1. 1.
  her şeyi ile tam olan güzel sanatçı klipleriyle erkekleri yerinden oynatan güzelliğinin yanında bacaklarının ayrı bir güzelliği olan sesi süper olan sanatçı. *
  4 -1 ... andlee
 2. 2.
  dinlenesi seslerin başında gelen ve şarkılarını klasikler arasına sokmayı başaran amerikalı şarkıcılardan.
  3 ... fayaka
 3. 3.
  kısık sesle çığlık atabilen ender rastlabilen sanatçılardandır. ayrıca bir zamanlar hayat kadınlığı yaptığı ve onu bu durumdan kurtaran müşterisi olan ve onu keşfedip müzik piyasasına sunan kendisinden yaşça büyük eşinin de hayatında büyük bir değişikliğe sebep olduğu söylenen kişidir.
  3 -1 ... kermitiye
 4. 4.
  45 yaşındaki kardeşi alison nisan ayında fuhuş yaparken yakalanmış ve içeri girmiştir. zor bir durumdur kendisi için. buna rağmen "ne olursa olsun o benim kardeşim, tabi ki yardım edeceğim" diyerek beni şaşırtmıştır. "vay anasını be, böyle kardeşler de varmış" dedirtmiştir. aynı esnada "lan karı o yola düşene kadar aklın neredeydi" düşüncesini de taşımama sebep olmuşluğu vardır.. ` (bkz: çelişki)
  2 ... sciende
 5. 5.
  son dönemlerde gündemde kalmak için canlı yayınlarda striptiz show yapmaya kadar uzanan olaylara soyunan, slikonlu göğüslerinden sonra daha bir ilgi çekmeyi başarmış güzel sesli güzel şarkıcı.

  (bkz: one sweet day)
  2 -1 ... blindguardian
 6. 6.
  tüm zamanların en cok satan ikinci kadın şarkıcısı.
  birincisi için ;
  (bkz: madonna)
  5 ... oumar
 7. 7.
  sahip olduğu latinlere has dolgun beden yapısı ile gurur duyan, hakkı yenilmemesi gereken bir sese sahip şarkıcı.
  1 ... asiti kaçmış kola
 8. 8.
  bozuk psikolojisine aldırmadan şiddetle dinlenilesi sanatçı bayandır. canlı performansında dahi büyük ustalıkla gerçekleştirdiği iniş çıkışlar vay be dedirtir. özellikle (bkz: we belong together)
  ... sour cherry
 9. 9.
  kıskandıkca kıskandıgım bacakların efendisi.
  2 ... serzeniste
 10. 10.
  my all şarkısı müthiş slowdur *. türkiyedeki karşılığı funda arar' dır.
  2 -3 ... dejavu38