bugün

canım kardeşim, canım tertibim. ikimizde hayırlı tezkereler diliyorum. istanbul bizi beklicek, hatta ağlıcak arkamızdan ama vatan borcu namus borcu *
sempatik , sıcak bulduğum yazar. şekerimsi insan.
5 ay yanımızda olmayacak antalya da vatani görevini yapacak,özleyeceğimiz yazar.
asker'e giderken mayosunu yanında götürmesini sıkı sıkı tembihLediğim baLLı asker...* * * *
askerliğini 12 ağustos 2006 tarihinden itibaren antalya il jandarma alay komutanlığında yapacak yazar.*
söz verdiğim üzere tüm çarşı izinlerinde yanında olacağım kişi.***

(#482308)
(#514909)
askere gitmeden önce army shop tan asker malzemesi almak yerine özdilekten havlu nike den mayo alması daha uygun kacacak asker ballısı.
askere gitmenin verdiği şokla bana evlenme teklif eden yazar.* * *
bana "kızları da alın artık askere" dedirten yazar.
aşktan başımı döndüren yazardır.ona ithafen:

sevgi kutsaldır sanal bile olsa
sen kutsalsın zaman bile dursa
bekleyiş kutsaldır 5 ay bile olsa
bekleyecem africa m ölüm bile olsa *
yarın askere gitmek üzere yola çıkacak ve askere gitmeden önce sözlüğe son entry sini bu entry ile beraber girmiş olan yazar.******.
ve daha adını sayamadığım varsa affola.şu yukarıda ismi yazanların hepsiyle bazı şeyler paylaştım.sağolun;varlığınız ve dostluğunuz için... görüşmek üzere...
kendisine hayırlı tezkereler dilediğim, sözlükte pek muhebbet edememik ama düşüncelerinin benimle aynı olduğuna emin olduğum yazar.
bugün itibariyle vatani görevini yapmaya başlayan yazar. bize bundan sonra rahatca uyuyabilme imkanı sağlayan kardeşimiz.. nerededir bu africa diye merak ediyorsanız hemen koordinatlarını veriyorum;

36°53'56.00"n, 30°39'58.28"e

(bkz: antalya il jandarma komutanlığı)
an itibariyle askerliğinin altıncı gününe giren yazmaz olmuş yazar. belki de nöbet tutuyordur şimdi antalya'nın o sucağında. allah yardımcısı olsun..
Asker yazar. Tanıştığımız anda bana ne gibi şeyler hissetti bilemiyorum ama hayatındaki önemli bir olayın sanal alem üzerinden de olsa gerçek olmasına vesile olduğum için çok mutlu olduğum yazar. *
gün itibariyle acemi eğitimini tamamlayarak yemin etmiş,acemiliğini antalya il jandarma alay komutanlığında yapacağını sanarken,bir otobüse binerek belek ilçesine götürülmüş ve acemi eğitimini bu ilçede tamamlamış yazar.şu an 2 günlük izninin tadını çıkarmaya çalışmaktadır ve askerliğinin geri kalanını manavgatta tamamlayacaktır.acemiliği süresince her türlü iletişim imkanından uzak kalmıştır.***
bir africa vardı ne oLdu diyerekten oLAya giriyorum.. baLLı asker antaLyada güneşLendi.. birde utanmadan izin'e geLdi.. görüştük africa iLe haberLer iyiymiş * adresini aLdım.. bir tane mektup atacam.. bana cevap verirse mektupLarıma devam edeceğim.. yarın usta birLiğine tesLim oLacak yazardır.. hayırLı askerLikLer diLiyorumdur.. rahat uyuyorum onun sayesinde yatağımda.. * * * * *
şu an itibariyle şafağı 73 olan turizm jandarması sözlük yazarı.*
an itibariyle x bir oteldeki x bir organizasyon sebebiyle geçici olarak yaptığı korumalık görevi esnasında bir fırsatını bulup nete girmiş olan ve şafağı 65 olan asker.
canim devrem az daha dayan, çarşısız da bitecek bu askerlik.*
insan içine çıkmayan izin kullanmayan asker.sık sık görüştüğümüz asker yazarı.
insan içine çıkmayan değil çıkamayan çarşı izni diye birşey olmayan bir yerde askerlik yapan asker.üstelik küçücük bir jandarma karakolu.hep aynı 10 kişiyi görmekten delirmek üzere olan iznini 50 gün kala kullanıp şafağını uzatmak istemeyen ama ciddi anlamda antalyadada olsa bu şartlarda bahçesiyle beraber 1000 metrekare olan bir karakolda çarşı izni olmadan hiç oradan çıkmadan askerlik yaptığı için ciddi anlamda psikolojiyi bozmuş antidepresan kullanmış bırakmış vazgeçmiş kafayı bir kırıp bir toplayan hatta şu anda farkettiği üzere bu hali cümlelerinede yansıyan yazar kişisi.
nerdesin lan sen kişisi.
saat 12 den sonra şafağı 8 kalacak olan askerliğini yapan mert er istanbul'a çekerken uçaktan izmir'e sallayacaktır kendileri.*
şafak sayan yazardır. birinci yıl kutlamalarında burada yoktur ancak kalbimizdedir.