bugün

bir zamanlardaki olivium ziyaretinde ''alişan başkan olivium şampiyon'' diye dalga geçerdik. küçüktük tabii o zamanlar, yadırganmaması gerekir.

edit: şimdi nerden aklıma geldi de yazdım onu da bilmiyorum.
sahnesi çok başarılı olan sanatçı. eğlendirmesini gerçekten biliyor. sesi de diğer rakiplerine göre çok çok iyi.

(bkz: kopar bizi alişan)
türküyü söylerken dikkatli baktığımızda, burun delikleri fazlaca açılıp kapandığını gördüğümüz şahsiyet.
oynadığı eşcinsel şarkıcı rolünden sonra ailesinden tepki aldığını ve erkekliğini ispatlama gereksinimiyle bir tecavüz sahnesinde oynamak istediğini belirten buna mukabil askerliğini tecil ettirebilmek için üstüne para verip tepecik belediyespor'la anlaşan şarkıcı.
tepecik belediyespor ile kamp giderleri karşılığında anlaşan, maçları başkanla püro içerek izlediği söylenen şarkıcı.
yancı bu adam. demet akalın'ı çağla şikel'i kankaya bağlamaya çalışıp gününü geçirmeye çalışır. askerlikten kaçmak için 2.ligden tepecikspor ile sözleşme yapmış. 38 yaşına kadar tecil hakkı doğmuş. ne güzel dünya. haydi erkekler futbola!
http://www.hurriyetmax.co...azin/13048788.asp?gid=329
hakkını yememek gereken futbolcu, şerkıcıdır. tff nin resmi sitesine göre geçen yıl profesyonel olmasına rağmen 1999 yılından amatör kulüplerde lisanslı futbolcu olarak kaydı vardır.

http://www.tff.org/Defaul...geId=30&kisiID=674650
sırf askere gitmemek için tepecikspor ile anlaşmıştır.**
çok delikanlı birisi.
http://fotoanaliz.hurriye...0737&p=2&rid=4369
yıllar geçse de o değişmeyecek..
futbol federasyonu, sırf o askere gidebilsin diye lisansını iptal etmiştir. tornistan alişan t0rnistan.
iş lafa geldiğinde milliyetçiliği kimseye bırakmayan ama askerlik yapmak sözkonusu olunca kafasına kadar dayanan göbeğine ve yirmi karışa ulaşan koca kıçına bakmadan futbolcu olduğunu iddia edebilen, tarkan'ın çektirdiği bazı fotoğraflarla ilgili "hoş olmuş" yorumunu yapıp kuş kadar aklıyla onunla ilgili eşcinsel esprisini patlatıp daha sonra rol aldığı dizimsi için saçlarını sarıya boyatıp bir de makyaj yapıp kamera önüne geçen bir garabet. formda bir ajdar, prestij ailesi'nden bir miras, asker kaçağı adayı. hadi canım, doğru kışlaya naşş.
http://www.milliyet.com.t...5.01.2010/1186290/?ver=05
sabahları o kuru kızla program yapmayı askerliğe tercih eden şahıs. lafa gelince delikanlı, yoklama gelince arazi.
'Askere siz gidin...'

Ünlü türkücü, hayranlarının En büyük asker bizim asker; tezahüratına böyle karşılık verdi...Antalya;da bir eğlence kulübünde sahneye çıkan türkücü Alişan, kadın hayranlarının ;En büyük asker bizim asker; tezahüratına, ;Askere siz gidin; diyerek karşılık verdi.
Profesyonel futbolculara tanınan 38 yaşına kadar askerlik tecili hakkını kullanmak için Tepecikspor'dan futbolcu lisansı çıkartan ve 30 bin TL ödediği iddiaları üzerine Futbol Federasyonu tarafından futbolcu lisansı iptal edilenAlişan, Antalya'nın popüler eğlence kulüplerinden Shantel'de sahneye çıktı. Federasyonun kararıyla ilgili Tahkim Kurulu'na itirazda bulunacağı belirtilen Alişan, konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapmadı. Eğlence kulübünde gazetecilere menajeri aracılığıyla görüşmeyeceğini ileten Alişan, sahnede enerjisiyle dikkat çekti. Alişan, kadın hayranlarının ;En büyük asker bizim asker; tezahüratına ise ;Askere siz gidin; diyerek, esprili karşılık verdi.

Konseri sırasında morali bozuk olduğu gözlenen Alişan, Maliye ekiplerinin rutin kontrolüyle de karşılaştı. Kuliste kendisinden bilgi alan Maliye ekipleriyle sohbet eden Alişan, evraklarını gösterdikten sonra sahneye çıkabildi.

bugün gazetesi
bugünlerde döne döne bir hal olan televizyon maymunu. askerlikten kaçış için futbolcu lisansı alıyor ama sonra her ne hikmetse kurduğu düzmece ters gelişiyor. sonra tıpış tıpış asker yolu gözüküyor. e hal-i vaziyet böyle olunca vatansever ayaklarına giriyor.olacak iş mi bu?! yedik mi efendim biz bunu elbette hayır.
Köpeklerle arası pek iyi olmayan şarkıcı:

http://www.youtubevi.com/...san-in-kopek-korkusu.html
büyük imparator ibrahim tatlıses'in izinden giden, nispeten daha şakacı, sesine hayran olunan sanatçı.
delikanlılığın kitabını yazdıktan sonra koyduğu yeri unutan koyduğu yerle birlikte askere gitmeyi unutan gözden düşülesi şarkıcı.
aramasın gözler o şimdi asker.
(bkz: krolişan)
kendisinin omuzları yoktur bu yönü için yavuz seçkin 'omuzlarını evde unutmuş' yakıştırması yapmıştır. ee seninde saçın kel.*
omuzları yok mu bilemiyorum ama kel olma adayıdır kendisi.askerde 3 numara tıraşla görünce net bir şekilde anlaşılıyor.
şu askerde olduğu sürece, tv ekranlarında olmaması o kadar iyi geldi ki, onsuz bir hayat nefis..
"askerlik anılarımı stand-up tarzında anlatmayı planlıyorum" demiş aga yanlış sularda geziyor.
"Askerliğimin son ayında da Hülya Avşar ın photoshoplu fotoğrafları çok tuttu" diyerek hem ne cins bir herif olduğu konusunda bizi aydınlatmış hem de bu saatten sonra Hülya Avşar ın fotoğraflarına ancak photoshopluysa bakılabilir demeye getirerek inceden hakaret etmiştir.
çok kötü şarkıcı. şarkıcı değil türkücü. aslında türkücü bile değil. ben bu adamın ne olduğunu çözemedim. ama her ne yapıyorsa çok kötü yapıyor. tatlıses abisini taklitten öteye gidemiyor.