chp'li seçmenlerin mhp'yi desteklemesi ve bu yönde oy kullanması gereken il...
19 mart sabahına mis gibi güneşle uyanan şehir.

gece tam kopmalık. ama nerede, kimlerle adana.
Kuzey bölgeleri geceden beri şu anda da devam etmekte olan yoğun bir sis altında bulunan şehir.
29 mart 2009 yerle seçimlerinde mhp'Nin 0.2 puan farkla akp'Nin önünde 1. parti olarak çıktığı il.

5 sene önceki kıran kırana yarış bakalım 6 gün sonra ne olacak.
Şuan ntvde seçim nabzı isimli programda gördüğüm, gösterildiği yerler hoşuma giden şehir. Güzel kent vesselam değerini bilin. Hiç alakam yok iken ilerde burada yaşanır lan dediğim şehir.
an itibari ile hayvani kara bulutlar tarafından ablukaya alınmış şehir. çok deli yağmur gelebilir.
An itibariyle o yağmur güneydoğudan girdi. Hayırlı olsun.
%87 sandık sonuçlarına göre;
mhp: 32.2
akp: 31.7
chp: 25.7 olan il.
çok çekişmeli bir seçim devam eden şehir.
hala 5-7 bin oy fark arasında gidip gelen seçim sonuçlarına sahip il.son dakikada bir ibnelik çevrilmezse büyükşehir belediyesini hüseyin sözlü ile mhp kazanacaktır.ayrıca akp elindeki 3 belediyeden ikisini kaptırmış chp ise şehrin en büyük ve toplam sandık sayısının yarısına sahip iki ilçeyi yani seyhan ve çukurovayı alarak seçimden kendi adına başarıyla çıkmıştır. akp ise bildiğin göt oldu...
milletine sahip çıkmış şehir. helal olsun adana sana laf diyenlerin dili tutulsun.
burası kurtarılmış topraklar.
Sehrini ve topragini diyarbakirdan gelen adaya hibe etmeyen adamlarin sehri.

Memleketim.kutsal toprak.

Geneli mhpye, merkez ilceleri chpye verip akpye de babayi verdiler.
chp liler sayesinde az kalsın yine akp ye kaptırılacak ildi. Neyse ki Ülkücülerin oyları yetti firavunlara.
ince planlar yapan memleketim büyukşehir de ayrı ilçelerde ayrı hatta meclis üyeliğine ayrı partiye oy vermiş şehir helal olsundur.
Canini yedigimin memleketi hirsiza gecit vermeyen nadir anadolu kentlerinden helal olsun.
hüseyin sözlü ta..aklı adamdır.Öyle masa başı işlerde köpeğe yem ettirmez kendini.
--spoiler--
Adana'da Mhp seçimi 19.000 oy farkıyla kazanmıştı, Akp itiraz etti oylar yeniden sayıldı ve MHP 29.000 oy farkla öne geçti
Resmi açıklama bekleniyor...!
--spoiler--
Memleketim. yeni dönemde buyuk sehir belediye baskanligini hüseyin sözlü'nün yapacagi il. dogunun her yerinden göc almıştır ve burdaki midyecilerde mardinlidir.
görsel

bakan'ın talimatı var. değil oktay vural, seçim hakimini bile sokmam!
çok özlediğim süper memleketim. öküzü boldur ama olsun. gardaş demeyi özledik yav. bi içsek keşke gümüşat duruyosa.
bici bicisini özlediğim şehir.
(bkz: bici bici)
dilberler sekisinde 15 yaşında kaçırdığım araba ile gecenin sikinde ılık bira içip sezen dinlediğim günleri özlediğim şehir. o ara aşık olduğumu sandığım kızı bi mezardaki dedem sikmemişti gerçi.
aşk süper kısaca.
Dünyanın en çok küfür edilen şehri. Haaa delikanlılar orası ayrı.
memleketimizdir.