bugün

(bkz: CcC allah ccc)
kulları onu her zaman unutur. günahın, pisliğin ortasında akıllarına gelmez. çünkü -haşa- allaha ihtiyaçları yok gibi davranırlar. her işin altından kendi kalkar ya kullar. hesapta tabi. her şeyi bilen ve göre o yüce kudretin bile habersiz olduğunu düşünmek gerçekten ahmaklık. allah bu yüzden kur'an'da insan çok zalim ve cahildir demiyor boşuna.

insanı zalim ve cahil kılan tam olarak bu aslında. ama şu da var ki o'ndan başka gidilecek kapı olmadığını bilmek, hani bir anneden dayak yeyip tekrardan anne diye ağlayarak onun kollarına koşmak gibi bir şey aslında biz kulların yaptığı.

sahi ya? allah'tan gayrı kimimiz var?

o bizi affeylesin şu hürmetini bilemediğimiz ramazan gününde. amin...
Yaratıcımız. ilahımız.
Tanriyi mailde cc'ye koyma numarasi. Yoksa boyle sovu sozlukte yapacak adam yok(!)

Kime: sozluk yazarlarina
Kimden: bir yazardan
Cc: allah
Konu: tanrinin varligina inanmamak 2017

Direk bu izlenim olusuyor bende.
aklıma adobenin create cloud yani cc şeyini getirmiştir. allah affetsin.
o işlere hiç girmeyelim. anladığım kadarıyla bu konuda hiç hoşgörülü olmayan yazarlar var. millet gider mersine biz gideriz tersine. az kaldı 6,7 bin sene sonra bizde adam oluruz.
Yaradan.
Bi ara Twitter da efsanelesen nick.
sümer geleneğinin devamı niteliğinde olan dinin tanrısı.

dipçe: eksileyenler ve eksileyecekler bir zahmet sümer tarihi, sonra da dinlerin kökeni kitapları okusun. sonra yine eksiliyorlarsa eksilesinler.
Her şeyin yaratıcısı olan tek ilah. Ona dil uzatanlar olması onun büyüklüğünden hiç bir şey eksiltemez.
bismillahirrahmanirrahim

insan, daha önce hiçbir şey değil iken kendisini yarattığımızı düşünmez mi?(Meryem : 67)

Allah sizi, analarınızın karnından siz hiçbir şey bilmez durumda iken çıkardı. Şükredesiniz diye size kulaklar, gözler ve kalpler verdi. (Nahl : 78)

Allah'a hakaret edenlerin vicdanına sunulur.
canım benim...

çok seviyorum yaaaa...
kuran'nın yazılmasına vesile olan tanrı.
imzalı bir kitabını istediğim tanrıdır.
Tsi, cc.

Cc biraz çok yakar tabii.
passat cc ile kapışır.
görsel
böyle düşünmen için once bedenine bakman gerekir. milyarlarca hücreyi sana hizmet ettiriyor. sende bi tövbeyle yönel istersen. namazlarina başla. hiç bir gunah o'nun affından büyük değildir.
Bir gün beni öldürüp diriltse bile beni asla kendisinden daha üstün birinin var olabileceğini düşüneceğim bir tanrı. Eğer gerçekse şu yeryüzünün dizaynını yapmayı ben isteyeceğim.

Ayrıca günah ve sevapların melekler tarafından yazılması gereksiz iş yükü, kaç yıl oldu bi optimizasyon yapmadın.

Hem peygamberlere melek göndermeye ya da ölen kişinin canını alırken de bir meleğe ihtiyacın yok daha optimize ve rahat algorithmalarla işi halledebilirdin.

Zaten var olduğuna inancım yok da, eğer bir gün karşılaşırsak uzunca bir sohbet edelim.
kendine inanmayanları sonsuz ateşe atacak inanlarıysa bakire huriler ile ödülendirecek 6.yüzyılda arabistanda ortaya çıkmış tanrıdır.
Patronunun önünde önünü ilikler tabi efendim der, alemlerin rabbi ile bacak bacak üstüne atıp sohbet etmeyi planlıyor.

Kapalı bir mekanda muhafaza edilmeniz lazım. Size iş vereni sikeyim.
(bkz: tanrı)
https://www.instagram.com...ai/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==

Sizin allahınız niye böyle şeyler yapıyor! Sonra niye müslüman olmuyorsun diyorsunuz.
ikide bir zam yapan Allah'a tapılır mı lan?

https://www.instagram.com...yE/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==
bu ülkenin en büyük sorunu embesilite...
dincisi dinsizi aynı zeka seviyesinde aynı değer yargısında.
güncel Önemli Başlıklar