bugün

(#9204566) entarisi ile gülümsememe neden olmuş, farklı bir mizahi anlayışı ve zakası olduğuna inandığım yazardır. koştursun, coştursundur efenim.
çok farklı bir mizah anlayışı olan yazar. entrylerine sık rastlamamakla birlikte hemen her gördüğümü şukela bulduğum, takip edeni, okuyanı bol yazar.
Doğum günü çocuğuymuş. Nice 'li senelere.
7. nesil yazardır.
(bkz: #11241202)
çok haklı bir tesbitte bulunmuş yazardır.
(bkz: #10057917)
(bkz: #10972642)
(bkz: #11118478)
(bkz: #10738325)

genel itibariyle uzun entryler giren, bkz. vermekten pek hazzetmeyen yazar.
yeni rakı'ın en yeni serisi. *
(bkz: #9577911)
aşkın gazabına uğradığını tahmin ettiğim ve başkalarının da bu acıyı çekmemelerini dileyerek hiçbiri işe yaramayacak öneriler sunup içini serinletmeye çalışan yazar.
(bkz: #8579987)
entrysiyle tüm bayram harçlığımızla horoz şekeri ve meybuz aldığımız yıllara götürmüştür bizi.
(bkz: #8900944)
şiir seven yazardır.
(bkz: #9550421)
önemli bir konuya değinmiştir lakin yıllar önce lise mezunu bulmak dahi zorken, şu an ortalığın üniversite mezunu kaynadığını yani üniversite bitirmenin bir ayrıcalık, bir ekstrem durum olmadığını da dikkate alması gereken yazardır.
(bkz: #8900569)
kpssden 90 almış mıdır merak edilen yazar.
içerik bulunamadı.
kendi nick altında hiç entrysi olmayan yazardır.
(bkz: #9317530)
entry nick uyumunu yakalamış yazardır, tavsiyem o son birayı da içsin, biraz çağdaş olsun.
her ne kadar nicki rakı çağrışımı yapıyorsa da, 1985 doğumlu olmasına da atıfta bulunuyor olma ihtimali olan yazardır.
görüş olarak da aynı yolda olduğumuzu farkettiğim yazar.şu üniversitem bitmeden bir tanışaydık daha eyi olurdu. * *
(bkz: dedeler)
üstad denilebilecek seviyede mükemmel tespiteler yapan ve süper yazarlık yapan yazarımız. severek takipteyiz.
8 x 5 = 40 yapar.
85 doğumlu hatun.
Sözlüğün en iyi yazarlarından biri.

adamın her entry si güzel. Her yazısında aynı kaliteyi tutturan tek yazar bu adam belki de.

ne zamandır yazmıyor, değerini bilemiyoruz iyi yazarların değerini bilemiyoruz. Bizim ayıbımız başkasının değil.

gelse de aynı kalitede süper yazılar yazsa dediğimdir.
ülkenin neresinde nasıl hayat yaşıyor bilemiyorum ama herşeyi gönlünce olmasın istiyorum bu yazarın.
322 tane entry yazmış. hepsi de inci tanesi, hepsi okumaya değer. keşke yazsa keşke...

iç acıtan bir entrysiyle sayfasına geçiş yaptım, kahkahayla sayfasını kapattım. her duygu bu kadar güzel mi anlatılır işlenir.

ellerine, yüreğine, aldığın nefeslere sağlık.
iyi insandır vesselam.