini eksiliyorum. yetmiyor sinsice fırsat kollayıp nick altından ayar veriyorum. çocukca bir şey. topumu verin oynamıyom diye küsen piç veletlerin yaptığına benziyor.
keşke burda da olsun dediğimiz uygulama.
tomuz, tommuz, temmuz gibi bir ilerletme vardır. sümerler e kadar ilerler.

aslında ilerletme demiyelim. geri gitmedir. temmuz ayı isminin domuza kadar gittiği söylenir.
7 yaşındaki yeğenimin ve çoğu küçük çocuğun domuz deme şeklidir.
(bkz: hepimiz donuz hepimiz küloduz)
on numara bir uygulama.

beğenmiyor musun arkadaş? görmeyeceksin,
sevmiyor musun? iki de bir karşına çıkmayacak,
troll mü? ekle amk donuz diye, yazsın dursun ibne.

gelsin amk şu sözlüğe artık yarayışlı bi buton, bişe...
"sözlükten başlıklarımızı kaldırma ile bok başa çıkarsınız" diyenlerin,

oy toplamak için habire kendi reklamını yapanların,

artık okurken; "yeter ananızı sikiyim bee usandırdınız" şeklinde düşündürenlerin.

üç kuruşluk keyfin içine edip, cinnet dolu anlar yaşatanların.

ezikliğinden, kendini gösterme amaçlı neredeyse götünü açacakların.

sonsuza kadar sözlüğün en dibine gömülmesine sebebiyet vererek, hakikaten mutlu edecek özelliktir. ne olur ki gelse? yani herkes istediği yazarları takip etse? adam beni sevmiyorsa, yırtık dondan fırlamış sik gibi her başlıka karşısına mı çıkmalıyım?
işlerine gelince her işi layıkıyla yaptıklarını söyleyen moderatör gurubu. ulan adam sabahtan beri sevişmeli başlık açıyor. artık kaldırmaya yetişemiyorum başlıkları. ha tabiki açsın fakat hani aynı başlıktan bir kaç tane üst üste açtık diye çaylak oluyorduk? yani ben oluyordum amk milleti bilmem de!

e onlara neden birşey olmuyor ki?
adam özel mesajla küfür ediyor. belki özel mesajla küfür de edemez ben o adamı engellediğimde? yahu getirin işte amk ne var sanki, her boku getiriyonuz yenilik diye, bunu niye getirmiyorsunuz? bütün entryler birbirine ayar niteliğinde hacı sonra çok keyifsiz olur sözlük şeklinde savunmalar geliyor kulağıma. yahu belki ayar almak vermek yada ayar okumamak için de takip eden adamlar var sözlüğü?

hayır uygulama ekşi de var. sankı burada uygulansa nasıl bir kaosa sebebiyet vercekmiş ki?

korkuları tamamen reyting kavgası ha.
bi kaç mala entry kastırıyorlar, "sırf miillet sinir olsun da laf yetiştirsin diye." sonra vay efendim başlık sayısına bak, entry sayısına bak!

en son ne zaman adam gibi bi beğenilen entry okudu bu sözlük?
en son ne zaman gün yada haftanın beğenilenlerine 10 tane ayar girmedi?
zaten yaran parantezinde başlıklarla sözlük yürüyor allahtan.
meslek tahmin ediyor yüzlerce yazar.
getirin amk şu donuzu yaa!
okuyunca monitöre yumruk attıracak, sözlükten soğutacak kadar saçma sapan entry giren yazarlardan kurtulmayı sağlayan uyguluma.
uludağ sözlük'te de olmasını gönülden istediğim uygulamadır.
çok acilen gelmesi gereken buton.

ben eklenecekleri şimdiden yazdım en başta nickimi kedi yedi npcaz simdi var. kafa sikenler var yani listede.
sözlüğe gelmesini desteklediğim olaydır.
itusozluk teki karşılığı cibiliyetsizler listesi olan buton sanırım.
ne yazık ki sözlükte olmayan 'sinir hastalıklarını önleyici' etkisi olan buton.
ekşi'de mesela atıyorsun donuz'a sevmediğin bir yazarı. mallar'a da eklediğinde artık ne yazdıklarını, ne açtığı başlıkları görebiliyorsun. ne de bu bidon size mesaj atabiliyor.
öyle şükela, öyle yararlı.

insana sözlüklerde yazma isteği veriyor tekrar.
sırf bu sebeple buraya uğramıyorum, ekşi'de takılıyorum. oradaki yazar sayısı buranın bilmem kaç katı olmasına rağmen rahatsızlık verici başlıkları hiç görmüyorum ve kafam rahat okuyup bilgileniyorum.
ha bir de ekşi'de yasaklı kelimeler de belirleyebiliyorsun.

mesela bir bakın şuna:

(ara: boyundaki)

ne kadar saçma başlıklar değil mi? ekşi'de ne yapabiliyorsun? aynı donuzlar gibi bu kelimeyi de engelleyip şu sol frame'de gördüğünüz saçma salak başlıklardan kurtuluyorsunuz.
nasıl? hoş değil mi? *
donuz istememe sebep olan donuzdur. donuz gelsinde günlük siyasi yazarlarmızı, sportif yazarlarımızı, genel kültür yazarlarımızı vb. rahatça takip edebilelim. günlük gazete gibi.
azericede halen "domuz" anlamına gelen kelimedir.
(bkz: yazara göre başlık engelleme)
sözlüğe gelmiş buton.
eski tasarımda da olması gereken butondur.

eski tasarımı kullananlar da bu nimetten faydalanmalı!

bilimum sapık, troll vs. tiplemelere maruz kalmak istemiyoruz!
keşke donuzladğımız kişide bizim entryleri göremese..

hadi bi güzellik yap be zall..
troll yutucu.

%100 trollking: air on the g string, bunu bile yuttu. sağ ol zall.
güncel Önemli Başlıklar