bugün

Tek başına Emrenin ipini çekti. Helal olsun sana lan sarı!
inşallah gelecek planlaması iyi yapılmıştır da büyük takımlarda izleriz bu adamı. bayern munih haaland'a rakip diye alır mı acaba bunu ?
cl'de oynayamayacağı içim sezon sonu ayrılır.
Son emre bükücü.
Trabzonspor’ da forma giyimekte olan forvet oyuncusu. Süper Lig Gol Krallığında şuan 19 gol ile birinci sıradadır.
ingiltere’nin ikinci sınıf bir takımınında tutunamayıp Türkiye’de ikinci sınıf bir takıma gelen ve şansa iyi giden topçu. Seneye esamesi okunmaz. Bir ara gekas vardı Yunan onun gibi işte. Evet.
Forveti muriç olanların beğenmediği başarılı forvet.

Komiksiniz.
badou ndiaye ve sörloth - 2014

görsel
burak yılmaz'ın türk versiyonudur.
Seneye balonu sönecek dingil

10 gol atsın essoglu eşeğim.
cincona iyi soktu ama.
Gelene geçene tokadı sallıyor sarı pipi reyiz.
2019-2020 türkiye süper ligi gol kralı.
seneye beşiktaşa gelse burak yılmaz ile iyi ikili olur net şampiyon yapar bizi.
Muhtemelen bu yaz transfer sezonunda transfer yapacak başarılı golcü. Trabzonspor’ un en az 25 milyon euro ödemesi gerektiğine inanıyorum onu elinde tutması için. Tutarsa da helal olsun.
Tarafsız gözle bakarsam gercekten çok iyi oyuncu ama tarafsız gözle bakamıyorum piçe.
At kafası balon forvet
Ben demiştim bu adam 5 para etmez.

Bakın ağa büyük oyuncu büyük maçlarda belli olur
istersen ligde 50 gol At ama böyle maçta gol atamazsan takımı şampiyon yapamazsan balonsun oğlum..m
Türkiye'ye gelen 50 yıldaki en iyi forvetmis.
Valla bilader karşımda olsan sana okkalı bir hassstirr derdim yüzüne karşı..

Ulan Mario jardel kim o Zaman
Yada Mario Gomez
Bafetimbi gomis
Didier Drogba
Sakat olmayan bir falcao

Lan tiyatro gibi geçen sezonda ikinci oldunuz gotunuz basınız ayrı oynuyor.

Galatasaray son 10 sezonda iki kez şampiyonlar ligi gruplarından çıktı defalarca bu lige katıldı.
Defalarca kere şampiyon oldu
Bu kadar şımarık olmadık

Biraz ayağıniz yere bassın amk
Seneye ligde ilk 5 e giremeyeceksiniz bunu sende biliyorsun ..
Hahaha 50 yılda gelen en iyi forvet mi ? Ulan Sneijder Drogba gibileri geçti .

Roberto Carlos olsaydı karşısında gecemezdi onu.
Anelka'nın yarısı etmez.
Formunda bir burak yılmaz bile bundan daha kaliteli forvettir. ingilterede tutunamayıp Türkiye’de şansa gol kralı oldu. Güiza’ya ispanya’da gol kralı olmuştu. Evet.
4 istanbul takımınıza karısı yapmıştır ama kendi takımı anasının amını görmüştür. Şampiyonluğun kıyısından dönmüşsünüz nefret ettirmeyin kendinizden amk!!!

Ha ayrıca bu 4 takımı karısı yapan adamın oynadığı takım şampiyonluğa giderken teknik direktörünü kovmak zorunda kalmış omurgasız bir hareket sergilemiştir. Tabii bi araba gol atınca kimse "konuşamaz" bunu...
türkiye de kalmaz 1 2 aya avrupa ya transfer olacak.
6M € satın alma opsiyonu trabzonspor'da olan golcü, kuzeyin kralı.