bugün

anlık sergen'i avlamıştır.
2019-2020 türkiye süper liginde rakip kaledeki en büyük tehdit, trabzonsporun son zamanlardaki en iyi golcüsü, kuzeyin kralı.
lige pompa yapan topçu. trabzon şampiyon olacaksa tek başına bu adam yüzünden olacak.
hizipçi burak + balon vedat + şamba ba + adem büyük + kone = sörloth azmanı.
Cezalı olması gereken iki maçta 3 gol atıp ligin seyrini değiştirmiş damatsporlu futbolcu.
Premier lig'de 10 dk bile ayakta kalamayacak olan balon. Dünyanın en sikko liginde parlar tabii.
(bkz: çok soktun çek)
Bu ve uğurcan besiktasda olsa liderdik simdi.
görsel

Sörloth kendinden daha mükemmel olan birine koşuyor ..

(bkz: swh).

Yazık nasil bakirlar. Nazar değmesin. Olan var olmayan var yanee.
haaland fotoğrafına yorum yapmış.

görsel
görsel

Balondur
Ulan kalbi sakat
Paraci
Kalp hastası dediğiniz bafetimbi gomis bile şu ligde 30 tane falan gol attı.

Bu lige dışardan eşeği transfer et oda 20 gol atar en az.
Yeterki sakatlanmasin...
muazzam bir golcü, santrafor tanımının karşılığını tam olarak oynadığı futbolla herkese gösteriyor.

bugünkü beşiktaş maçını 10. dk'dan itibaren başladım izlemeye, ilk golünü görememiştim özeti şimdi izledim, ilk golü de çok güzel, attığı 2. gol ise bugün alt yapılarda falan ders olarak görsel şekilde gösterilip okutulmalıdır, gol öncesi arkaya çapraz koşusu gerçekten çok güzeldi, işte her golcü bunu yapamıyor, bu da sörloth'un futbolu ne kadar iyi bildiğini gösteriyor bence..

19 lig, 3 türkiye kupası, 2'de avrupa ligi toplam gol sayısı 24 oldu şu an, ligde 6'da asisti bulunuyor.

ligin bitmesine 11 hafta kaldı.. alexander sörloth,diagne'nin 30 gol atarak bafetimbi gomis'ten aldığı bir sezonda en fazla gol atan yabancı oyuncu rekorunu kırabilir.

ligimizin açık ara en iyi oyuncusu, adam ligin kendi gibi uzun boylu stoperlerini traktör-pulluk misali arkasına alıp götürüyor..

trabzonspor bildiğim kadarıyla 2 yıllığına kiraladı, 1 yıl daha var ve satın alma opsiyonu trabzonspor'da - eğer trabzonspor satın alırsa ki satın alacaktır - 2-3 yıl sonra real madrid, ac. milan, manchester united, liverpool ve borussia dortmund gibi dünyaca ünlü bir takımda izleyebiliriz sörloth'u..

rekor bir bedelle, dünyaca ünlü bir takım tarafından transfer edileceğini düşünüyorum..
Ali iskender sarıoğlu adını alıp müslüman olsa, milli takımın kanayan yarası forvet hattına çözüm olsa, Köksal babayla foto çekip feyse atsa, birlikte yaşadığı karıyla evlenip çoluk çocuğa karışsa kötü m’olur!

Edit: tamam la müslüman olmasa da olur!
bugün jailson ve falette'ye karşı oynayacak.
iki golü garanti.
Tecavüz edecek reis.
ne olur bilmem ama trabzonda kalmayacğını düşünüyorum.

trabzon hata etti ara dönemde bonservisini almayarak.
görsel
kadıköy' de fenerbahçe' ye golünü atmış dev santrafor.
Bu sene fener defansına kabus gibi çökmüştür.
Norveçli falan demezler. Bilginiz olsun.
Fazla kaşınırsa s*ikerler belasını orda.
Reis yine boş geçmedi.
Trabzonu tek başına şampiyon yapacak kiralık topçu.
Kuşlara boru gibi döşemiştir.