bugün

yeni sözlük yazarımız. hayırlı olsun.
yeni nesil rakı boyutu. 35lik 50lik ten sonra 85lik.
ilgi isteyen sözlük yazarı, al sana ilgi.
ayrıca ilgi alaka istiyorsan kıreşe gideceksin kardeş yanlış geldin *
nesildaşımdır hoşgelmiştir. aynı zamanda kimin nereli olduğunu anında anlar. karadenizli olduğumu direk anladı adam. valla helal olsun *

düzeltme: imla.
güzel yazan bir 7.nesil yazar.
matrax'ı takip eden yazar.
(bkz: 45 lik)
sabah sabah sözlüğün sayflarında gezindiğimiz yazar.
hatun olanları 25 yaşındadır. tam kıvama gelmiştir.
en tuhaf nesil bunlar bence. böyle bir şeyleri fazla kaçmış gibi. yerlerini bulamamış gibiler. yanlış olmuşlar bence.
eski beşinci nesil yazarmış kendisi. ama artık nesildaşız.*
çok az entry ile sözlüğü kalbini kazanmış olan nadir yazarlardan bir tanesi. yaratıcılığı ve samimiyeti ile kendisini takip listesine eklettiriveriyor.**
(#9204566)

uzun zamandır bu kadar hoş, güzel bir entry okumamıştım. ellerine sağlık.
maviyi sevdiği hakkında rivayetler var.
balık burcu olduğunu tahmin ettiğim yazar. sağlam yazıyor takip ettiğim kadarıyla.

edit: sordum balıkmış valla *
hayıflanmasındır. tahmininden fazla takip edilendir. uzun uzun yazmaya devam etsindir *
tokatlı abimiz.hoşgelmiş.
1985 doğumlu olması muhtemel yazar.
85 doğumlu olması muhtemel yazar. yazıları inanılmaz keyif veriyor. takipteyim efenim.
neden bilmiyorum oysa hiçte tanımıyorum ama bu yazarı nedensiz seviyorum, yazdıklarınıda.
(#9204566) araştırmalarını severek izlediğim gizemli çorapların sahibi.
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar/#8982792) ile dikkat çeken ve güzel yazan yazar.
#9640156 ile ilk kez rastladığım ve #9204566 ile gülümsediğim,bunlar sayesinde diğer entrylerini de okumaya ikna olduğum sonrasında takip etmeye başladığım ilk ve şimdilik tek yazar. *
egosu tatmin olsun diye yani. *

eksilenmeden sonra gelen edit:
ya çok mütevazı biri ya da çekemeyeni var.
edit 2: ya da ikisi*
amfiler vardır 50'lik 75'lik 85'lik...
(bkz: #10029979) akıllı, zeki, gerçeklerin farkında olan yazardır.