bugün

porto takımının 91 doğumlu 22 yaşındaki senegalli defans oyuncusu. senegal milli formasını 6 defa giymiştir. ileride adını sık duyacağımıza inandıklarımdan. 1.97 boy var kendisinde.
91 doğumlu senegalli porto stoperi.

http://www.transfermarkt....aye/profil/spieler/106837
fenerbahçemize hayırlı olsun.
(bkz: ha saatli taş ha nişantaş)

aziz Türk futbolunun zeka küpüdür.
porto'dan kiralanan bi solbek vardı beşiktaşta. aynı onun gibi elde patlıcaktır. gereksiz transfer.
fenerbahçe nin yeni stoperi. hayırlı olsun.
ba bitmiş.
fenerbhaçe'nin 1 yıllık satın alma opsiyonlu kiraladığı stoperdir. elde patlar. yine fenerbahçe yine zeka dolu bi transfer.

edit: azıcık izledikten sonra bile kalas olduğu hemen anlaşılan stoperir ayrıca.internet ortamında portekiz ligiyle ilgilenenlerin yorumlarına göre berbat bir oyuncudur.

aylar sonra gelen edit 2: kjaer iyi bir defanstır , alves'in götünü toplamaktan kötü görünmektedir. ba alves yerine oynadığında hatasız oynadığı için kjaer de düzgün oynadığından defans daha sağlam olmaktadır. ama bu ba'nın aranan stoper oluğunu göstermese de , alves'in yerine iyi bir defans alındığında ba çok iyi bir yedek olabilir , sonuç olarak souza gibi beni g*t etmiştir.
Fenerin yeni yamyamı. Hayırlı olsundur.
yabancı sınırının kalkması ile yedekte bekir gibi selçuk şahin gibi adamaların yerine oturacak olanlardan biri. bekirden iyi midir? hiç tanımıyorum hiç izlemedim ama kesin iyidir.
isim yapmaya gelmiş vasat trol.
fenerbahçe'ye hayırlı olsun. genç olması bile bir şeydir ki porto çıkışlı adam hocası oradan gelme. evet.
Zannedersem jorge mendes bu sefer de feneri sikmeyi kafaya koymus. Adi gecen kovayla bu kerestenin transferinin baska bi aciklamasi yok. Elinde volkan ve egemen hatta bekir gibi futbolcular varken gidip boyle kazmalari takima katmanin anlami ne?

Hoca portodan dogru duzgun bi adam getirse ya. Bi cimbomlu olarak killandim sahsen. Sanki add manager yapip fenerin basina gecmisler de kadrodaki copleri mi ayikliyorlar ne. Ney? Keriz mi ayikliyorlar ehueh.
öncelikle hayırlı olsun. ancak 6 ay sonra takımdan ayrılacağını düşünüyorum.

hesap basit: drogba geldi 1.5 yıl kaldı, demba ba geldi 1 sezon dayandı bu arkadaş da ara transfer dönemi yol alır.
sosyal medyada, en büyük transferleri bilal kısa olan insanlar tarafından eleştirilen fenerbahçe\'nin yeni transferi.

yedek için transfer edilmiştir. 24 yaşında ve porto çıkışlıdır.

daha ne olsun lan ?

ne kadar kötü olursa olsun bekir\'e verilen para yerine buna para verilip, bir potansiyel varsa ortaya çıkartılmaya çalışılması zekice bir iştir.

hadi şimdi siktirin gidin 3. sınıf transferlerinizle ilgilenin. *

necati\'yi falan alırsınız belki tekrar. *
bu sene fenerbahçe'nin defans hattı çok büyük bir sürpriz olmazsa
caner-kjaer-alves-gökhan gönül'den oluşacak zaten.
bu adamı da belli ki egemen ve bekir'in gönderilmesinden oluşan rotasyon boşluğunu doldurması için kiralamışız. olur da kendini gösterirse diye de satın alma opsiyonu da almışız.eleman 24 yaşında ve porto çıkışlı. gayet yerinde bir takviye. takımı 30 küsür yaşında paraya doymuş yedeklerle doldurmak yerine böyle hamleler çok daha doğrudur.
Ligin "ba" eksigini kapatan stoper. Sarkisi bile hazir;

Hangimiz sevmedik melodisi esliginde;

Abdul ba abdul ba
abdul ba abdul ba
abdul ba abdul ba
abdul ba abdul ba (hizli)...
geçen sezonda rayo vallecano formasıyla çıktığı 20 lig maçında 10 sarı kart görmüş fenerin yeni transferidir.

hayırlı olsun.
takıma yedek olarak alınmıştır.
Fenerbahçemize ve türk futboluna hayırlı olsun.
YOUTUBE'DA ARAMA YAPINCA iSLAM ALiMLERiNiN ViDEOLARI ÇIKAN FUTBOLCU.
burnuma kötü kokular getiren anlamsız transfer. sanki araya kaynatılmış transfer.
Şu özentisiz, araya serpiştirilmiş transferler kadar fb yönetiminin beceriksiz olduğu başka bir politika yok.

Bunun en güzel örneğini bienvenu'de gördük. Son gün, son dakikada öyle bir malı nasıl bulup aldılar hala aklım almıyor. Guiza boş kaleye atamıyordu ama en azından topa vurunca yuvarlıyordu. o mal ise vurmaktan aciz, her pozisyonda kıraç'ın kliplerinde çamura düşmesi gibi yalpalanıyordu etrafta. (krasç de ha keza)

Dany'e el bombası diyen biz fb'lileri, kınadığını yaşama durumuna düşürtmemesini temenni ettiğim futbolcu. Bariz bir şekilde huylandım bu transferden
hava toplarını bırakmaz gibi, ama fenerbahçe hızlı oynayıp , ilerde pres yaparsa aradan adam kaçırır.
fenerbahçe'ye yapılan trollük olması ihtimal dahilinde bulunan transferdir. bu adam kimdir, necidir, ne yapmıştır? soru işaretleridir.