bugün

şu ana kadar hakında entry girilmemesine çok şaşırdığım, (bkz: romeo must die) filminde oynamış, (bkz: try again) isimli müthiş bir şarkısı olan,2001 yılında elim bir uçak kazası sonucu hayatını kaybeden güzel insan(artık bir melek)...
(bkz: allah rahmet eylesin)
(bkz: rest in peace)
http://www.film.gen.tr/star/star.cfm?pid=1115
müthiş bir ses ve harika bir vücuda sahip olan biriydi vakti zamanında. (bkz: nur içinde yatsın)
klip çekiminden dönerken kullandığı uçak aşırı yük yüzünden düşmüştü. matrix filminin iki ve üçüncü bölümlerinde oynamak için yapımcılarla görüşme halindeydi. sanırım filmde niobe karakterini canlandıracaktı.
16 Ocak 1979-25 Ağustos 2001
Günün birinde Whitney Houston ve Diana Ross kadar ünlü olacağı yolunda tahminler yapılan ve müzik dünyasında hızla yükselen Aaliyah, Bahamalar'daki Abaco Adası’ndan havalanan çift motorlu Cessna tipi uçağın, kalkıştan hemen sonra düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.
new york brooklyn doğumlu.2001'de rock the boat klibinin çekimi için gittiği bahamalardan dönerken uçağının düşmesiyle diğer 8 arkadaşı gibi hayatını kaybetmiştir. keşke gitmeseydi klip çekimine zaten hiç de sevmediğim bir şarkısıydı...
try again,i miss you,we need a resolution,are you that somebody favori şarkılarımdır. i miss you'nun klibi de o öldükten sonra çekilmiştir.klipte dmx,missy elliott gibi birçok ünlü isim de bulunmaktadır.
melekleri kıskandıran bi güzelliği, insanı rahatlatan, dinlendiren bi sesi vardı.
çok özleyeceğiz seni babygirl...
(bkz: R I P)
hayatının baharında yaşama veda eden r&b şarkıcısı.
queen of the damned filminde de oynamıştır.(akasha rolünde)

ve duyduğuma göre, uçağının düşme sebebi yanında taşımakta ısrar ettiği yüklü miktarda elbiseleriymiş..

(bkz: try again)
try again klibinde jet li nin ellerini tutup duvarda yürümesine kurban olunası, sevilesi... *
ağustos 2001 de, 22 yaşında, bir uçak kazasında hayatını kaybeden, yerini kimsenin tutamadığı, ölümünün üzerinden 10 sene geçmesine rağmen hala deli gibi özlenen, öldüğünde de deli gibi ağlatan rnb sanatçısı.

mtv de ki günlük yaşantısını ele alan bir programda, sürekli 'bildiğini sanıyorsun ama hiç bir fikrin yok' diyerek, o kliplerde ki havalı, erkeksi, yeri geldiğinde fazla sexy ve cool halini günlük hayatta canayakın, sempatik, olabildiğine doğal kıza bıraktığını göstermiştir.takdirleri toplamıştır.

gitti ve şimdi de yerini sözde rnb yaptığını sanan, piyasa peşinde koşan 'r n pop' cular aldı.ölmek sana hiç yakıştı mı?

o değilde, bu nedir arkadaş ya? hilal cebeci hakkında bile sayfalarca entry var.bu başlık 2. sayfasında bile değil.yuh! oha!
gelmiş geçmiş en iyi en büyük rnb şarkıcılarından birisidir. hiçbir kelimesini uydurmuyorum. 22 yaşında öldü ve şarkıları hala dinleniyor.

şimdi o hayatta olsa mariah carey ile birlikte piyasaya resmen koysa... ne güzel olurdu be. kendisi mariah carey ile karşılaştırabileceğim dünyadaki tek bayan şarkıcıdır.
try againşarkısıyla hatırlanan şarkıcı. yazık lan genç öldü.*
tam adı "Aaliyah Dana Haughton" olan harika temiz sesli r&b şarkıcısı idi kendisi. klip çekiminden dönerken uçak kazasında hayatını kaybetmiştir. oynadığı "romeo must die" filminden bir kare; görsel
Kaliteli şarkıları olan sanatçı. Her gün wikipedia' dan, bulunduğum günü inceleme takıntım yüzünden bir kez daha hatırladım ölmüş olduğunu. Ölmüş olduğuna bir türlü inanamıyorum.
bugün öleni 12 sene olmuş .
zamanında filmini izlemiş olduğum şahıs. öldüğünü yeni öğrendim taa 2001 yılında gitmiş.
try again adlı parçasıda iyiymiş.
Ysşasa müthiş işler yapacak ismi bir o kadar güzelolan şarkıcı.
Hem sesi hem kendi çok güzeldi .
Şarkıları hala dinlenilesidir .
Uçak kazasında kaybettiğimiz. Try again şarkısıyla gönlüme taht kurmuş şarkıcıdır
R.i.p. Romeo ölmeli filminde az evvel duydugum soundtrack ile bu yaziyi yazma geregi duydum.
liseyi a+ ile bitiren güzel sesli hatun.
eğer şuanda yaşıyor olsaydı, beyonce ve rihanna'ya nal toplatacaktı.
(bkz: aaliyah love)
Timbalandle çalışan efsane şarkıcıdır. Malesef uçak kazasında ölmüştür. Huzurlu uyusun. Çok genç ve kariyerinin en parlak döneminde yaşadığı koca talihsizlik sevenlerini çok üzmüştür.
13 yıl önce bugün elim uçak kazasında hayata gözlerini yummuştu. Yaşasa şu an belki de yeni bir Whitney Houston olacaktı. Nur içinde yatsın.
yaşasaydı şu an muhtemelen beyonce, rihanna gibi yüksek bir mertebede olacağını düşündüğüm ama 22 yaşında 2001 yılında uçak kazasıyla hayata veda eden güzel şarkıcı.

gel sen 22 yaşında efsane olacakken öl yazık olmuş gerçekten ve kendisi bir kez daha ölüm gerçeğini yüzümüze vuruyor.

try again ve are you that somebody şarkıları tavsiye edilir.