bugün

entry'ler (39)

en iyi filmler

hayat güzeldir.

kitap çalmak

okuma istatistiklerimize baktığınız da ülkemizde nadir görülebilecek olaylardan biridir. olursa şaşarım yani.

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

ankesörlü telefon kartı, unutup üstüne yattığımda bükülmüyor en azından. bu da askerde aklıma gelmişti *

atatürk ün gençliğe hitabesi

"vizyon" kelimesinin içinin doldurulmuş halidir.

ali kınık

aynı isimle dizi yapılmasaydı, haberim olmayacak güzel şarkının sahibi kişi.

yazarların bu gece için uyumama sebepleri

ekmek parası.

en yakındaki kitabın yazarı

ahmet ümit - sultanı öldürmek.

alex de souza

her ne olursa olsun, her nasıl oynarsa oynasın; adamın dibidir, bu da nettir.

gecenin tek şarkılık özeti

ey yatamıyorum yatamıyorum, sabahlara kadar yatamıyorum yatamıyorum - azer bülbül

rihanna 545 lira erkan oğur 34 lira

erkan oğur bu işe senelerini vermiştir, klasik diyebileceğimiz onlarca eser çıkarmıştır. rihanna ise dünkü b*ktur. ayrıca biri kültürümüze hizmet eder diğeri ise kültürümüzü katleder. aradaki fark da bu kıymeti bilmeyenlere gelsin.

fıkra

edebiyatımızın güzel köşelerinden bir tanesidir. ülkenin 7 rengi de bu küçük yazılarda canlanmıştır. ayrıca şu adresten de bolca okunabilir. http://www.fikrapark.com

yürürken sana çarpan kişiye verilen tepkiler

en klasiği; önüne baksana lan ayı

çocukluk aşkı

çocukluğun safiyetiyle harmanlandığı için unutulmayacak bir şeydir. ayrıca bkz. gördüğüme sevindim.

himmet

himmet hakktan ola.

jehan barbur

bugün farkettiğim bir şey; sesi ezginin günlüğü grubunun solisti eylem atmacaya benzemektedir. bkz: http://www.youtube.com/watch?v=phXtABEUJUQ

alışverişten nefret eden kadın

google da arasan bulamayacağın kadın türüdür.

yazarların en sevdiği 3 yerli dizi

Bizim Yenge, Firar, Kurtlar Vadisi; seviyorum işte ne yapayım *

feridun düzağaç

şarkılarıyla beni benden almış, her albüm, her eseri dinlenebilecek bir sanatçı. bu yüzden; hastasıyız dedee...

benim için öldürme

ortadoğu da yaşanan bir çok gelişmenin başlangıç noktasının bu tarz kampanyalar olduğunu düşünürsek tam anlamıyla sorunu çözmese de çözüm için önemli bir rol üstlenebilir hareket... ayrıca bravo..

sadece filmlerde olan şeyler

özellikle cüneyt arkın filmlerinde olur ve ben de hep tavımdır o olaya; durduğu yerden zıplayıp sur duvarının üstüne çıkmak. keşke gerçek hayatta da olsa da hop diye zıplasam en üst kattaki evin balkonuna....