bugün

görsel
trabzonspor'a gelmeden önce tanımadığım forvet oyuncusu.

dünkü sparta prag maçında izledim sadece kendisini, bir kalitesi var gibi duruyor. kaleye görmeden sırtı dönük iş yapabilen bir forvet ve soğuk kanlı.

burak yılmaz ve rodellega gibi iki sağlam forvetten sonra kim gelse işi zordu.. umarım bu genç delikanlı diğer bir genç ekuban ile beraber beklentileri karşılar.
en fazla 34 maçın 20 inde oynar 5 -6 gol atar

seneyede rize spora kiralık verilir..

klasik laz kafası transferi.
ikinci bir (bkz: rune lange) vakıası olmayacak oyuncu. Fiziğe göre gayet hareketli ve fırsatçı.
Bu sene çok iş yapar. Kumaşı iyi bozmazsa 15-20 bandını görür. Evet.
yine attı golünü.
boşa dememişler aranan kan diye.
(bkz: http://thefutbolig.com/20...an-kan-alexander-sorloth/)
Bu sıralar pek ilgili değilim futbolla ama eski tecrübelerime dayanarak söylüyorum, bu adam ikinci şota olabilir trabzonspor'da.
trabzonspor taraftarı olarak ilk geldiğinde umutsuz olduğum topçuydu. yıllardır fm oynarım böyle forvetler tam klübe forvetidir seneyi 4-5 golle kapatır en fazla ama o 4-5 gol de işe yarayan puan getiren gollerdir. bu adamın da fizik yapısı onlar gibi olduğu için yine böyle olacak diyordum ama yanılttı. her maç atmaya başladı ve sürpriz olmasa çift haneyi rahat geçecek gibi.
seneye rizeye kiralanacak çapsız golcumsu.
bu adam nasıl 23 yaşında arkadaş.
2.yarı mutlaka atacaktır. inş.
karaoğlanlar yüzünden yedek kalacak topçumuz. ekuban ile sturridge vermez formayı.
Sturidge 2 maç oynayıp 4-5 maç sakatlanacağı için rahat olması gereken topçudur.
diagne'nin beyazı bu mal.
bugün fenerbahçe'ye golü var!
liseli ergen tipi var.
kazma forvet. iki üç gol attı diye çok abartıldı. saman alevi gibi yandı söndü. konuşmak için çok erken değil. sturridge alındığı gibi performansı hızla düşüş gösterdi. belki de etkisi bundandır. bilemeyeceğim. ama tek bildiğim öyle ahım şahım bir performansı yok. aranan kan falan da değil. tehlike dahi yarattığı yok. top ona geldiğinde insan heyecanlanmalı lakin sörloth bu etkiyi yaratmıyor.
Go home asalak beyinli.
Efsanevi ilk üç maçlık performansından sonra resmen sıçmış olan çocuk.
Trabzonspor'un bu sezon tüm maçlarını 90 dakika izledim.
Hayırlı tek hamlesi yok adamın. Şut çekemiyor, çalım atamıyor hatta o boyu cüssesiyle topu bile indiremiyor.
Yine de üzerindeki baskı ve heyecanı atarsa birşeyler çıkabilir.

34 lük rodallega her haliyle donunda salladı ama bunu.

edit: adam canavar çıktı amk öngörümü sikeyim.
Güçlü fiziği ve mücadeleci tavrıyla dikkat çeken genç santrfor. Şut tekniği de fena sayılmaz. Oyun zekası ve genel oyun bilgisi eksik yönleri gibi görünüyor.
Romanya’ya çaktığı kafa ile 11 bin aldık hakkın ödenmez.

Yarın formanı alıyorum sarıoğlan *
görsel
Yine attı golünü.
ivan drago.