bugün

bir çok aklı başında yazarın yaptığı gibi ben de donuzladım.
sözlükteki ilk donuzum, boş boş hakaret eden kendini bilgili sanan ama bilgisiz bir yazarımsı.
öldi mü?
ne biçim hemşosun yav. hemşeri hemşeriyi sözlükte severmiş derlerdi de inanmazdım.
kendini türk zann eden arap-rum kırması.
Aynı şeyi rte başlığına da yazıyor.
Sorunlu sanırım.
saat 00:00 olunca sürekli mustafa kemal atatürk başlığında. üstün insan yazarak aklınca dalga geçtiğini sanıyor. yavrum senin sorunun ne? atatürk ile çok mu derdin var. çıkaramıyor musun?
özelden kandile çağıran yazar.gelmiyorum mk düş yakamdan.
boş beleş bir yazar.
Zeki atik ironik ve yüksek düzeyde espiri kaabiliyyeti olan bir yazar. Türk olması muhtemeldir sanırım.
untermenschen.
Türkleri avrupalı zanneden ama göktürkler,avarlar,hunlar,hazarlar konusuna acıklık getiremeyen yazar.
kır atın ya huyundan ya suyundan demis atalar, atalari cig kertenkele yemis semitikler nasil da kendini belli ediyor. (bkz: yahudi)
imdi yürek yırtılur.
ne olduğu belli olmayan ideoloji karmaşası yaşayan ergen.
çok yazıp boş yazıyor, bir şey de anlatmıyor yazarı.
daha çok pişmen lazım ama ilk günlerdeki gibi değilsin alıştın biraz. bu çocuk olacak inanıyorum.
Hayaller

görsel

Hayatlar

görsel

Güldüren tip. Evet.
(bkz: on birinci nesil çaylak)
Oha Sözlükte böyle birimi varmış.
ilk defa başlığımda gördüm.

KoşturSun.
Boş beleş yazar, evet.
aptallıkla kezbanlık arasında gidip gelen sözlügü gün be gün kalitesizleştiren kitlenin önde gelenlerindendir.

siyasi görüşünden bagımsız söylüyorum böyle tiplerle 10larca sözlügün oldugu bir ülkede 2 sözlük kalmışken ileri degil geri gidersiniz.

kafaya bak ya hayır nasıl bir kezbanlıksa önce donuz mudur nedir sanırım site için engel şeysi hiç yapmadıgım için bilmiyorum onu yapmış hadi onla yetinse " bak ben seni donuza ekledim " diyor ahahah ulan sen kimsin ateş olsan cürmün kadar yer yakamazsın bu nasıl bir özgüven kaybı ezikliktir.

lan ben böyle bir şey yapsam sinirden yapmışım diyip unutup gitmem mevzuyu gider intihar ederim.

kezbanlıga bak sen ahahahah.
almanca bildiğini belli edecek entry ler giren, sürekli yaz deyip kendisinin veya bir yazarın adını veren yazarcık.
(#39772496) bildim anında kompleksci ibne otomatik düzeltme yüzünden bazı kelimeler yanlış yazılmış lan bi düzeltme icin fırsat vereydin zaten kendim görmüştüm.
kekomançi.
Entrylerinde tek tanım yok tek kelimelik ve hala yazar. Modlar uyuyor yetkililer siklemiyor gammazlar bıkmış. Acilen silik yemesi gereken parazit. Evet.
bir de bu çıktı amk. sen kimsin kardeş. hemşeri hemşeriyi gurbette siker demişler bu da o hesap sanırım. yapma yavrum yapma canım.