bugün

http://origin.komedi.com/...sevdigim-sozu_o_37347.jpg
Bir takım meriç ve türevlerinin kendisine hakaretler ederek duyar kastığı adam gibi adam.
hitlerin amacı büyük bir deneydi.
bu deneye ortak olanları, deneyinin sistem ağlarına kattı.
deneye engel olanların soylarını kırarak silmek istedi.
bu deneyi hırsla harladı.
sürekli ağını genişletti.
sistemdeki zayıf ağların bir kaçının kopmasıyla birlikte ardı arkası gelen taban çökmeye başladı.
hesaplamalarda bir yanlışlık yoktu.
bu bir ihanetti.
sonunda hırsına iktidarken, hırsı ona iktidar olmuştu.
nakavtsız kavgasını sürdürmüştü ve sonuna kadar devam edip puanla yenilmişti.
adam gibi adam diyen malların kendi babasını yakıp sabun yapmadığı için öyle diyorlar herhalde.

bir gün biri çıkıp senin karına kızına tecavüz etsin yakıp sabun yapsın o zaman görürüm ben seni.

katildir.
Bazıları çok sever yere göğe sığdıramaz. Bazıları hiç sevmez. Dünya görüşünü ve yaptıklarını hiç tasvip etmez çünkü. Ama aslında tek soru yetiyor şu işi çözmeye : Diktatör sevilir mi abi?
sertleşme sorunu yaşayanların el üstünde tuttukları ruh hastasıdır.
Cidden yahudaların hepsinin soyunu yok edemediği için küfreden filistin arabı olabilir.inandığı yolda giderek milyonlarca insanın ölümüne yol açmış bir katildir.şimdinin abd'si hitlerin yolundan gidiyor hatta hitleri de geçti.
dün akşam trt belgesel izleyenlerin bu sabah uğradığı başlık.
hitlerin almanyasını yenen amerikan askerleri kimsenin ırzına namusuna el uzatmadı değil mi namazında niyazındaydı hepsi. Ruslar çeşitli deneylerde insanları çeşitli gazlarla haftalarca uyutmayıp zombiye çevirmediler. evet. bir adet führerdir.
israil'in kurulmasında büyük rol oynayan führer. yahudileri katletmese yahudiler filistin'e gelip israil'i kuramazdı. ha birde sovyetlere saldırmasa büyük ihtimal bugün abd yerine nazi almanyasının hegomonyası altındaydık ve dünyayı almanya yönetiyordu. gerçi şuan gene ekonomik olarak gayet iyi durumdalar orası ayrı bir mesele..
izafiyet teorisini yahudi teorisi diye yasaklayan zırvacı.
ismi çok karizmatik. Ama bıyıkları değil.
herkes hata yapar, çok üzerine gidiliyor.
Kahraman kızılordu tarafından hoplatılmış bir canavar.
izafiyet teorisi yahudilerin teorisidir diye yasaklayan bu da yetmezmiş gibi büyük bir dahi olan einstein’ın almanya’dan kaçmasına sebep olan zırvacıbaşı

marksizm ve nazizim zırvadır.

Bilim ve sanat insanını kovalayan birisi akıllı birisi olamaz.
Tek başına avrupayı işgal edebilen bi lider. Ha hitler türkleri severdi.
Cani. Koyu bir hayvansevermiş. Hayvanlar kadar insanları da sevseymiş keşke.
Almanya tarihinin kara lekesidir. Tüm avrupayı istila etmiş ve özellikle de yahudilere eziyet etmiştir.
Bu adam yüzünden çok sevdiğim Adolf ismini çocuğuma veremiyorum.
kendileri büyük orospu çocuğudur. the pianist, schindler's list, life is beautiful gibi filmler ile yaşanan olayları iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. ayrıca oscar schindler ve irena sendler gibi güzel insanların hayatları pahasına insanlık adına verdikleri savaşı da araştırmanızı dilerim.
Napolyon, Mussolini ve Franco gibi sıkı bir sigara düşmanlığıyla bilinendir. gireceği ortamlarda sigara içilmesini yasaklamış kişi imiş.

https://etilen.net/tag/diktatorluk/
2,3 yahudi propagandası filmi izleyen insanların orospu çocuğu olarak nitelendirdiği kişi.

git tarih kitabı falan oku arkadaşım film izleyerek tarih öğrenilmez.

ondan sonra ne dersen de zaten.
Ninesi bir yahudi nin hizmetçisi olan ve babasının gayri meşru olarak bu yahudiden olduğu söylenen -yahudilik anneden geçtiği için maalesef yahudi olamayan- bu yüzden kızgın genç. Yazık la eva braun a son dakka evleniyor sonra ertesi gün hatunu öldürüyor. Tek testisli bir abimiz. Bu kadar magazin yeter mi?
Kendisiyle aynı karaktere aynı düşüncede birisiydim, yanlış olduğunu anladım ve vazgeçtim bu düşüncelerimden.

Ama insanları hala sev(e)miyorum.
Faşist zihniyet işte nasıl bir kafa olacak ki.