bugün

görsel
Bitiyorum bu yavruya.
Terbiyesiz ahlaksızın teki.
görsel
görsel
görsel
görsel
Bu kız kış aylarında göbeğini açmaya devam ederse on yıla kalmaz iç organlar sıkıntı görür. Hiç kapattığını görmedim.
görsel
hep o sen olsan bari şarkısı aklımı geliyor.
(bkz: nefret)
görsel
ankara'da bindiğim takside sen olsan bari şarkısı çalmıştı ve duymamak için başka şarkı dinlemiştim.
bana şunu hatırlatıyor https://youtu.be/EINFFiJFdQU
2620 entry mi ?
görsel
görsel
görsel
görsel
22 yaşında ve çok güzelleşmiş şarkıcı. şarkıları da - örneğin o sen olsan bari, yalnız çiçek - bilinip dile dolanıyor ama daha uluslararası çalışıp dünya çapında sanatını sergileyeceği - dua lipa, rita ora gibi - gençlik ve imkana sahip halen daha. başarılar diliyoruz kendisine.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel *
Bana göre gereksiz bir kişiliktir. Egosu boyundan büyük, e tabii besleyenleri çok. Yine de yolu açık olsun.
lisedeyken okulda tenefüslerde müzik açılırken sürekli şarkısı çalardı, hatta en çok bu çalardı çünkü danışmadaki elif abla bunu çok severdi. ama ben nefret ettiğim için dayanamazdım.
sanat olarak bir şey yapamayacağını anlayınca yavaştan yavaştan soyunmaya karar veren şey.
Son klibi iç gıcıklıyıcı. Böyle olduğunu bilseydim hiç izlemezdim. Herhalde dünya çapında şöhret olmak için tüm düğmelere basıyor * AKP'siz yıllarda da bu gibi isimler magazin dergilerini süslerdi. Olmayan yeteneklerini ikame için vücutlarını açarlardı. O günlerden kim kaldı? Tabi açanlar değil; yetenekliler, çalışanlar. Çünkü kadın vücudunun güzelliği bir yaşa kadar. Ondan sonra ikame edemiyorsun. Gerçi günümüzde de yıldız olmak kolay değil. Tabi söylenmeyeni, yapılmayanı, benzersiz olanı bulmak vücuduna yaslanmaktan zor. Şarkı da şarkıya benzese, her gün on tane çıkan amerikan şarkılarının bir kopyası. Neyse... Youtube Aleyna Tilki klibi önerirse tıklamayın.
artık reşit olabilir ama benim gözümde hala çocuk.
Yalan şarkısını pandemiden önce de şimdi de sevdiğim ancak sır şarkısını geçtiğimiz yaz da şimdi de pek sevmediğim şarkıcı. Eski şarkıları bayağı güzel. Bu arada pylades'in şişirilmiş bir balondur demesine şaşırdım.