bugün

(bkz: yaktın bizi adolf)
neredesin be kardeşim. gel gör şu almanyanın halini.
sanırım o da işin bu boyutlara varacağını o kadar güçleneceğini sanmıyordu.

çekoslovakyayı europalılar(ingilizler) nasıl bu kadar kolay verdiler hala anlamıs değilim o olay hitleri uyandırdı bence.

zaten sonradan boka sarıp her yere cephe acmasıyla bir nevi ispatlamıs olabılır de.
Bu adam hakkında öğrendiğim bir gerçek beni şaşırtmıştı. Hayatında tek bir damla alkol kullanmamış.
Kendisi tarihin en büyük günah keçilerindendir.
nerede duracağını bilmeyen 1933-1945 alman diktatörü. belkide bir projenin piyonu idi.
Yüzyılın kasabı yavşaktır bebeklerden ne istedin göt.
Hasta ruhlu falan degildi. Buyuklere hizmetini etti piyasadan cekildi. Sen ortadogu'yu karistirana hasta ruhlu diyor musun?
aşırı diktatör.
ressamlık öyküsü ve 1910'lu yıllarda yaptığı resimler: https://wwturkiye.org/ado...arda-imza-attigi-40-eser/
aynı gün doğmuşuz. evet.
okumak istedi başta, resime yeteneği vardı ama okula alınmadı ''yetersiz'' gördü hocaları.
keşke yeterli görselerdi de 6 milyon insan ölmeseydi dimi (:
eğer vatanseverlik insani boyutların dışına çıkıyorsa hangi din, dil, ırka mensup olduğun umrumda olmaz. hangi dine mensup insanları katlettiğide fark etmez. sen şimdi öff süper felan diyorsun ya 6 milyon türkü ya da 6 milyon müslümanı katletse yine beğenebilcek miydin bu adamı? ana avrat küfrederdin.
Hoşa giden söz diye referans verilen aforizmaya bak:

"bir dünya kursaydım beynini almanlardan , askerini türklerden, fahişelerini de ruslardan yapardım."

Bu mu hoşuna gitti kardeşim? Fahişelerini türklerden seçerdim dese de hoşuna gidecek miydi peki?

Diğeri desen "hep kötü yönlerinden bahsedilir ama vatanseverliğinden bahsedilmez" yazmış. Şaka gibi. Söz konusu olan hastalıklı, faşist bir vatanseverlik lan? Dünyanın içine eden bu senin vatanseverlik dediğin şeydi.

Siz ne yazdığınızın gerçekten farkında değilsiniz. hiçbir sapkın, hastalıklı, mazoşist lidere sevdalanmamanızı diliyorum.
intihar ettiği sığınağın üstündeki caddeleri, binaları gözlerimle gördüğüm, o yerlerin üstünden geçtiğim kişi. Bir hayli etkilenmiştim o zaman. Düşünceleri bir noktaya kadar belki de doğrudur, ama iş milyonlarca insanı canice öldürmeye geldiğinde bunu hangi insan kabul edebilir? "soykırım çocukları" kitabında, Anne frank'ın günlüklerinde okuduklarını kim kabul edebilir? Ya 1940larda almanyada yahudi olarak yaşasaydık, bunu hiç düşündünüz mü?

Yalnız işin ilginç tarafı, burada hitler'e haklı olarak sövenlerin bir çoğu stalin'e aynı tepkiyi vermemektedir. Stalin'in yaptıklarında bir gram farklılık yoktur. (bkz: gulag)
o da az norrrosspu çocuğu değilmiş ha.
adolf hitler 2. dünya savaşına damga vuran milliyetçi bir liderdir.

herkesin sandığının üzerine adolf hitler kör bir yahudilik nefreti ile değil milliyetçiliğini konuşturarak versay anlaşmasından sonra alman hükümetini zayıflatmak üzere çalışmalar yapan yahudilere karşı nefret beslemiş ve holokostu yapmıştır.

bu adam 1939 da nobel barış ödülüne aday gösterilmiş biridir.

tabi adolf hitler avusturyalıydı diyip adolf hitlerin eylemlerini iki kat saçma göstermeye çalışanlar vardır. baya güzel bir argümanmış(!).

bankerler , büyük devlet adamları... hepsi yahudi iken almanya daha da zayıflamaya devam ediyor gittikçe güç kaybediyor ve gerçek alman halkı ezilmeye devam ediliyordu. aslında bu yahudileri bizim ülkemizde yıllarca yolsuzluklara sebep olan kişilere benzetebiliriz. ortak noktaları iki grubun da aşırı dindar olması diyebiliriz.

adolf hitleri almanyanın atatürkü olarak görüyorum. kimse ses çıkarmazken herkes teslim olmuşken ortaya çıkıp bunlara direnen bir kişi olarak görüyorum. tabi her milliyetçi lider ırkçılıkla suçlanır. atatürk ermeni soykırımının sorumlusu olarak görülüyor. özellikle ermeniler atatürkü cani olarak anıyor. adolf hitler ise yahudi soykırımıyla suçlanıyor. bu iki durumun farkının ise adolf hitlerin milliyetçiliğinin daha sert ve acımasız olması diye düşünüyorum.

adolf hitler hakkında konuşmadan önce araştırın lütfen. ayrıca bir de kendinize bakın hatta yaşadığınız yere ülkenize ve tarihinize bakın. 15 temmuza bakın. sizce de benzerlikler yok mu?

sizce de ülkemizde yolsuzluk yaparak bu ülkenin saygınlığını yerlere alan kişiler yok mu?

ben benim ülkeme zarar veren kişinin ölmesini isterim. acılı bir biçimde ölmesini...

adolf hitler de bunu istedi ve yaptı...
milyonların ölümüne sebebiyet vermiş bir katildir.
Bazı kesimlerde kendisine, yaptıkları için küfür edilen führer. Neymiş milyonlarca insanı öldürmüş. Attila öldürmedi mi. Onunla gurur duyuyorsunuz ama. Ragnar lodbrok ta ingilizlerin fransızların anasını ağlatmadı mı. Dizisini izleyip üşüyoruz ragnar reis demeyi biliyorsunuz. Adolf reyizde savaşı kazansaydı şu an kahraman derdiniz. Atatürk kazandı ülkeyi kurdu kahraman oldu. Kaybetseydi bizlere ortaokul lise tarih kitaplarında bir isyancı olarak gösterilecekti. Adolf adamdır. Bazı yöneticilerin aksine başka milletlerden önce kendi ırkının refahını düşünmüş. Kendisi feanor gibin bir dehadır kitleleri gaza getirme konusunda. Hitap yeteneği çok kuvvetlidir. Bu özellik gerçi bazı yöneticilerde de var ama onlar halkın refahını düşünmüyor.
Faşizm yanlısı, diktatör ve ileri safha raporlu teşhis bile konulamayan sıkıntılı insan tipi. Hala vermiş olduğu yaralar kapanmadı ve yaratmış olduğu etkiyi çeken topluluklar var. (bkz: israil)
tarihten siyasetten anlamayan insanların cani olarak nitelendirdiği kişi. tabi duruma hiçbir zaman dışarıdan uzaktan bir gözle bakamıyorlar. görüşünü kısıtlayıp yahudilerin taraflı sunduğu argümanlara bakıp ; 'hitler canidir' diyebiliyorlar.

yahudiler 1. dünya savaşından sonra almanyayı parçalamayı görev edinmiş bir ırktır.

ha tabi ben bunları 2-3 gün önce söylemiştim. hemen aşağıda aptal duyar kasan insanlar belirmiş ve beni haksız bulmuşlardı. tabi yazım biraz uzundu o yüzden okuyup okumadıklarına emin değilim.

her neyse. 2-3 gün geçti ve israil'den bu kudüs olayı çıktı. yahudiler yine dünyayı karıştıracak bir olaya imza attı. peki şimdi ne düşünüyorsunuz adolf hitler hakkında?

adolf hitler 7 milyon insanı öldüren bir faredir.

amaaaaaa; yahudiler dişlerini geçirdiği her yeri zehirleyen yılandır.

edit: gerçekler böyle. bunlar benim adolf hitler hakkındaki düşüncelerim değil. bunlar gerçekler.
görsel
Onu onun ağzından okumadan anlayamazsınız.
Ülkesi ve ulusu için ne gerekiyorsa onu yapmış gerçek bir lider. Bir Alman olarak düşünürseniz adamın yaptıkları tümüyle Almanlar ve Almanyanın çıkarına. Biz nasıl ''kürtler ve suriyeliler ülkenin içine sıçtı'' diyorsak şimdi onlar da yahudiler ve komünistler için aynısı diyordu ve haklıydılar da.
Tüm yahudiler kötü mü ?? Yok değil ama tüm yahudileri ortadan kaldırırsan yahudi sorunu ortadan kalkar mı ?? Hmm.. evet

Hitler ülkesinin anasını sikmedi, müttefikler ve yahudiler sikti. Dünyanın en büyük solcusuna bok atan da kürtçü/ermeni sevici hahahahah
Kendisi hakkında uçuk kaçık ithamlar vardır. Şöyle bir şey bile söyleniyor ;

israiloğlu olmayan yahudileri katletmiş ve israiloğulları dışında yahudi bırakmamaya çalışmıştır diye. Öldürülenler hazar türkleri gibi. Bilemiyorum altan çok piç bunlar her şeyi düşünür.
görsel

Koskoca führer de olsan bazen sen de bir fincan nane limona ihtiyaç duyuyorsun soykırarak hapşurdum.
Radikal sorunların klasik yöntemlerle çözülmeyeceğine inanan kişi. Radikal sorunlar radikal çözümler gerektirir.
Sanırım bu bakımdan benzeşiyoruz.