1. 1.
  tsubasa çizgi filminin kötü çocuğu. attığı inanılmaz sertlikteki şutlarla akıllarda yer etmiştir. benjamin çizgi filmindeki cesare* karakterinin aynısıdır. o da en nihayetinde nankatsu kadrosuna katılmıştır.
  18 -1 ... shyer
 2. 2.
  tsubasa dan onyüzbinmilyon kat daha karizmatiktir.formasının kollarını sıvar filan bu velet,inanılmazdır.tsubasa vakabayaşi yi bulur,bu da gider vakaşimazu yu getirir filan aralarında acaip bi rekabet vardır.hayvani şutlar çeker;sadece vakabayaşi kurtarabilmektedir o şutları...
  10 ... disco inferno
 3. 3.
  nankatsu takımında hiç oynamamıştır.tsubasa ile japonya milli takımında beraber oynamışlardır. attığı çok sert şutlar kalecileri devirirdi. tsubasa ile beraber japonya milli takımını gençler turnuvasında şampiyon yapmıştır.

  tsubasa barcelona'ya transfer olduğunda o da soluğu juventus'da almıştır.ancak orada çok başarısız bir sezondan sonra 4.lig takımlarından reggiana'ya gitmiştir. * daha sonra orada kendini gösterip yeniden çıkışa geçmiştir. daha sonra nereye gitti bilmiyorum.
  11 ... hipernova
 4. 4.
  tsubasa'dan çok daha yetenekli, hırslı teknik bi arkadaştır hyuga. Kendisi hep idolum olmuştur çünkü sanıldığı gibi hyuga bencil değil arkadaşlarını düşünen kollektif futbolun gerekliliklerini yapan modern futbol oynayan bi arkadaştır.göze hoş gelen futbol sergiler defansın arkasına toplar sarkıtır, ver kaç yapar adam eksiltir.

  dalgalara şut çekip antreman yapan öyle de psikopat bi arkadaştır hyuga
  16 ... keraneci
 5. 5.
  alkolik bir hocası olan cizgi filmin en karizma karakteridir. alkolik olan hocasıda en az onun kadar hırslıdır, onun daha iyi olabilmesi icin dalgalara karşı şut cektirerek alıştırır.
  ailesi olmadıgı icin kardeşlerine bakan her daim onları dusunen duyarlılıktadır aynı zamanda.
  butun seri boyunca tsubasa ile dusman olsalarda veya oyle gozukselerde milli takımda yakın dost olmuslardır.
  4 -1 ... rurouni kenshin
 6. 6.
  şut çekti mi yeri göğü inleten yetenekli forvet. formasından saçına kadar karizma kokan ve tsubasa gibi bi futbolcunun en büyük rakibi olmayı başarmış karakter. * *
  7 ... yanliz cowboy
 7. 7.
  tsubasa dan yetenekli olduğu yalandır. kendisi uzun şutların adamıdır. kaplan vuruşuna hiçbir kaleci dayanamaz. attığını sokar. gerekirse kaleciyi öldürür. çalım atarken şov yapmaz. direk rakibine dalar.

  kendisine yardım eden takım arkadaşının adı takeshi dir. iyi verkaç yaparlar. bir bölümde takeshi kojiro ya "yeter artık uzaktan şut çekme biraz pas ver!" der. hyuga o anda adam olur. paslaşırlar ve golü atar. attığı golde wakabayashi nin eldivenlerini parçalar.

  gönül adamıdır hyuga. hırslıdır, güçlüdür. ama duygusal adamdır. kardeşlerini saha kenarında görünce duygulanır. onların gazı ile oynar.
  17 ... micro cuts
 8. 8.
  fenerbahçenin transfer listesindedir. *
  4 -5 ... tudor lodge
 9. 9.
  (bkz: kojiro beni al aziz baskan dedi)
  4 -1 ... just another stranger
 10. 10.
  tsubasa dan yetenekli olmasına ragmen kötü kariyeri onu herzaman onun bir adim arkasına itmiştir.
  3 ... orn wan kenobi