bugün

yeni bir moderatör.

(bkz: hoş geldiniz)
sözlüğe, -tahmin edilen gibi- hizmet olarak dönmüş yeni moderatör.
şimdiye kadar pek dikkat çekmemiş olmasına şaşırdığım yeni moderatör. (bkz: saygılar)*
sürpriz ve özlenen isim. hoş gelmiş.
basligina simdiye kadar sadece bir entry girilmemis olan taze moderator. basligindaki tum entrylerin bir defasinda silinmis oldugunu anlamak cok mu zor yahu.

neyse hayirlisi olsun der kacarim.
kutlarız dediğimiz yeni moderatör.
buraya yazıyorum, bu arkadaş (kendisi olsaydı karı derdi) moderatör olursa, hazır olun gelecek seçimlerde deniz baykal tek başına iktidar olur.

sevdiğim, saygı ve hayranlık duyduğum, bütün iyi dileklerimi konsantre olarak sunduğum yazar. suyla seyretmeden kullanmayınız.
çaylaklık tehdidi ile bizi sindirmeye çalışmayacağını düşündüğüm yeni moderatör.

kardeşim , sana nasihatım elindeki gücü baskı unsuru olarak kullanmayasın. adil olasın. özgürlük allah'ın kullarına verdiği en güzel hediyedir. bunu unutmayasın. adil olursan sevilirsin , zalim olursan asılırsın .*
bayan olduğu tahmin edilen(!) yeni moderasyon üyesi. ben kendisine aşık yazarlar da tanıdım bu sözlükte(!) neyse, ifşa edip steve'i kızdırmayalım şimdi.
(bkz: hayırlı olsun)
moderatör olmuş, sözlüğümüze ve kendisine hayırlı olsun. etliye sütlüye bulaşmayan bir yazar olduğu anlaşılıyor ki zaten moderatör olabilmiş.*
her seferinde bana steve mcqueen'i çağrıştıran yazar. moderatör olmuş. hayırlı olsun.
kendisine moderatörlük seçimini kazandıran sloganı için (bkz: aşdjklşjfdksj)
torpillidir.*
(#1621159)
karmasi:Kojiro Hyuga.
mod olmasa tanimayacagimdir.*
son entry'sini 5.11.2007 de girmiş moderatör.

son entry'si:(#2558729) (sözlük formatına selam etmiş adeta kendisi)

ya da: (#2558509) belki de:(#2555739)

neyse ne, moderatörlüğünü zerre kadar kabul etmiyorum, benim moderatörüm değildir, olmayacak, olamayacaktır da..

edit: moderatörlüğünü sanırım sözlük de kabul etmedi, uçtu gitti kendisi.

-"nasıl bilirdiniz?"
+"askjakljakljkadjs"
(bkz: moderatöre yalakalık yapan kişiliksiz yazarlar)
(#2061609)

demek ki moderatorlüğü uzun süredir düşünülüyordu.

eh bu kadar düşündüklerine göre, ya çok iyi biri, ya da samimi...
vaudeville for vendetta gibi mükemmel bir mod tercihinden sonra nasıl olup da mod olduğunu anlamadığım yazar kişisi. herkes tarafından nasıl sevildiğini eski modlarımız nasıl anladı onu da anlamadım. hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden.
şahsi kanaatimce şu sözlükte moderatör olmaması gereken ilk kişilerdendir.

ama kendi yazdıklarındaki özgürlüğü bize de sağlayacaksa moderatör olmasını canı gönülden isterim. ben de canım isteyince ana avrat sövmek istiyorum. en azından içim rahat etsin istiyorum. ama bu sövmelerimin bana şu kadar çaylaklık yediniz ya da silindiniz gibi uyarılarla kesilmesinden yana hiç değilim...

bilmem anlatabildim mi?

ayrıca edit: madem öğle söveni mod yapıyorsanız ben de "eşşağan ala gazuğu" olan eski nickimi geri istiyorum. daha önce silinmiş ama sonradan başka nick almışlara da selam eder gözlerinden öperim...

saygılar...

(bkz: yalandan kim ölmüş)
yeni yazar olduğum zaman stevemcqueen başlığına girdiğim entrye, cevap niteliğinde yazdığı entry ile beni uyuz etmiş yazardır. Kötü bir moderatör olacağını düşünmekteyim.
sözlüğün populist tavrına karşı duran moderator. ama şu kesin ki artık forum tarzı entryler ve anketör yazar arkadaşlarda ciddi sıkıntı yaratacak.*

edit: eksi oylarını esirgemeyen forumbaz ve anketör seovilere selam olsun.
edit 2: skimde değilsiniz lan eksiymiş artıymış karmaymış peeeh.
tahminimce, "moderasyon herkese eşit uzaklıktadır, formatın dibine vuran adamı bile mod edebiliriz, pek homojen bir yapımız var" şeklindeki ince mesajı vermeye çalışan mantıktır moderatörlüğünün sebebi.
yine de daha modluk yapamadan ilk gününde modluğu hakkında yorum yapmak çok anlamsız. rahat verilmeli, tribe sokulmamalıdır. hata yaparsa entry, mesaj vs derken başının ağrıyacağını bilir zaten.
aşlkcsakj.. bu kadar..

entryi kesinlikle tanım içermelidir: yeni bir sözlük modu. modcum.
(#1621159)

böyle bir başlık ve muhteşem mantıkla moderatör olmuş über bünye.