bugün

entry'ler (357)

ruhunuzu emikleyen şeyler

kaba ve kibirli insanlar bir de yalnızlık.

yüzyıllar boyunca en çok sömürülen duygular

inançtır net.

(bkz: inanç)

en son işlediğiniz günah

Yalan söylemek yav mecbur bırakmasalar söylemezdim aslında.

instagram kullanmayan birini ciddiye almak

ciddiye alıp almamam gereken kişiyi belirlemek için konulmayacak bir kriter.

bey bey zorbey sen iyisen he ?

karantinadayken aile içi stres

bizim evde de durum vahim en son ayranı döktüm diye bütün aile fertlerinden dayak yiyecektim.

karantinadayken alınan kilolar

evde spor aletlerim var spor yaptıkça daha çok yiyorum yarabbim sabır.

yazarların unutmak istediği anıları

komple çocukluğumu çıkarmak istiyorum hafızadan.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

biriniz de benimkini yapsın.

deli

Deli mi ?

penguenler neden uçamazlar

penguenler neden mi uçamazlar ?

pablo escobar

kendi hapishanesini yaptıracak kadar para gücü olan ülkesinin hazinesindeki paradan daha fazla parası olan uyuşturucu baronu adamın o kadar çok parası varmış ki koyacak yer bulamıyormuş herif bir de rivayete göre fbı dan saklanmak için ailesiyle sığındıkları evde kızı üşüyor diye bir milyon doları yakmış.ölümü oğluyla 5 dakika telefonda fazla konuştuğu için olmuş yerini tespit ettikleri anda sol kulağından tetiği sıkmış beynine...iyi aile babasıydı ve şerefsiz torbacı.

rıdvan dilmen

bu adamı tanımam etmem sadece şu Saba Tümer in programında saba nın ilk kaç yaşında milli oldun sorusu ile aklımda kalan kişi.

https://youtu.be/vdWAYY2oQC0

rıdvan dilmen

bu adamı tanımam etmem sadece şu Saba Tümer in programında saba nın ilk kaç yaşında milli oldun sorusu ile aklımda kalan kişi.

(bkz: https://youtu.be/vdWAYY2oQC0)

dar kumaş pantolon giyen kadın seksiliği

seksiliğe bak. '_'

(bkz: öyk)

gülerken ağzını kocaman açan kız

ağzının ortasına bir tane vurulasıdır.

xxxtentacıon

hayret hakkında başlık açılmamış... yaklaşık 2 yıl önce suikaste uğrayarak genç yaşta ölen Başarılı bulduğum rapper ayrıca hapishaneye girdiği on dört-on beş yaşlarında ilk rap yapmaya orada tanışıp yakın arkadaşı olduğu kişi sayesinde başlamış ve başarılı olmuştur.

hayata karşı duruşunuz

çişini tutarsın ya ha akıttı akıtacan işte o modda gidiyor hep bir telaş bir de belli etmeme durumu sabit bir duruş yok hayatın belirli dönemlerinde farklı duruşlar sergilemek durumunda kalabiliyorsun öyle işte.

hayata karşı duruşunuz

çişini tutarsın ya ha akıttı akıtacan işte o modda gidiyor hep bir telaş bir de belli etmeme durumu sabit bir duruş yol hayatın belirli dönemlerinde farklı duruşlar sergilemek durumunda kalabiliyor insan.

açelya topaloğlu

saç rengi kızıl olunca bir şeye benzeyen kıvırcık saçlı oyuncudur kendisine güzellik katan kızıl kısa saçtır.

en arka cam kenari

en sevdiğim birde kulaklık da sevdiğin müziklerin çalacak akşam saatlerinde yolculuk başlayacak sonrasında hayaller.