hoş gelmiş sefa gelmiş hayırlı uğurlu olsun. Kalıcı, yarıcı ve bize bişeyler katıcı olması dileğimle.
az kasardan tost,cok kasardan dost olmayacagını vurgulamıs yazar.
ilk başta bebeğim benimi andıran; fakat uzaktan yakından alakası olmayan yazar. *
msn zirvesini durmadan terk eden yazar.
bahanesi de hazır sorsak. *
internetin gaftetine uğrayıp canın diline düşen yazar.
an itibariyle msn zirvesi vasısatı ile tanışmış bulunduğum neslim yazarıdır
beni tehdit eden yazar.
boyun egmekteyim kendisine.

(bkz: sahip)
akıl hocalığı da yapan,iyi kalpli güzel insan sevgili yazar
şakacı ve herdaim mutlu *bir insan.
ayrıca
(bkz: çevirici)
uykusuzluk problemi çeken neşeli alkolsever yazar.*
azre ile birlikte kadının sesi programına baslayan yazar.
dün gece itibariyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdiğim, can ın da geri gelmesine müteakip tekrar yazmaya başlayan, şiirim için yaptığı yapıcı eleştirilerle ufkuma ışık tutan tekrar hoşgelmiş yazardır... *
ne desem anlamsiz kalacak bir insan.
insan dedim de,
ne kadar ozlemisim bu kelimeyi kullanmayi.
boyle insanlar ne kadar azalmis hayatta.
bana sozu olan ve tutmazsa ahımı alacak insan.
ilerde meslektaş olacağım,ve bu konuda beni aydınlatan bilgilendirip cesaretlendiren süper bir insan.her okula lazımm.ayrıca (bkz: robine hood)**
acaip sıcakkanlı son derece yardım sever yazarımız.beni hiç tanımamasına rağmen bir konuyla ilgili yardımını esirgemeyen yukarıda da belirtildiği üzere modern zaman robin hood u.istatistik hastası,ukala ama son derece şirin,ve an itibariyle ban olan yardımı kesinleşen süper abla,arkadaş daha ne diyeyim işte nev-i şahsına münhasır süper insan.
(bkz: sevdik biz bunu)
(bkz: kafa uuserlar)
sesi ile görüntüsü özdeşleşen yazar.*
kendisine çok şey borçlu olduğum insan.abla desem alınır demiyorum.samimiyetine can kurban,acaip sevimli,ruhuda kendide genç,sevimli mi sevimli şirin mi şirin canım o benim.
efendime söyLeyeyim nasıL anLatsam nereden başLasam...böyLe ayar makinası...karanLık gecemi daha da karartan...msnde gördüğüm zaman "yine mi" "allahım lütfen beni görmesin" diye yakarışlarda buLunduğum yazar...şaka bir yana gerçekten iyi biri...sevmesemde iyiLiğini biLiyorum , anLıyorum * bu arada bir şey daha ekLeyeyim ; * * *

kendisini sayarım , severim
gün itibariyle tanışma imkanı bulduğum ve ilk günden sevdiğim yazar kişidir. sohbeti çok keyiflidir efendim. "türev integral bilen selpakçı çocuk" hikayesiyle de merak uyandırmıştır. bir ay sonra kendisini tekrar ağırlayacağızdır. bu kadardır.
gec de olsa tanısma sansı buldugum buna da cok sevindigim yazak kişisi, cok hoşsohbet ve nev-i şahsına münasır bir insan
ENtryleriyle beni benden almış yazardır. Yüreğine sağlık.
tanıdıkça sevilesi, sevdikçe bağlanılası kişi, yazar, insan, arkadaş, dost, dosttan da öte bir şey.
iyi ki varsın, iyi ki buralardaymışsın.
adı yeşim falan değil ha sakın atlamayın.. yeşim diye birine aşık erkek de değil ordan hiç girmeyin.. ama nereden girerseniz girin sohbetiniz müthiş bir yerlere doğru akıp gidecektir.. kendinizi onun süper üstü üslubuna bırakın, o sizi götüreceği yeri bilir.. arasıra arkanıza da bakın ama.. çünkü tek başınıza geri dönemeyeceğiniz yerlere de sokuyor sizi..
bütün yazarları tanıdığına memnun olmuş, iyi niyetli ve yürekli olduğu burdan bile belli olan hocamız. * *